Zachrání Evropa vlastní civilizaci?

Autor: Karel Krchňák | Publikováno: 12.2.2011 | Rubrika: Kulturní válka
Islam want to dominate

Zkusme si položit pár jednoduchých otázek. Týkají se nás všech. Odpovědi na ně nám v každém případě vytáhnou další peníze z našich kapes. Bude to bolestné, bude to drahé, bude to nepříjemné a zcela nepochybně to nebude vyřešeno v rozumném termínu. Pokud tedy tyto otázky mají vůbec nějaké rozumné řešení. Kdy padne, ale skutečně padne, project multi-kulti? Až ti, kteří z tohoto nesmyslného projektu mají profit řeknou dost? A nebo až je obyčejní lidé vypráskají z jejich pozic?

Theo Sarrazin ve své knize napsal řadu známých faktů o islamistech a multikulturních osídlencích v Německu. Turci, Maročaně, Arabové. Byť ve třetí generaci, stěží se domluví německy. V drtivé většině žijí ze sociálních dávek, protože bez znalosti jazyku a bez vzdělání se práce špatně shání. A když se sežene, není nejlépe placená. Stejná situace, ba snad ještě horší, panuje v  Nizozemí, Belgii, Francii a Velké Británii atd. Evropská Unie je multikultirním svinstvem doslova prolezlá, jak červivé jablko.

Theo Sarrazin musel odejít na nátlak spolkového prezidenta Christiana Wulffa, ze svého postu v Bundesbance. Ano, ten stejny spolkový prezident, který se o výročí sjednocení německa věnoval místo oslavy sjednocení, tématu integrace muslimů v Německu. Jeho věta "Wir sind ein Volk”, je v této souvislosti doslova tragická.

Přistěhovalci si vybudovali v Evropské Unii svůj vlastní svět, svoje vlastní islámské ministátečky = zabírají celá města. Německý Duisburg, Essen, Bochum, Dortmund. Britský Birmingham, Manchaster, Liverpool, nebo severní Londýn. Marseille, Nice a Paříž, kde tvoří již muslimové 45% populace. Předměstí Bruselu nebo Amstrodamu. To jsou místa, kde se již velmi těžko domluvíte jazykem, kterým se v těchto městech mluvilo ještě před pár lety. 

Jsou to místa, odkud původní obyvatele utíkají. Prodávají nemovitosti, obchody a utíkají. Za každou cenu. Komukoliv, ale hlavně rychle pryč. Není to přehnané tvrzení pokud napíši, že zachraňují holé životy. Jsou to totiž místa, kde se i policisté musí obávat. Ani oni nevědí co je tam v příštích hodinách čeká. Maximálně tam naleznete obchod s hidžáby, kebab, potraviny kde nekoupite vepřové maso, čajovny a hazardní herny. Vybydlené domy, vraky ohořelých aut, výklady obchodů zatlučené prkny.

Muslimská populace ve Velké Británii vykazuje 30-ti násobný nárůst za posledních léta. Je zde také přes 1000 mešit, mnohé z nich byli původně kostely. Mimochodem vite, že mešit je dnes ve Francii vice než kostelů? To nejsou dobré informace. 

Po německé kancléřce Angele Merkelové, britském Davidu Cameronovi se i francouzský president Nicolas Sarkozy domnívá, že mutlikulturní soužití není možné. Že je to nesmysl. Sociální inženýrství nepřináší kýžené ovoce. Vypěstovali jsme si hada v naručí.

Má vůbec Evropa jako takova, ještě šanci? Řekněme si na rovinu. Pro některé státy je prakticky pozdě. Evropská Unie půjde se svým nesmyslným projektem zalidňování a multikulturního obohacování starého kontinentu do propadliště dějin. Ale nedopusťme, aby pod plaštíkem humanizmu byla zničena budoucnost našich dětí.

Uďelejme s tím něco hned teď. Ona se totiž lavina velice těžko zastavuje. Neslyšel jsem o tom, že by to kdokoliv dokazal. Při neřešení problému se naleznou jedinci, a nebudu se tomu divit, kteří původce a viníky utrpení, jenž čeká Evropu, začnou věšet na první větve.

http://karelkrchnak.blog.idnes.cz/c/177031/Zachrani-Evropa-vlastni-civilizaci.html

4025 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

„Nepovedený“ příměr Václava Klause ml. naplno odhalil nedemokratickou podstatu současné EU Kdo jsou protiizraelští aktivisté EAPPI? Pane Fialo, že se nestydíteODS zTOPkovatěla a likviduje poslední stopy své pravicovostiStudenti Sorosova gymnázia v Praze vyhlásili stávku kvůli Zemanovi. Přišli je podpořit Pavel Novotný, herečky Holubová s Geislerovou a Eva Decroix

euPortal.cz

Takovéto perverzní knihy pohádek pro děti doopravdy existujíAndrej Babiš: Euro musí být klíčové téma pro jakoukoliv budoucí vládu. Nechápu, proč to politici konečně nepochopí

Eurabia.cz

Okamura vyzval českou policií, aby nevydávala muslimům povolení vlastnit zbraně. Okamura opět i upozornil na radikalismus českých muslimůPrezident Zeman: „Proč útočí Turci na Kurdy? No protože jsou faktickými spojenci Islámského státu"

FreeGlobe.cz

Teroristický útok v pražském metru: Hřib naštěstí nebyl atomovýBílé feministky sklízejí plody své tolerance! Barevné sestry jim nadávají do bílých ku.ev (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Nadšená Schwarzenbergova chvála Petříčka je nejtěžší obžalobou současné ČSSDMadeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti Kosova

eOdborar.cz

Boj za klima? Ale jděte! Naopak velice dobrý kšeft. Greta Thunberg je pro rodiče slepice snášející zlaté vejcePrivatizace sociálních služeb ve Finsku vede k zhoršení péče a otřesnému zacházení s lidmi

ParlamentniListy.cz

„Ukazoval jste jen uprchlíky a jednu stranu konfliktu. Jsem tady, abych vám to řekla do očí!“ Drsný střet zpravodaje ČT Jakuba Szántó a rozčílené Syřanky. Na veřejnostiJ. X. Doležal se na Primě utrhl ze řetězu: Ať EU zakáže ještě kladiva. Pak škrabky na brambory, když tím dostanete do krku, jste mrtvej. Šroubováky. Kravaty taky
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění