Socka hledá superstar: Aneta Langerová, Jiří Kájínek, nebo zase Miloš Zeman?

Autor: Dušan Šrámek | Publikováno: 24.5.2005 | Rubrika: Politika
Zeman

Kdyby tak byla Aneta Langerová sociální demokratka, měli by v Lidovém domě vystaráno. Věděli by, koho nasadit jako lídra do předvolebního boje. Kdyby se v nějakém průzkumu obliby národa mihnul coby jednička Kájínek nebo Roubal, taky by nebyli špatní. Socani by je nepochybně z Mírova vyreklamovali alespoň na mítinky, vždyť za pár procent ve volbách by to určitě stálo.

V normálních politických stranách platí normální politický boj, primárky, snaha oslovit svými politickými schopnostmi co nejvíce členské základny a funkcionářů, a v politickém boji s oponenty zvítězit. To se týká normálních politických stran.

Lze ale za normální považovat politickou stranu, která svého volebního lídra hledá jako teenageři svůj idol, nebo jako telenárod největšího Čecha? Tento způsob vnitropartajní personální politiky však více než cokoliv jiného zcela jasně ukazuje ideový holocaust ČSSD a socialistických myšlenek obecně.

Tato bída ale začíná již od toho, co vlastně občané, respektive jejich voliči od našich socialistů očekávají. Novomanželské půjčky a pořádně mastnou nemocenskou, to je ideologická výbava českých blairů. A kdo jiný tuto perverzní představu naplní než reálněsocialistický šíbr Paroubek? RaJ zdraví I. máj! Symptomatické rovněž je, že předvolebním programem má být pověřen Bohuslav Sobotka. Stačí se podívat na jím zmršenou reformu veřejných financí, aby každému bylo jasné, jaký to vizionář se bude o prodej růžové veteše voličům podílet.

Nezbývá než připomenout heslo, že mezi slepými jednooký králem. O ostatní Sobotkovy „přátele“ se totiž žádná vize ani neotřela. S trochou škodolibosti by se pak našim růžovým kavalírům dalo přát, aby se na první místa obliby postupně vecpal Miloš Zeman. To by byl v Liďáku teprve poprask. Asi jako o prezidentské volbě.

4417 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupujeZe zápisníku demonstrantaO co jde v případu Koněv? Veřejná služba? Ne, propaganda!

euPortal.cz

Existuje mnoho nevysvětleného kolem 11. září a v průběhu osmnácti let od útoku nevysvětlené ještě přibylo. Není jen shodou okolností, že přes 4 tisíce poškozených onemocnělo rakovinou?Kdo si myslel, že se nás problém islámského fanatismu a džihádismu bezprostředně netýká, byl velmi rychle vyveden z omylu

Eurabia.cz

Politicky nekorektní vtipy o islámu, migraci a EU aneb Již brzy zakázané a trestné?Heslo Evropského parlamentu: "Národní suverenita je kořenem nejhroznějšího zla naší doby."

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

eOdborar.cz

Švédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....Agent CIA promluvil: Šokující informace o tom, jak globální elita týrá děti a zneužívá je na satanistické rituály

ParlamentniListy.cz

Bomba: Babiš navrhuje zrušit poplatek pro ČT. V tomto případě…Babiš pro PL: Koněv? Je to jinak. Rusko zpět do hry. Nový úder neziskovkám. Bakalova sekta. Vzkaz Petříčkovi
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění