Zrada na Češích! „Prezident“ Evropské unie je zřejmě podplácen

Autor: Pavel Křepelka | Publikováno: 12.5.2005 | Rubrika: Politika
Evropská unie

Káže vodu, pije víno! Předseda Evropské komise, neboli „prezident“ Evropské unie, Manuel Barroso, byl ještě donedávna považován za levičáka, ale alespoň vcelku čestného. I tomu je nyní konec.

Mnoho Čechů si od vstupu do EU slibovalo hlavně omezení korupce na úřadech. Nejvyšší pohlavár naší slavné „únie“ je přitom pravděpodobně uplácen – drahými výlety na jachtách. Barroso totiž není schopen doložit důvod svého týdenního pobytu na přepychové lodi řeckého rejdařského multimiliardáře Spirose Latsise.

Neuvěřitelné! Zatímco živnostníci po celé Evropě strádají kvůli socialistickým regulacím, směrnicím i direktivám Evropské unie a jejich živobytí jde od devíti k pěti, tak prezident Unie se paktuje s miliardáři a „okouní“ na jejich zbohatlických dýcháncích!

Přesně jako za bolševika: papaláši pouze nejezdí na Krym, ale na ostrůvky v Egejském moři! Běhá z toho mráz po zádech.

Do boje proti korupci v Evropské unii už naštěstí vyrazilo sedmdesátčtyři poslanců europarlamentu, včetně Vladimíra Železného.

„Podáváme návrh na vyslovení nedůvěry Evropské komisi, jíž Barroso předsedá,“ uvedl Železný.

„Celková hodnota darované plavby na luxusní jachtě dosáhla výše 20 000 euro. Krátce nato, 22. srpna 2004, vydala Evropská komise rozhodnutí poskytnout Latsisově loďařské firmě Lamda Shipyards grant ve výši 10 milionů euro,“ stojí tiskové zprávě, kterou zveřejnil tým pobouřených europoslanců. Jak vidno, v Evropské unii se korumpuje opravdu ve velkém.

Snu o bezúhonné „evropské vládě“ - Evropské komisi - nyní věří jen největší naivkové a zaprodanci. Rok po našem ukvapeném sklouznutí do „chřtánu“ nevyzpytatelné eurounijní hydry je to opravdu děsivá vizitka. Připomeňme jen, že kvůli korupci se navíc již jedna „evropská vláda“ v minulosti odporoučela.

Slepotu vás, kteří ještě věříte v dobro Evropské unie, vám příští generace stěží odpustí…

4660 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

A tak zme se opět stali pitomcama, jako už mnohokrat, tentokrat ovšem před očima celeho světa...Ale aji ta prostytutka, kera prodava sama sebe, za to dostane jakusik protihodnotuChcete válku s Ruskem? Chcete islamizaci Evropy? Chcete se stát otroky sluníčkářské diktarury?

Eurabia.cz

Akce Vrbětice vzešla spíše z USA než s EUArgentina spouští výrobu Sputniku

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Generál Šándor: Čuk a Gek ve Vrběticích? Desítky kilo výbušnin. Musel pomoct místní. Info, časy, trasa, to nepíšou v novinách. Ukažte papír, leží u násNátlak z žumpy ČT. Xaverovi bouchly saze a vyhlásil válku
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění