Klaus a Kikina? Holubová přestřelila. Prasárna, míní Jakl

Autor: Odjinud | Publikováno: 3.4.2011 | Rubrika: Humor
jakl

 

Podle Evy Holubové je prezident Klaus gay. Jeho tajemník označuje hereččin výrok za "prasárnu", která patří k bontonu společnosti, v níž funguje. Sexuologa Radima Uzla by ale podobný výrok neurazil. Sám by se mu prý zasmálPřed dvěma lety se herečka Eva Holubová pustila do prezidenta Václava Klause útokem na jeho sexuální orientaci. "Celá Praha mluví o tom, že Klaus je homosexuál," uvedla v pořadu televize Z1 s tím, že hlava státu prý měla v homosexuální komunitě přezdívku Kikina.

A k hereččinu podezření, které ve své době vzbudilo velký zájem veřejnosti, se po více než dvou letech vrátil prezidentův tajemník Ladislav Jakl.
 

Klaus buzerant? zajímal se Jakl

Jakl reagoval na  moderátora L. X. Veselého, kterého zajímalo, zda se Klaus Holubové nařčením nějak zabýval. "Že je buzerant?" ujistil se Jakl ohledně konkrétního výroku v sobotním Pressklubu Frekvence 1.

"Já jsem k tomu napsal blog, kde jsem psal něco v tom smyslu ona žije v určitých kruzích, kde říci jakoukoliv prasárnu na účet Václava Klause patří k bontonu, ale že zatímco ostatní vědí, že každý z nich přestřeluje, přehání, tak ona jediná to nepochopila a šla s tím ven," zhodnotil posléze hereččin výrok Jakl.

Bukvice a homouši jsou prý v módě

Jakl na svém blogu napsal, že říkat o někom, že je homosexuál, je jakýmsi trendem dnešní doby. "Nejen na internetu, ale i v médiích či v písňových textech jistých kapel je dnes skoro módou šířit o některých lidech, že jsou bukvice, teplouši, buzeranti, homouši, buzny," zlobil se Jakl. Zajímavé podle něho je, že tato fáma se často rozviřuje výhradně kolem heterosexuálů.

jéje. Konec bžundy

Herečka Eva Holubová ale podle něho snahou o Klausovu dehonestaci v rámci informací o tom, že je gay, přestřelila "I ti, kteří původně v soukromém kruhu z toho měli bžundu, si teď říkali jéje, tohle už možná nemusela...," vyjádřil se Jakl ke společnosti, v níž se Holubová pohybuje.

Holubová měla až do sobotního odpoledne vypnutý telefon, a tak ParlamentníListy.cz oslovily sexuologa Radima Uzla. Zajímal je jeho názor na to, zda politika mohou zvěsti o jeho sexuální orientaci poškodit, či zda je toto téma už odtabuizované.

"O sexuální orientaci není možné se vyjadřovat jen tak, bez nějakého vyšetření. Je ale lákavé o tom spekulovat," komentoval Uzel pro ParlamentníListy.cz skutečnost, že sexuální orientace je častým tématem hovoru o politicích či celebritách.

Homosexuál Uzel? Sám by se prý smál

Pokud by však podobný výrok vynesl někdo na adresu jeho samotného, těžkou hlavu by mu neudělal. "Mně by to nevadilo, já bych se tomu zasmál," uvedl sexuolog s tím, že "normální člověk" nemůže podobné nařčení považovat za urážku.

Případnou homosexualitu navíc podle něho v dnešní době není třeba skrývat. "Za sexuální orientaci se dnes nikdo nemusí stydět, není nijak zapovězená," uvedl Uzel. Zopakoval ale, že říkat o někom, že je gay, bez důkazů, není zrovna vhodné. "Dbát na pověsti či zprávy z druhé ruky je nesmyslné," narazil Uzel na nepodložené výroky Holubové.

http://www.parlamentnilisty.cz/parlament/193101.aspx

11135 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Patnáctiletý student Sorosova gymnázia v Praze Jan Ťuhík byl nominován na Nobelovu cenu míru. Kvůli demonstracím za Václava HavlaZa Jakla se vylučuje z ODS?Ministr vnitra Islámského státu Abbdulah Al-Hamaida varuje uživatele sociálních sítí, aby si nedovolovali neschvalovat teroristické útoky v Evropě„Nepovedený“ příměr Václava Klause ml. naplno odhalil nedemokratickou podstatu současné EU Kdo jsou protiizraelští aktivisté EAPPI?

euPortal.cz

Tohle je opravdu brutal. Tato velmi, velmi nehezká věc se stala Angele Merkelové. Podívejte se a sdílejte, než to smažou...To je hlína. Takhle se sluníčkáři zachovali, když si měli vzít k sobě domů imigranty. Podívejte se

Eurabia.cz

Už je to zde! Autocenzura a lezení muslimům do zadku v novozélandské společnosti zesilujíBritské úřady hájí islám a diskriminují bývalé muslimy za kritiku islámu. Výsledek multikulturalismu

FreeGlobe.cz

Velká multikulturní rvačka Arabů a Turků (+ video)Senegalec unesl autobus s dětmi a podpálil ho. Nesouhlasil s imigrační politikou italské vlády (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Nadšená Schwarzenbergova chvála Petříčka je nejtěžší obžalobou současné ČSSDMadeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti Kosova

eOdborar.cz

Boj za klima? Ale jděte! Naopak velice dobrý kšeft. Greta Thunberg je pro rodiče slepice snášející zlaté vejcePrivatizace sociálních služeb ve Finsku vede k zhoršení péče a otřesnému zacházení s lidmi

ParlamentniListy.cz

Až vám budou v nedělním Newsroomu vysvětlovat, proč „nepustili“ video z útoku na Novém Zélandu... Takto to bylo doopravdyStrach z migrace a nemocí, málo peněz, zničená krajina, cikáni... Z malé obce, kterou navštívil Zeman. Toto trápí místní
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění