Komunisté dokázali za jediný měsíc přesvědčit, že nikdy nebudou demokratickou stranou, že se nikdy nerozejdou se svou zločineckou minulostí, kterou navíc ještě chválí a veřejně oslavují. V průběhu jednoho jediného měsíce ukázali komunisté, jak moc jim záleží na krvavých letech komunistické zvůle a democidě, kterou komunisté v minulosti prováděli.

Při projednávání zákona o protikomunistickém odboji dne 11.2.2011 označil expředseda komunistů Grebeníček, syn brutálního bachaře, který proslul týráním politických vězňů, odboj za "adoraci teroristických aktů minulosti". Grebeníček de facto obhajoval teror, který rozpoutali komunisté proti vlastnímu národu, vysmál se tisícům umučených ve vězení, stovkám popravených a statisícům uvězněných jen z politických důvodů.

Na pomoc mu okamžitě přispěchala poslankyně a učitelka Marta Semelová, podle níž je zákonem legalizován terorismus. Ta samá soudružka pak v pátek nad hrobem masového vraha Klementa Gottwalda na pražských Olšanech označila komunistickou hrůzovládu za nejúspěšnější období země.

Svoboda slova má své hranice. Komunismus byl shledán stejně odpornou ideologií jako nacismus a jako takový je stejně jako nacismus považován za hnutí směřující k potlačení práv a svobod. Propagace takového hnutí se trestá odnětím svobody stejně jako popírání zločinů spáchaných těmito ideologiemi.

Pokud někdo označí za nejúspěšnější období země dobu, kdy byly na popraviště šmahem posílány desítky lidí z politických důvodů, kdy komunisté ukradli lidem jejich majetek a násilně ho převedli například pod JZD, nebo jednoduše zabavili a majitele poslali do vězení jen proto, že byl vlastníkem, dobu, kdy komunisté okradli celý národ měnovou reformou, kdy udělali ze země jeden velký koncentrák a stříleli na hranicích bezbranné lidi, jejichž jediným proviněním bylo z tohoto "socialistického ráje" utéct, dobu, kdy byly statisíce lidí pronásledovány, vyhazovány ze škol, ze zaměstnání, dobu, kdy sami pozvali okupační vojska, dobu, kdy byl devastován nejen majetek, ale především křiveny charaktery a vymývány mozky, kdy byl celý národ ohlupován zpravodajstvím ve formě tuhé propagandy, pak takový člověk buď vědomě lže anebo chce, aby se taková doba vrátila zpět.

Takový člověk tuto dobu zcela bezostyšně propaguje a ospravedlňuje. Na takového člověka se přesně vztahuje trestní zákon, zejména §260, §261 a §261a. Komunisté mají ve svém programu kroky směřující k zestátnění, kroky vedoucí ke změně režimu z demokratického na komunistický a kroky vedoucí k eliminaci bohatší vrstvy obyvatelstva. Ve svém programu skrytě hlásají třídní nesnášenlivost.

Senátoři posbírali desítky bodů v nichž komunisté porušují Ústavu a směřují k potlačení práv a svobod. Pokud dokáže společnost odsoudit nacismus a policie zatýkat lidi pro nášivky na bundách, měla by policie zasahovat stejně i v případě komunistických prvomájových seancí, kde jsou propagovány předměty a symboly komunismu. Podle zákona není mezi nacismem a komunismem žádný rozdíl.

Vyzývám proto ministra vnitra, aby ze své moci učinil patřičné kroky a instruoval policii, že není rozdíl mezi nášivkou s číslem 18 a odznakem v podobě hvězdy se srpem a hvězdou. Vyzývám ministra vnitra, aby urychleně na jednání vlády předložil návrh na rozpuštění KSČM. Vyzývám premiéra, aby urychleně po projednání ve vládě předal návrh na rozpuštění KSČM správnímu soudu.

Vyzývám orgány činné v trestním řízení, policii a státní zastupitelství, aby stejně jako v případě neonacistů (Dělnické strany) začaly bezodkladně projednávat vystoupení poslankyně Semelové a Lukáše Kollarčíka, předsedy Svazu mladých komunistů pro podezření ze spáchání trestného činu podpory a propagace hnutí směřujících k potlačení práv a svobod člověka. Oslava doby, kdy zavládl rudý teror se zcela jistě do charakteristiky podpory a propagace vchází.

K tomuto kroku mělo dojít hned po revoluci, jenže tenkrát k tomu nebyla ze strany Václava Havla vůle, přesněji spíše šlo o obchod za klidné předání moci. Komunisté  svými činy dokázali, že jsou stále ohrožením pro demokracii a ač je demokracie hodně liberální, musí se umět i bránit. Rozpuštění strany popírající demokracii takovou obranou je.

http://polanecky.blog.idnes.cz/c/179393/Vyzva-vlade-ke-krokum-vedoucim-k-rozpusteni-komunisticke-strany.html