Zachrání Evropa vlastní civilizaci?

Autor: Karel Krchňák | Publikováno: 12.2.2011 | Rubrika: Kulturní válka
Islam want to dominate

Zkusme si položit pár jednoduchých otázek. Týkají se nás všech. Odpovědi na ně nám v každém případě vytáhnou další peníze z našich kapes. Bude to bolestné, bude to drahé, bude to nepříjemné a zcela nepochybně to nebude vyřešeno v rozumném termínu. Pokud tedy tyto otázky mají vůbec nějaké rozumné řešení. Kdy padne, ale skutečně padne, project multi-kulti? Až ti, kteří z tohoto nesmyslného projektu mají profit řeknou dost? A nebo až je obyčejní lidé vypráskají z jejich pozic?

Theo Sarrazin ve své knize napsal řadu známých faktů o islamistech a multikulturních osídlencích v Německu. Turci, Maročaně, Arabové. Byť ve třetí generaci, stěží se domluví německy. V drtivé většině žijí ze sociálních dávek, protože bez znalosti jazyku a bez vzdělání se práce špatně shání. A když se sežene, není nejlépe placená. Stejná situace, ba snad ještě horší, panuje v  Nizozemí, Belgii, Francii a Velké Británii atd. Evropská Unie je multikultirním svinstvem doslova prolezlá, jak červivé jablko.

Theo Sarrazin musel odejít na nátlak spolkového prezidenta Christiana Wulffa, ze svého postu v Bundesbance. Ano, ten stejny spolkový prezident, který se o výročí sjednocení německa věnoval místo oslavy sjednocení, tématu integrace muslimů v Německu. Jeho věta "Wir sind ein Volk”, je v této souvislosti doslova tragická.

Přistěhovalci si vybudovali v Evropské Unii svůj vlastní svět, svoje vlastní islámské ministátečky = zabírají celá města. Německý Duisburg, Essen, Bochum, Dortmund. Britský Birmingham, Manchaster, Liverpool, nebo severní Londýn. Marseille, Nice a Paříž, kde tvoří již muslimové 45% populace. Předměstí Bruselu nebo Amstrodamu. To jsou místa, kde se již velmi těžko domluvíte jazykem, kterým se v těchto městech mluvilo ještě před pár lety. 

Jsou to místa, odkud původní obyvatele utíkají. Prodávají nemovitosti, obchody a utíkají. Za každou cenu. Komukoliv, ale hlavně rychle pryč. Není to přehnané tvrzení pokud napíši, že zachraňují holé životy. Jsou to totiž místa, kde se i policisté musí obávat. Ani oni nevědí co je tam v příštích hodinách čeká. Maximálně tam naleznete obchod s hidžáby, kebab, potraviny kde nekoupite vepřové maso, čajovny a hazardní herny. Vybydlené domy, vraky ohořelých aut, výklady obchodů zatlučené prkny.

Muslimská populace ve Velké Británii vykazuje 30-ti násobný nárůst za posledních léta. Je zde také přes 1000 mešit, mnohé z nich byli původně kostely. Mimochodem vite, že mešit je dnes ve Francii vice než kostelů? To nejsou dobré informace. 

Po německé kancléřce Angele Merkelové, britském Davidu Cameronovi se i francouzský president Nicolas Sarkozy domnívá, že mutlikulturní soužití není možné. Že je to nesmysl. Sociální inženýrství nepřináší kýžené ovoce. Vypěstovali jsme si hada v naručí.

Má vůbec Evropa jako takova, ještě šanci? Řekněme si na rovinu. Pro některé státy je prakticky pozdě. Evropská Unie půjde se svým nesmyslným projektem zalidňování a multikulturního obohacování starého kontinentu do propadliště dějin. Ale nedopusťme, aby pod plaštíkem humanizmu byla zničena budoucnost našich dětí.

Uďelejme s tím něco hned teď. Ona se totiž lavina velice těžko zastavuje. Neslyšel jsem o tom, že by to kdokoliv dokazal. Při neřešení problému se naleznou jedinci, a nebudu se tomu divit, kteří původce a viníky utrpení, jenž čeká Evropu, začnou věšet na první větve.

http://karelkrchnak.blog.idnes.cz/c/177031/Zachrani-Evropa-vlastni-civilizaci.html

4170 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupujeZe zápisníku demonstrantaO co jde v případu Koněv? Veřejná služba? Ne, propaganda!

euPortal.cz

Objevuje se u nás stále větší počet osob zahalených v islámských nikábech?Evropská unie je škůdcem, parazitem, vrahem a rakovinou Evropy. Pokud chceme, aby Evropa přežila, musíme zrušit totalitní neomarxistickou instituci s názvem Evropská unie

Eurabia.cz

Miliardový byznys s ilegální imigrací a uprchlíky. Reportáž italské TV ukazuje pravdu o migraciVzdělání ve Švédsku rapidně upadá. Například mnozí švédští policisté neumějí psát

FreeGlobe.cz

Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?Tyranie pánů sociálních sítí

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Odstranění pomníku maršála Koněva z náměstí Interbrigády je vítězstvím fašizmu v naší zemiLubomír Zaorálek, jedna z nejchmurnějších postav ČSSD, kterého v době jeho ministrování zahraničních věcí nazval lid oranžovým Schwarzenbergem...

eOdborar.cz

Švédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....Agent CIA promluvil: Šokující informace o tom, jak globální elita týrá děti a zneužívá je na satanistické rituály

ParlamentniListy.cz

Markéta Šichtařová ztrhala portfolio Jourové: Evropské hodnoty? Na nich se s komunisticko-ekoteroristickou Evropskou komisí vůbec neshodnuTak se mi zase ozval... Pohlavní údy a konečníky létaly! Ivan Vyskočil se znovu střetl s mužem, který mu nabízel milion za odmítnutí vyznamenání od Zemana
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění