Zneužitý Paroubek

Autor: Odjinud | Publikováno: 18.8.2010 | Rubrika: Politika
Paroubek 3

V minulých dnech se objevilo hned několik spekulací na téma Paroubek prezidentem. Rozumím tomu, že jde o atraktivní, hororové téma, nicméně, přece jenom  na hony vzdálené realitě.

Z téhle příšernosti, si mohli a měli , nejenom bojácní lidé, plným právem, dělat hlavu ještě před červnovými volbami, dnes už však jde jen o hloupé strašení, parazitování na osvědčené značce.

Jinak je ovšem hezké, že ani po těch třech měsících, kdy se z pana předsedy stal řadový poslanec, je Paroubek pořád v kurzu, jeho jméno se nepřestává objevovat v tučných  titulcích.

Zřejmě mu to vyhovuje, neboť evidentně neopomene jedinou příležitost dát o sobě vědět, přiložit pod kotel. Hodně v tomto směru také  pomohla i ta televizní Výměna manželek. Ten starý typ - neatraktivní, zjevně nesebevědomá ženská jen otrocky přikyvující, pořád k sobě bojácně tisknoucí kabelku, k tomu světákovi fakticky  nepasovala.To paní Petra je jiný kafe - doslova požehnání pro bulvár!

Navzdory osudu, Jiří Paroubek pořád zůstává zářivou mediální hvězdou první velikosti, o řád přečuhující své stranické kolegy -  tak trochu droga. Nezhořkl, snad jen poněkud změnil žánr - z obávaného politika, se postupem času stal neodolatelný bavič.

Oč zábavnější, je číst  třeba ty jeho aktuální komické stížnosti - že o něj na českých vysokých školách nikdo nestojí, že se tudíž udělá na nějaké té zahraniční univerzitě, nebo zase ta nová poutavá líčení paní Petry, jak pan Jiří seče trávu v noci, při baterce…

Buďme vděční za takový pozitivní posun a přestaňme už konečně Paroubkem strašit, zneužívat jeho jméno v divokých politických spekulacích!

Josef Havránek
Publikováno s laskavým svolením autora.
Zveřejněno na serveru josefhavranek.blog.idnes.cz.

8093 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Klaus ml. se odklonil od ODS. Novotný vyzývající k "utrácení" lidí program reprezentuje? Sociální sítě zaplavily fotky nahaté Kateřiny Bursíkové Jacques. Hodlá se stát českou Cicciolinou a vrátit se do politikyKdyž revoluce začne požírat své dětiPatnáctiletý student Sorosova gymnázia v Praze Jan Ťuhík byl nominován na Nobelovu cenu míru. Kvůli demonstracím za Václava HavlaZa Jakla se vylučuje z ODS?

euPortal.cz

Modrý pták chytil ptačí chřipku a zfialověl až do odstínů sTOP 0,9. Předseda, předstírající rozhodného vůdce, slibuje konfliktnost a připomíná z kabelky statečně ječící čivavu s fialovou mašličkouPřesto, že se zbláznil jeden pomatenec, potrestány jsou tisice lidí, sportovní střelci a lovci. Okamžitě musi odevzdat zbraně, nic platno, že se ničeho nedopustili. Co jiného je to, než uplatnění principu kolektivní viny?

Eurabia.cz

Konvička: Čučkaři z BIS zatím bojují s "dezinformačními zdroji" a mezitím Muslimskou komunitu v Praze ovládli radikální muslimovéCenzura na internetu zesiluje. Česko-švédská spisovatelka je cenzurovaná kvůli Tommymu Robinsonovi

FreeGlobe.cz

Velká multikulturní rvačka Arabů a Turků (+ video)Senegalec unesl autobus s dětmi a podpálil ho. Nesouhlasil s imigrační politikou italské vlády (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Nadšená Schwarzenbergova chvála Petříčka je nejtěžší obžalobou současné ČSSDMadeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti Kosova

eOdborar.cz

Boj za klima? Ale jděte! Naopak velice dobrý kšeft. Greta Thunberg je pro rodiče slepice snášející zlaté vejcePrivatizace sociálních služeb ve Finsku vede k zhoršení péče a otřesnému zacházení s lidmi

ParlamentniListy.cz

Primář: Lidi už nejsou stádo. Nevěří televizi, zjišťují si sami. Prezident podle vzhledu? To neHanba Havlovi, fuj! znělo poblíž Sněmovny. Na dav dohlížel Foldyna
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění