Evropa se přiznáním pravdy o selhání multikulturalismu dostává k další otázce. Co udělat s těmi miliony nepřizpůsobivých přistěhovalců, kteří začínají naši společnost vážně ohrožovat? Zde se nejedná pouze o muslimský terorismus, ale i jamajské zločinecké gangy v UK, či do drogových obchodů zapojené komunity z Latinské Ameriky a Asie.

Myslím, že historie posledních několika desetiletí ukázala, že integrace a pokojné soužití asi není možné díky neschopnosti a neochotě imigrantů přijmout naši západní kulturu.

Možnosti jsou tedy asi pouze 2: jednak nedělat nic a čekam na eskalaci konfliku, která musí přijít. Nebo zahájit masivní odsun zpět do jejich původních vlastní a ponechat v Evropě pouze ty, kteří se prokazatelně integrovali, umí jazyk, přijali naši kulturu a zvyky, nežijí ze sociálních dávek a nepodílejí se na trestné činnosti. Schválně kolik by jich tu zůstalo.....

Možná to bude některým z vás připadat "nehumání", ale je následný násilný konflikt lepší? Určitě ne, také soudím, že naši kulturu  a svobodu je potřeba aktivně bránit a to i silou, pokud to bude potřeba! Také nemáme povinnost živit půlku Afriky a Asie!

Podobná diskuse nás ale čeká i v CR. I zde máme masové komunity, které se ani po desitiletích neintegrovaly a začínají naši společnost ohrožovat především kriminální činností. Růžový multikulturní opar integrovaných přistěhovalců se rozplynul a objevili se nám pašeráci a prodavači drog, podvodníci a další podobná výtečníci. Naštěstí mezi současnou českou politickou elitou není snad s výjimkou K. Schwarzenberga žádný podporovatel multikulturalismu a tak to snad bude snažší.

 V Evropě dnes tedy zůstává jediné politické centrum, které ještě myšlenku multikulturalismu a masového přistěhovalectví do Evropy podporuje a to je EU/Komise a na ní napojené instituce.

To jen připomíná, že tuto instituci ovládla radikální levice a jak urgentní je její reforma.

http://jansky.blog.idnes.cz/c/176193/Pohreb-multikulturalismu-nastane-brzy-D-Cameron-posila-parte.html