Tajná pravidla bohatých. Naučte se je

Autor: Odjinud | Publikováno: 8.12.2010 | Rubrika: Ostatní

Poznejte hned příští týden!

Přihlaste se na kurz učitele financí, změňte Vaší finanční situaci. A příští rok již nemusíte přemýšlet nad tím jak zaplatíte vánoční dárky

Rozpočet, hospodaření a cesta k zabezpečenému stáří

Kurz je vhodný doslova pro každého bez rozdílu věku, příjmu, vzdělání nebo povolání. Pro rodiny, jednotlivce, lidi v obtížné finanční situaci nebo studenty.

Absolvování kurzu bude pro Vás znamenat zásadní změnu ve správě Vašich financí a použití principů bohatých se pozitivně projeví ve Vašem rozpočtu.

Přihlašte se zde na termín 14. prosince 2010 od 16.30 do 19.30 v Praze 

Cena kurzu je 700,- Kč, lektor Vám garantuje, že cena kurzu se Vám vrátí nejpozději během jednoho měsíce, pokud budete aplikovat principy prezentované na kurzu.

Lidé si často myslí, že si sami umějí nejlépe hospodařit a nikdo jim nemůže radit. Nenechte se mýlit, jde o vzdělání jako jakékoliv jiné.

Více o učiteli financí zde www.ucitelfinanci.cz

Při jakémkoliv dotazu můžete zavolat na infolinku 775 224 180 nebo napsat na email ucitelfinanci@gmail.com

 

Co můžete od kurzu očekávat

Získání systému, který Vám zajistí kontrolu nad svými penězi
Nastavení cesty k vytváření úspor a investování
Získání představy, jak si zařídit finančně zabezpečené stáří
 
Obsah
 
Podstata  přebytkového rozpočtu
Sestavení rozpočtu a fondový systém
Hospodaření s fondy
Vytváření úspor
Investování a finanční zabezpečení na stáří
 
Délka
2,5 hodiny + 0,5 hodiny diskuse
 
Max. počet 10 osob
 
 
Napsali o kurzu:
 

Nikdy jsem si nemyslel, že by mi mohl někdo s osobními financemi pomoci, nicmémě po seznámení se s Ucitelfinanci.cz jsem pochopil, že v tomto směru mám mnoho rezerv. Kdyby mi někdo ještě docela nedávno říkal, že mi pomůže v dnešní době ušetřit a rozumě investovat nemálo peněz, považoval bych jej za řadového finančního poradce, kterých je nyní jako máku a kteří si Vám jen (nechci se nikoho dotknout) zpravidla snaží prodat další produkty.

Zde, jak jsem poznal, se mi skutečně snaží pomoci s financemi a s uvědomněním si hodnoty pěnez, kterých jsem si svým způsobem života jak jsem zjistil nevážil. Peníze a jejich vlastnictví jsou potřeba v každé době a zejména dnes když se nám jich tolik nedostává je utrácíme zpravidla za zbytečnosti, jenž jak nakonec hořce zjistíme nakonec k životu vůbec nepotřebujeme. Vždyť jen je vydělat stojí tolik námahy, stresu, osobního volna a vrásek na čele. Nemyslím si, že by na penězích měl člověk "sedět", ale věřte mi každý máme mnoho rezerv jak s nimi rozumně nakládat a právě tento web a zejména absolvovaná lekce mi v tomto otevřela oči. To, že se Vám zaplacené finance za krátké školení vrátí do jenoho měsíce se může každý spolehnout, mě osobně se navrátili behem jednoho týdne.

Každý člověk a to i lidé s ekonomickým vzděláním dělají v nakládání s osobními financemi zbytečné chyby, které si buď neuvědomují a nebo si uvědomovat nechtějí.

Tyto lekce se nemohou nevyplatit. Člověk ať chce nebo ne bude po absolvování této lekce o financích jinak přemýšlet a to mu nakonec přinese daleko více než za lekci zaplatil.

Muž s ekonomickým vzděláním pohybující se ve světě obchodu a finančnictví

www.ucitelfinanci.cz - Učitel financí, finanční gramotnost, investice a hospodaření

12541 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupujeZe zápisníku demonstrantaO co jde v případu Koněv? Veřejná služba? Ne, propaganda!

euPortal.cz

Řádění norského sociálního úřadu Barnevernet. Doslova krade lidem děti pod různými nesmyslnými záminkami typu, že děcko dostalo na zadek a podobněVědci přišli na to, že ti, kteří uprchlíky nechtějí, nejsou xenofobové, ale svědomití a pečliví lidé používající rozum. Emoční centra, a tedy ani strach, se totiž v postojích odmítačů nezapojují

Eurabia.cz

Muslimové ve Skotsku usiluji zákeřný způsobem o zrušeni zákazu ženské obřízkyNěmecka vláda utratila zhruba 125 milionu korun, aby zaměstnala dva syrské uprchlíky ...

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Odstranění pomníku maršála Koněva z náměstí Interbrigády je vítězstvím fašizmu v naší zemiLubomír Zaorálek, jedna z nejchmurnějších postav ČSSD, kterého v době jeho ministrování zahraničních věcí nazval lid oranžovým Schwarzenbergem...

eOdborar.cz

Švédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....Agent CIA promluvil: Šokující informace o tom, jak globální elita týrá děti a zneužívá je na satanistické rituály

ParlamentniListy.cz

ČT má průšvih? Za pořad o „fake news“. Vrchní kontrolor: Jak z 80. let. To nejhoršíOdporné. Vy maloměšťáci... Zdeněk Zbořil ke konci kauzy Čapí hnízdo: Je to plán Putina!
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění