Gross: Zbohatnu a vystoupím z ČSSD

Autor: Dušan Streit | Publikováno: 9.1.2011 | Rubrika: Politika
Gross2

 

Zejména socani se vyznamenali. Vždyť vzpomeňme: Kraus, Mrština, Vlček, Gross, Ivo Svoboda se Snopkovou, Srba, Doležel, Součková, Fencl, Zgarba, Bušina, Přibyl, Mareš, T. Kadlec, Jansta, Palas, Rath, Dryml, Kočka, Ďuričko, Šlajer, všechno odporné figury, tyjící ze stranického zázemí.

Teď k nim přibyli Musela, Martinek a Sýkora. Králem všech lumpů je však Gross. Jako ministr vnitra si udělal zázemí svých konspiračních čachrů a nezastavilo ho ani to, že jako premiér musel s ostudou odejít. Už měl vystaráno. Jen naiva by mohl nevidět za jeho akciovými „obchody“ privatizační úplatky.

Nedosti na tom. Jeho klaka připravila stát skoro o 10 miliard, když akcie Mostecké uhelné prodal za 650 milionů korun, zatímco šťastný nabyvatel doly střelil za více než 10 miliard. Bodejť by se jim pak nevyplatil úplatek přes 170 miliónů korun.

A kdyby nebylo Švýcarů, nic bychom ani nevěděli. Hin sa hukáže, co z toho vyvodí naše orgány činné v trestním řízení. I kdyby se nejednalo o nic jiného, neměl by být přece problém dostat ty lumpy za daňový únik jako Al Capona.

Zeman asi nic neukradl, ten se zajistil vydáváním škváru. Ale když teď dělá chytrého, tak je mu třeba připomenout, že to byl on, kdo hrál roli užitečného idiota, protože to byla privatizace jeho vlády. Když k tomu připočteme aféru kolem ČSOB (IPB), měly by se revidovat pověsti o jeho inteligenci.

V žádném případě by to nemělo dopadnout tak, jak právě navrhuje Zeman, aby kvůli pár zločincům museli všichni ti poctiví být buzerováni nějakými majetkovými přiznáními. U Grosse třeba totiž je majetek zjevný a je třeba jen dokázat, že jej získal nepoctivě.

Mám totiž obavu, že vše půjde do ztracena, jen stát toho využije k další šikaně občanů. Informace o majetcích by se totiž do databází politikům velice hodily. Pak by je ty vyžírky třeba prodaly mafiánům. Nevěříte?

10561 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupujeZe zápisníku demonstrantaO co jde v případu Koněv? Veřejná služba? Ne, propaganda!

euPortal.cz

Pomozte, prosím, bránit Vaše blízké, Vaše domovy a naši vlastŘada výzkumů shodně ukazuje, že v evropských zemích s každou další generací klesá IQ, a to i když je zohledněna imigrace. Evropská civilizace: Jako přežrané myši?

Eurabia.cz

Orbán elegantně setřel notorického opilce a šéfa EU: Lucembursko? A co ten národ dokázal? Na co může být hrdý?Socialisté s vedením EU otevřeli italské přístavy a již mají úspěšné výsledky: Nový africký uprchlík zneužil desetiletou holčičku

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Bomba: Babiš navrhuje zrušit poplatek pro ČT. V tomto případě…Třesk v Jablonci. Piráti po Praze 5 přišli o další radnici. Důvod překvapí
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění