Briefingy ČSSD, aneb školení obyčejného člověka

Autor: Odjinud | Publikováno: 12.11.2010 | Rubrika: Politika
CSSD_Titanic

 

Zapnu Pc, naladím ČT24, ale zpráv se nedočkám. Místo „normálního“ programu sleduji komediální oranžovou propagandu. Zanadávám si do uslintaných bernardýnů, ale ze zvědavosti poslouchám Jana Mládka dál.

Nevím jak ostatní, ale já už mám těch televizních reakcí na každý vládní prd plné zuby. Vítám briefing, když nám strany chtějí sdělit nějaké aktuální informace- z vlády, parlamentu nebo jakéhokoliv jednání - ale aby tam stál pán s fixou a školil svou pravdu za mé poplatky, to důrazně odmítám.

Rozumím, že žijeme v demokracii, kde by všechny politické strany měly dostávat stejný prostor k vyjádření. Já přeci neříkám, umlčme opozici. Ale je normální, aby veřejnoprávní televize dávala několikrát týdně tolik prostoru k politické kampani ČSSD, která běží nonstop a nejspíš už nikdy neskončí?

Chápu, že je ČSSD zadlužená až po uši, však jsme její způsob hospodaření pocítili všichni. Ale že jí Česká televize poskytuje několik desítek minut týdně prime time vysílání k politické propagandě, tomu nerozumím.Žádná diskuze, jen oranžová pravda předkládaná divákům zpravodajského kanálu.

Víte, kdyby se to alespoň dalo poslouchat. Ale když vám tam stínová ministryně školství školí současného ministra, toho času v úřadě pár měsíců, z otázky přístupu k romům, nabývám dojmu, že u nás romové při nedávné 8 let dlouhé vládě ČSSD ještě nežili.

Politici ČSSD, snad jen s výjimkou grandiózního řečníka Jiřího Paroubka (budiž mu post obyčejného poslance lehký), jsou v diskuzích velmi slabí a často končí v poli poražených. I zlý muž David Rath, ač to tak někdy nevypadá, je prachobyčejná nevymácháná huba, která při nedostatku argumentů jen všechny zpouráží. Jako vítěz se ale cítí jen on sám.

Proto tedy ty tiskové briefingy, žádný odpor, žádná diskuze, jen levná a účinná reklama. Z oranžových úst rovnou do naivních obyčejných uší.

Napsal Ondřej Müller pro http://www.blog.idnes.cz

9765 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Velmi přátelský vztah k Rusku je už po staletí součástí české národní identityChcete válku s Ruskem? Chcete islamizaci Evropy? Chcete se stát otroky sluníčkářské diktarury?

Eurabia.cz

Zahraniční tisk vnímá roztržku mezi Prahou a Moskvou jen jako bizarní záležitost ČeskaEU chystá žalobu na Astru Zenecu

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Notičky z USA. Babiš na tiskovce vypadal, že se rozbrečí. Stvořitel Drahoše a Pavla vylezl z nory. Vyoral o týdnu války s Ruskem„Trapná nenávist k Rusku.“ Klaus účtuje za Vrbětice: Kdo z toho těží
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění