Gross: Zbohatnu a vystoupím z ČSSD

Autor: Dušan Streit | Publikováno: 9.1.2011 | Rubrika: Politika
Gross2

 

Zejména socani se vyznamenali. Vždyť vzpomeňme: Kraus, Mrština, Vlček, Gross, Ivo Svoboda se Snopkovou, Srba, Doležel, Součková, Fencl, Zgarba, Bušina, Přibyl, Mareš, T. Kadlec, Jansta, Palas, Rath, Dryml, Kočka, Ďuričko, Šlajer, všechno odporné figury, tyjící ze stranického zázemí.

Teď k nim přibyli Musela, Martinek a Sýkora. Králem všech lumpů je však Gross. Jako ministr vnitra si udělal zázemí svých konspiračních čachrů a nezastavilo ho ani to, že jako premiér musel s ostudou odejít. Už měl vystaráno. Jen naiva by mohl nevidět za jeho akciovými „obchody“ privatizační úplatky.

Nedosti na tom. Jeho klaka připravila stát skoro o 10 miliard, když akcie Mostecké uhelné prodal za 650 milionů korun, zatímco šťastný nabyvatel doly střelil za více než 10 miliard. Bodejť by se jim pak nevyplatil úplatek přes 170 miliónů korun.

A kdyby nebylo Švýcarů, nic bychom ani nevěděli. Hin sa hukáže, co z toho vyvodí naše orgány činné v trestním řízení. I kdyby se nejednalo o nic jiného, neměl by být přece problém dostat ty lumpy za daňový únik jako Al Capona.

Zeman asi nic neukradl, ten se zajistil vydáváním škváru. Ale když teď dělá chytrého, tak je mu třeba připomenout, že to byl on, kdo hrál roli užitečného idiota, protože to byla privatizace jeho vlády. Když k tomu připočteme aféru kolem ČSOB (IPB), měly by se revidovat pověsti o jeho inteligenci.

V žádném případě by to nemělo dopadnout tak, jak právě navrhuje Zeman, aby kvůli pár zločincům museli všichni ti poctiví být buzerováni nějakými majetkovými přiznáními. U Grosse třeba totiž je majetek zjevný a je třeba jen dokázat, že jej získal nepoctivě.

Mám totiž obavu, že vše půjde do ztracena, jen stát toho využije k další šikaně občanů. Informace o majetcích by se totiž do databází politikům velice hodily. Pak by je ty vyžírky třeba prodaly mafiánům. Nevěříte?

11134 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

A tak zme se opět stali pitomcama, jako už mnohokrat, tentokrat ovšem před očima celeho světa...Ale aji ta prostytutka, kera prodava sama sebe, za to dostane jakusik protihodnotuChcete válku s Ruskem? Chcete islamizaci Evropy? Chcete se stát otroky sluníčkářské diktarury?

Eurabia.cz

Akce Vrbětice byla "konzultována" spíše s USA než s EUArgentina spouští výrobu Sputniku

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Generál Šándor: Čuk a Gek ve Vrběticích? Desítky kilo výbušnin. Musel pomoct místní. Info, časy, trasa, to nepíšou v novinách. Ukažte papír, leží u násNátlak z žumpy ČT. Xaverovi bouchly saze a vyhlásil válku
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění