Důvěrná zpráva: Paroubek v noci seká

Autor: Petr Paulczynski  | Publikováno: 23.8.2010 | Rubrika: Rozhovor
Kováčová s Paroubkem a pivem

 

Musím upozornit všechny senzacechtivé, že se nejedná o činnost pro kterou máme v hantecu i jiná synonyma, ale činnost mnohem prozaičtější. Jak sdělila onanovým médiím(*1) paní Petra jinak též známá jako milovnice sexy mozku: "Trávu stříhá skoro pořád a o kytičky se také hodně stará. Pamatuji si, že tady kolikrát běhal se sekačkou a baterkou v ruce, když přijel v noci a zdálo se mu, že tráva potřebuje ostříhat".

Inu, já už po pozdním návratu domů dělal všelicos. Ale takovou hovadinu, jako sekat zahradu s baterkou mne ještě nenapadlo. Možná to bude tím, že nemám sexy mozek, nebo proto, že kdybych v noci začal sekat zahradu, dočkal bych se od sousedů jadrného poděkování.

Mimochodem, tato příhoda mi připomíná onen dávný vtip, jak děda seče louku. Jede okolo vládní delegace. Zastaví a  nařídí, aby dědovi na opasek přidělali hrábě, že bude hnedle i pohrabovat a zvýší produktivitu. Když se vracejí, děda zahodí kosu i hrábě a prchá do lesa. Ochrankou je dostižen a na otázku proč prchá, povídá. Já vás znám. Vy mi na bimbasa přiděláte baterku a budu dělat i na noční.

A tak mne napadlo, když v rukách máte sekačku, kdepak asi máte tu baterku. Že by jak říkal ten děda? Ale možná jde pan Jiří s dobou a používá čelovku.

Korunu tomu nasadila paní Petra když následně prohlásila, že má pro Jirkovy noční choutky na sekačku pochopení.

Jenom jeden háček to má. Pan Jiří si na rozdíl od nás obyčejných lidí na noční sekačku bere baterku.

*1 (Onanová media vymyslel  král všech televizních diskuzí Václav Moravec když se ptal pana Jiřího: "co říkáte na ona nová media")

7086 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Amerika bude ve válce zničena, ví to obyčejní Američané? Rozumí ten pitomec vládnoucí ve Washingtonu tomuto  jazyku?Chcete válku s Ruskem? Chcete islamizaci Evropy? Chcete se stát otroky sluníčkářské diktarury?

Eurabia.cz

Doporučujeme: Jak novináři oficiálních medií manipulujíAnketa: Jak myslíte, že ČR vypadá s "Vrběticemi" na mezinárodní scéně ?

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Neškrtnete si. Diplomat zná odvetu Moskvy za masakr své ambasádyCo se dělo v Senátu. Držte se: Ohlušující ticho z Hradu. Hamáček mi lhal... Němcová ohromila: Ovlivnění českých prezidentských voleb Ruskem
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění