Briefingy ČSSD, aneb školení obyčejného člověka

Autor: Odjinud | Publikováno: 12.11.2010 | Rubrika: Politika
CSSD_Titanic

 

Zapnu Pc, naladím ČT24, ale zpráv se nedočkám. Místo „normálního“ programu sleduji komediální oranžovou propagandu. Zanadávám si do uslintaných bernardýnů, ale ze zvědavosti poslouchám Jana Mládka dál.

Nevím jak ostatní, ale já už mám těch televizních reakcí na každý vládní prd plné zuby. Vítám briefing, když nám strany chtějí sdělit nějaké aktuální informace- z vlády, parlamentu nebo jakéhokoliv jednání - ale aby tam stál pán s fixou a školil svou pravdu za mé poplatky, to důrazně odmítám.

Rozumím, že žijeme v demokracii, kde by všechny politické strany měly dostávat stejný prostor k vyjádření. Já přeci neříkám, umlčme opozici. Ale je normální, aby veřejnoprávní televize dávala několikrát týdně tolik prostoru k politické kampani ČSSD, která běží nonstop a nejspíš už nikdy neskončí?

Chápu, že je ČSSD zadlužená až po uši, však jsme její způsob hospodaření pocítili všichni. Ale že jí Česká televize poskytuje několik desítek minut týdně prime time vysílání k politické propagandě, tomu nerozumím.Žádná diskuze, jen oranžová pravda předkládaná divákům zpravodajského kanálu.

Víte, kdyby se to alespoň dalo poslouchat. Ale když vám tam stínová ministryně školství školí současného ministra, toho času v úřadě pár měsíců, z otázky přístupu k romům, nabývám dojmu, že u nás romové při nedávné 8 let dlouhé vládě ČSSD ještě nežili.

Politici ČSSD, snad jen s výjimkou grandiózního řečníka Jiřího Paroubka (budiž mu post obyčejného poslance lehký), jsou v diskuzích velmi slabí a často končí v poli poražených. I zlý muž David Rath, ač to tak někdy nevypadá, je prachobyčejná nevymácháná huba, která při nedostatku argumentů jen všechny zpouráží. Jako vítěz se ale cítí jen on sám.

Proto tedy ty tiskové briefingy, žádný odpor, žádná diskuze, jen levná a účinná reklama. Z oranžových úst rovnou do naivních obyčejných uší.

Napsal Ondřej Müller pro http://www.blog.idnes.cz

9282 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupujeZe zápisníku demonstrantaO co jde v případu Koněv? Veřejná služba? Ne, propaganda!

euPortal.cz

Existuje mnoho nevysvětleného kolem 11. září a v průběhu osmnácti let od útoku nevysvětlené ještě přibylo. Není jen shodou okolností, že přes 4 tisíce poškozených onemocnělo rakovinou?Kdo si myslel, že se nás problém islámského fanatismu a džihádismu bezprostředně netýká, byl velmi rychle vyveden z omylu

Eurabia.cz

Politicky nekorektní vtipy o islámu, migraci a EU aneb Již brzy zakázané a trestné?Heslo Evropského parlamentu: "Národní suverenita je kořenem nejhroznějšího zla naší doby."

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

eOdborar.cz

Švédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....Agent CIA promluvil: Šokující informace o tom, jak globální elita týrá děti a zneužívá je na satanistické rituály

ParlamentniListy.cz

Bomba: Babiš navrhuje zrušit poplatek pro ČT. V tomto případě…Podříznu tě! „Mašínové si zaslouží úctu,“ uvedl expert. Zabíjeli, ale... A pak se děly věci
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění