Tajná pravidla bohatých. Naučte se je

Autor: Odjinud | Publikováno: 8.12.2010 | Rubrika: Ostatní

Poznejte hned příští týden!

Přihlaste se na kurz učitele financí, změňte Vaší finanční situaci. A příští rok již nemusíte přemýšlet nad tím jak zaplatíte vánoční dárky

Rozpočet, hospodaření a cesta k zabezpečenému stáří

Kurz je vhodný doslova pro každého bez rozdílu věku, příjmu, vzdělání nebo povolání. Pro rodiny, jednotlivce, lidi v obtížné finanční situaci nebo studenty.

Absolvování kurzu bude pro Vás znamenat zásadní změnu ve správě Vašich financí a použití principů bohatých se pozitivně projeví ve Vašem rozpočtu.

Přihlašte se zde na termín 14. prosince 2010 od 16.30 do 19.30 v Praze 

Cena kurzu je 700,- Kč, lektor Vám garantuje, že cena kurzu se Vám vrátí nejpozději během jednoho měsíce, pokud budete aplikovat principy prezentované na kurzu.

Lidé si často myslí, že si sami umějí nejlépe hospodařit a nikdo jim nemůže radit. Nenechte se mýlit, jde o vzdělání jako jakékoliv jiné.

Více o učiteli financí zde www.ucitelfinanci.cz

Při jakémkoliv dotazu můžete zavolat na infolinku 775 224 180 nebo napsat na email ucitelfinanci@gmail.com

 

Co můžete od kurzu očekávat

Získání systému, který Vám zajistí kontrolu nad svými penězi
Nastavení cesty k vytváření úspor a investování
Získání představy, jak si zařídit finančně zabezpečené stáří
 
Obsah
 
Podstata  přebytkového rozpočtu
Sestavení rozpočtu a fondový systém
Hospodaření s fondy
Vytváření úspor
Investování a finanční zabezpečení na stáří
 
Délka
2,5 hodiny + 0,5 hodiny diskuse
 
Max. počet 10 osob
 
 
Napsali o kurzu:
 

Nikdy jsem si nemyslel, že by mi mohl někdo s osobními financemi pomoci, nicmémě po seznámení se s Ucitelfinanci.cz jsem pochopil, že v tomto směru mám mnoho rezerv. Kdyby mi někdo ještě docela nedávno říkal, že mi pomůže v dnešní době ušetřit a rozumě investovat nemálo peněz, považoval bych jej za řadového finančního poradce, kterých je nyní jako máku a kteří si Vám jen (nechci se nikoho dotknout) zpravidla snaží prodat další produkty.

Zde, jak jsem poznal, se mi skutečně snaží pomoci s financemi a s uvědomněním si hodnoty pěnez, kterých jsem si svým způsobem života jak jsem zjistil nevážil. Peníze a jejich vlastnictví jsou potřeba v každé době a zejména dnes když se nám jich tolik nedostává je utrácíme zpravidla za zbytečnosti, jenž jak nakonec hořce zjistíme nakonec k životu vůbec nepotřebujeme. Vždyť jen je vydělat stojí tolik námahy, stresu, osobního volna a vrásek na čele. Nemyslím si, že by na penězích měl člověk "sedět", ale věřte mi každý máme mnoho rezerv jak s nimi rozumně nakládat a právě tento web a zejména absolvovaná lekce mi v tomto otevřela oči. To, že se Vám zaplacené finance za krátké školení vrátí do jenoho měsíce se může každý spolehnout, mě osobně se navrátili behem jednoho týdne.

Každý člověk a to i lidé s ekonomickým vzděláním dělají v nakládání s osobními financemi zbytečné chyby, které si buď neuvědomují a nebo si uvědomovat nechtějí.

Tyto lekce se nemohou nevyplatit. Člověk ať chce nebo ne bude po absolvování této lekce o financích jinak přemýšlet a to mu nakonec přinese daleko více než za lekci zaplatil.

Muž s ekonomickým vzděláním pohybující se ve světě obchodu a finančnictví

www.ucitelfinanci.cz - Učitel financí, finanční gramotnost, investice a hospodaření

12995 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Amerika bude ve válce zničena, ví to obyčejní Američané? Rozumí ten pitomec vládnoucí ve Washingtonu tomuto  jazyku?Chcete válku s Ruskem? Chcete islamizaci Evropy? Chcete se stát otroky sluníčkářské diktarury?

Eurabia.cz

Akce Vrbětice byla zřejmě "konzultována" spíše s USA než s EUArgentina spouští výrobu Sputniku

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Takto mluvit s Ruskem nemá smysl, ozvalo se z Moskvy. A to ještě netušili, co schválí český SenátUmělci mluví: „Rusko nás obsadí za 23 minut, do pr...” sekl Ivan Vyskočil. Jiní naženou Kremlu hrůzu
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění