Kočkování: Špatná investice ČSSD. To není korupce?

Autor: Dušan Streit | Publikováno: 12.1.2011 | Rubrika: Politika
ČSSD

Tak i ČSSD před volbami, místo aby se zbavila zátěže jménem Paroubek, najala firmu Gitero Estates s.r.o. (Kotrba se společníkem Janstou v pozadí), aby koupila celý náklad a autorská práva od vězně a Paroubkova kumpána Ďurička. Takové postupy jsem dosud zaznamenal jen ze světa mega celebrit nebo v pokleslé literatuře a filmech.

Paroubkův kumpán Ďuričko dostal miliónové držhubné, aby před volbami nevyšla jeho kniha Kočkování.

Jak už to bývá, tak politici mají na špinavou práci advokáty, poradce, lobisty a jiné zkorumpované příživníky, kteří jako bílí koňové snímají hříchy ze svých chlebodárců.

Tak i ČSSD před volbami, místo aby se zbavila zátěže jménem Paroubek, najala firmu Gitero Estates s.r.o. (Kotrba se společníkem Janstou v pozadí), aby koupila celý náklad a autorská práva od vězně a Paroubkova kumpána Ďurička. Takové postupy jsem dosud zaznamenal jen ze světa mega celebrit nebo v pokleslé literatuře a filmech.

Ta firma, která ona práva koupila, jistě věděla, proč to dělá. Dávám tímto veřejně podnět, zda se nemohlo jednat o trestný čin korupce. Na jiný důvod nemohu přijít, když kniha nebyla v distribuci, ačkoliv měla dobré vyhlídky na komerční úspěch.

Jak už to bývá, ČSSD střelila kozla. Ochrana Paroubka jí teď není k ničemu. Navíc jeho žena byla tak hloupá, že píchala ve svém spisku do vosího hnízda a vyprovokovala autora, že napíše totéž v jiném balení a ještě si přisolí.

A my jsme si zase připomněli, s kým to náš bývalý premiér kamarádil. A nebyl to jen vrah. Aby se o „kmotrech“ nemluvilo, nesmí ztratit moc. Tu Don Giorgino ztratil. A najednou se veřejně hovoří o tom, že kmotrem jeho dcery je vlastně „kmotr“. A bývalý capo di tuti capi se bezmocně vzteká.

Naštěstí už mimo vrcholnou politiku. Ještě bude sranda.

Napsáno pro http://www.blog.idnes.cz

6040 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupujeZe zápisníku demonstrantaO co jde v případu Koněv? Veřejná služba? Ne, propaganda!

euPortal.cz

Takovéto děsivé věci se opravdu dějí v českém zdravotnictví... Čtěte příběhy konkrétních lidíTragédie antických rozměrů: Lidový vůdce Salvini zradou odstaven od moci. Conteho vláda dosazena z Bruselu. Přístavy se migrantům opět otevírají. Kdy italský kotel vybuchne?

Eurabia.cz

Poslanec SPD a zkušený ex-diplomat Kobza analyzuje krizi kolem útoků na saúdskoarabskou rafineriíDnešní Londýn - dav v černém zahalených muslimek oslavuje multikulturalismus

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

eOdborar.cz

Švédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....Agent CIA promluvil: Šokující informace o tom, jak globální elita týrá děti a zneužívá je na satanistické rituály

ParlamentniListy.cz

Horší než Esmeralda! Výbuch ČT se show o ,,fake news": Trošku jde o Zdeňka TroškuPrů*er. Asi dojde na Zemanova slova. Šichtařová odhaluje skrytý problém
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění