Některé naše politiky toto drzé prohlášení nadzvedlo ze židle a kontrují návrhem na postavení komunistů mimo zákon. On soudruh Grebeníček by nadzvedl i mrtvého, pravda, za tatíka nemůže, ale to jméno je jaksi příliš známé, aby jeho nositel seděl raději ve stínu. Otec soudruha Grebeníčka Alois byl bachařem v Uherském Hradišti a podle svědectví pamětníků se podílel na sadistickém mučení, ba ubíjení vězňů.

Zvláštní dávku chucpe projevuje pan soudruh i jakýmikoliv známkami o terorismu. Právě komunisté vždy v minulosti, a samozřejmě  i nyní patří k hlavním obhájcům skutečných teroristů. Dokonce pro ně vydržovali výcvikové tábory placené z našich daní, dneska na jejich podporu pořádají protiizraelské demonstrace, pořádá je hlavně rudá omladina, staříci z KSČ raději píší do těch jejich novin. Taková družba s Hisballáhem našim mladým bolševikům nikterak nepřipadá jako adorace teroristických aktů. Podle jejich ideologie je pár zabitých izrarelských civilistů jen takový ten nutný odpad, jak říkali jejich tatíci: "Když se kácí les, lítají třísky."

Komunisté, spíše ale to svinstvo, které jejich ideologie zahrnuje, opět vystrkují růžky. Mnozí se už nenazývají komunisty, není to v módě a budí to u slušných lidí opovržení. Dnes sedí komunisté ve správních radách, v čele takzvaných demokratických stran, ve vládě, v médiích, prostě všude tam, kde seděli i před plyšákem. Jen peněz mají mnohem více. Zakládají nové strany s líbivými názvy a cpou se ke korytům. A aby se nemuseli hlásit k ubitým muklům, říkají si ochránci národních zájmů, obránci rodinných hodnot, přátelé Putina, Lukašenka či Ahmadínežáda, spojenci Ruska nebo Číny, bojovníci proti USA, proti Izraeli, proti EU,  kapitalismu, proti liberální demokracii, proti židozednářům, proti Bliderbergu, blábolí o třetích cestách a o tradičních českých a křesťanských hodnotách.

Rudou barvou se již nezdobí, kravatky mají strakaté různě a barvy košile také střídají, prostě se překabátili. Ale jejich řeč je stále stejná. V poslední době se ani nesnaží předstírat, že své bolševické fráze obměnili. Opět se objevují známá rudoprávová klišé, žvásty o zaprodancích, samozvancích, odrodilcích a podobně. I ty své seznamy začali opět sestavovat, samozřejmě na ně zařazují stejné lidi jako v době normalizace. A protože mají strach, že jim třebas jednou nějaký syn ubitého mukla pocuchá ciferník, ústy bachařského synáčka povykují o nebezpečné adoraci terorismu. Soudruhu Grebeníčku, my víme, co jste zač vy i ta vaše sebranka, netahejte nás za nohu, ano?

http://tydlitatova.blog.idnes.cz/c/177048/Soudruhu-Grebenicku-netahejte-nas-za-nohu.html