Klaus a Kikina? Holubová přestřelila. Prasárna, míní Jakl

Autor: Odjinud | Publikováno: 3.4.2011 | Rubrika: Humor
jakl

 

Podle Evy Holubové je prezident Klaus gay. Jeho tajemník označuje hereččin výrok za "prasárnu", která patří k bontonu společnosti, v níž funguje. Sexuologa Radima Uzla by ale podobný výrok neurazil. Sám by se mu prý zasmálPřed dvěma lety se herečka Eva Holubová pustila do prezidenta Václava Klause útokem na jeho sexuální orientaci. "Celá Praha mluví o tom, že Klaus je homosexuál," uvedla v pořadu televize Z1 s tím, že hlava státu prý měla v homosexuální komunitě přezdívku Kikina.

A k hereččinu podezření, které ve své době vzbudilo velký zájem veřejnosti, se po více než dvou letech vrátil prezidentův tajemník Ladislav Jakl.
 

Klaus buzerant? zajímal se Jakl

Jakl reagoval na  moderátora L. X. Veselého, kterého zajímalo, zda se Klaus Holubové nařčením nějak zabýval. "Že je buzerant?" ujistil se Jakl ohledně konkrétního výroku v sobotním Pressklubu Frekvence 1.

"Já jsem k tomu napsal blog, kde jsem psal něco v tom smyslu ona žije v určitých kruzích, kde říci jakoukoliv prasárnu na účet Václava Klause patří k bontonu, ale že zatímco ostatní vědí, že každý z nich přestřeluje, přehání, tak ona jediná to nepochopila a šla s tím ven," zhodnotil posléze hereččin výrok Jakl.

Bukvice a homouši jsou prý v módě

Jakl na svém blogu napsal, že říkat o někom, že je homosexuál, je jakýmsi trendem dnešní doby. "Nejen na internetu, ale i v médiích či v písňových textech jistých kapel je dnes skoro módou šířit o některých lidech, že jsou bukvice, teplouši, buzeranti, homouši, buzny," zlobil se Jakl. Zajímavé podle něho je, že tato fáma se často rozviřuje výhradně kolem heterosexuálů.

jéje. Konec bžundy

Herečka Eva Holubová ale podle něho snahou o Klausovu dehonestaci v rámci informací o tom, že je gay, přestřelila "I ti, kteří původně v soukromém kruhu z toho měli bžundu, si teď říkali jéje, tohle už možná nemusela...," vyjádřil se Jakl ke společnosti, v níž se Holubová pohybuje.

Holubová měla až do sobotního odpoledne vypnutý telefon, a tak ParlamentníListy.cz oslovily sexuologa Radima Uzla. Zajímal je jeho názor na to, zda politika mohou zvěsti o jeho sexuální orientaci poškodit, či zda je toto téma už odtabuizované.

"O sexuální orientaci není možné se vyjadřovat jen tak, bez nějakého vyšetření. Je ale lákavé o tom spekulovat," komentoval Uzel pro ParlamentníListy.cz skutečnost, že sexuální orientace je častým tématem hovoru o politicích či celebritách.

Homosexuál Uzel? Sám by se prý smál

Pokud by však podobný výrok vynesl někdo na adresu jeho samotného, těžkou hlavu by mu neudělal. "Mně by to nevadilo, já bych se tomu zasmál," uvedl sexuolog s tím, že "normální člověk" nemůže podobné nařčení považovat za urážku.

Případnou homosexualitu navíc podle něho v dnešní době není třeba skrývat. "Za sexuální orientaci se dnes nikdo nemusí stydět, není nijak zapovězená," uvedl Uzel. Zopakoval ale, že říkat o někom, že je gay, bez důkazů, není zrovna vhodné. "Dbát na pověsti či zprávy z druhé ruky je nesmyslné," narazil Uzel na nepodložené výroky Holubové.

http://www.parlamentnilisty.cz/parlament/193101.aspx

11736 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Covid-Apartheid pasy: Jak to bude vypadat? Příprava na válku: Je třeba vyzkoušet nové zbraně? Široká fronta proti Rusku

Eurabia.cz

Navalnyj si stěžuje, že ve vězení nedostal KoránBiden chce nakonec s Putinem vyjednávat

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Volný krocen policií. Držel se regálu. Pak s dítětem v autě. To bude mít dohru„Úplná hovadina! Piráti? Komouši jsou proti nim konzervativci.“ Jakl před kamerou. I o údajném návratu Klause
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění