Kočkování: Špatná investice ČSSD. To není korupce?

Autor: Dušan Streit | Publikováno: 12.1.2011 | Rubrika: Politika
ČSSD

Tak i ČSSD před volbami, místo aby se zbavila zátěže jménem Paroubek, najala firmu Gitero Estates s.r.o. (Kotrba se společníkem Janstou v pozadí), aby koupila celý náklad a autorská práva od vězně a Paroubkova kumpána Ďurička. Takové postupy jsem dosud zaznamenal jen ze světa mega celebrit nebo v pokleslé literatuře a filmech.

Paroubkův kumpán Ďuričko dostal miliónové držhubné, aby před volbami nevyšla jeho kniha Kočkování.

Jak už to bývá, tak politici mají na špinavou práci advokáty, poradce, lobisty a jiné zkorumpované příživníky, kteří jako bílí koňové snímají hříchy ze svých chlebodárců.

Tak i ČSSD před volbami, místo aby se zbavila zátěže jménem Paroubek, najala firmu Gitero Estates s.r.o. (Kotrba se společníkem Janstou v pozadí), aby koupila celý náklad a autorská práva od vězně a Paroubkova kumpána Ďurička. Takové postupy jsem dosud zaznamenal jen ze světa mega celebrit nebo v pokleslé literatuře a filmech.

Ta firma, která ona práva koupila, jistě věděla, proč to dělá. Dávám tímto veřejně podnět, zda se nemohlo jednat o trestný čin korupce. Na jiný důvod nemohu přijít, když kniha nebyla v distribuci, ačkoliv měla dobré vyhlídky na komerční úspěch.

Jak už to bývá, ČSSD střelila kozla. Ochrana Paroubka jí teď není k ničemu. Navíc jeho žena byla tak hloupá, že píchala ve svém spisku do vosího hnízda a vyprovokovala autora, že napíše totéž v jiném balení a ještě si přisolí.

A my jsme si zase připomněli, s kým to náš bývalý premiér kamarádil. A nebyl to jen vrah. Aby se o „kmotrech“ nemluvilo, nesmí ztratit moc. Tu Don Giorgino ztratil. A najednou se veřejně hovoří o tom, že kmotrem jeho dcery je vlastně „kmotr“. A bývalý capo di tuti capi se bezmocně vzteká.

Naštěstí už mimo vrcholnou politiku. Ještě bude sranda.

Napsáno pro http://www.blog.idnes.cz

6498 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Amerika bude ve válce zničena, ví to obyčejní Američané? Rozumí ten pitomec vládnoucí ve Washingtonu tomuto  jazyku?Chcete válku s Ruskem? Chcete islamizaci Evropy? Chcete se stát otroky sluníčkářské diktarury?

Eurabia.cz

Doporučujeme: Jak novináři oficiálních medií manipulujíAnketa: Jak myslíte, že ČR vypadá s "Vrběticemi" na mezinárodní scéně ?

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Neškrtnete si. Diplomat zná odvetu Moskvy za masakr své ambasádyCo se dělo v Senátu. Držte se: Ohlušující ticho z Hradu. Hamáček mi lhal... Němcová ohromila: Ovlivnění českých prezidentských voleb Ruskem
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění