Paroubkův týdeník a sněmovna

Autor: Petr Paulczynski  | Publikováno: 12.8.2010 | Rubrika: Politika
Paroubek 2

 

Blog Jiřího Paroubka "Stateční bojovníci proti korupci – M. Topolánek a P. Nečas" mne vylákal z mého blaženého neblogování. Ale co, stejně jsem řekl, že občas něco nadrásám. Jenom jsem netušil, že to bude tak brzy. Ale dnešek, to byla síla. Kromě tohoto zoufale nečitelného blogu jsem zaznamenal také na iDnesu ve zprávách zajímavou novinku. Budu vydávat vlastní týdeník, naznačil bývalý šéf ČSSD Paroubek. Tak to se asi ostatní vydavatelé  klepou strachy - Jirka jde do toho, konkurence bude tvrdá. Jestli se z Jirky stane novinář, dobře nám tak.

Bude-li tam pan Jiří psát takové slátaniny jako dnes na blog, začnou platit všechny ty výrazy, kterými novináře tak rád častoval Miloš Zeman. Do puntíku!

Na FB kdosi poznamenal zajímavý poznatek."Vkrádá se mi kacířská myšlenka jestli jen nepotřebuje zlegalizovat peníze za Pandury a spol. Náklad 300.000 - vše prodáno - stačí pár měsíců ....!

A mezitím se houfují dvě křídla - Haškovo a Sobotkovo k rozhodující bitvě o předsedu.

"Sociální demokracie hledá svoji tvář, další strategii. Já bych ale současnou situaci nenazval jako rozkol. Je to stav vzduchoprázdna po silném předsedovi. Všechno způsobil Michal Hašek, který oznámil příliš brzy svou kandidaturu na předsedu strany. Zapomněl na to, že kandidáty nominují kraje a nominoval se sám," řekl hejnec Rath. A přidal, že hejtman Hašek v Jihomoravském kraji váhá, tápe, jako by nevěděl, kam se otočit.

Jen počkejte kluci, až začne Jirka psát. To bude teprve maso. Jak napsal kolega Mira Stehno ve svém Veršovníčku.

Nový týdeník.
Nový týdeník se chystá,
zprávy půjdou do hloubek,
šefredaktor že prý bude,
sám veliký Paroubek.

P.S. Nesmím zapomenout na schůzi parlamentu. To bylo velké představení. Ale Paroubek je stejně génius. Myslím, že málokomu se podařilo vtěsnat tolik hnusu, lží a nenávisti do tak relativně krátkého projevu. Daleko za ním jsou ostatní oranžoví geniové Sobotka, Jandák a zaOrálek. O komančích nemluvě. Kvalituu projevu ocenil Karl von Schwarzenberg v souladu se svým billboardem: Když se kecají blbosti, spím.Dejte na má slova: Jiří vylézá z houští a ukazuje bažantům, kdo bude zase v chalupě pánem. Nejlepší na tom bylo, že všichni ti blíči nezapomněli říct, že nepodpoří vládu. Kdyby podpořili, musel by se Nečas stydět. Korunu tomu nasadila jedna kamarádka na FB výrokem na adresu hejnece Haška: "Jaká sociální spravedlnost? Já chci zem bez darmožroutů! Táhni pryč!"

Jinak tedy nevím, kde je ta nová tvář ČSSD. Všichni mleli jako kafemlejnek, Hašek jako Paroubek. Vypadalo to jako soutěž, kdo dál dočůrá. Ale za výrok odpoledne považuji páně Haškův výrok: "....pokud tato vláda získá důvěru...."

A tak myslím, že páně Paroubkův týdeník má pro první číslo materiálu jako pro tři čísla Dikobrazu.Doufám, že pan Rath, na něhož mi došla míra masochismu neselhal.

Napsáno pro http://www.blog.idnes.cz

6090 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Patnáctiletý student Sorosova gymnázia v Praze Jan Ťuhík byl nominován na Nobelovu cenu míru. Kvůli demonstracím za Václava HavlaZa Jakla se vylučuje z ODS?Ministr vnitra Islámského státu Abbdulah Al-Hamaida varuje uživatele sociálních sítí, aby si nedovolovali neschvalovat teroristické útoky v Evropě„Nepovedený“ příměr Václava Klause ml. naplno odhalil nedemokratickou podstatu současné EU Kdo jsou protiizraelští aktivisté EAPPI?

euPortal.cz

Africký imigrant chtěl upálit děti v autobuse. Podívejte se na videoMultikulturní obohacení v Praze na náplavce. Podívejte se

Eurabia.cz

Už je to zde! Autocenzura a lezení muslimům do zadku v novozélandské společnosti zesilujíBritské úřady hájí islám a diskriminují bývalé muslimy za kritiku islámu. Výsledek multikulturalismu

FreeGlobe.cz

Velká multikulturní rvačka Arabů a Turků (+ video)Senegalec unesl autobus s dětmi a podpálil ho. Nesouhlasil s imigrační politikou italské vlády (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Nadšená Schwarzenbergova chvála Petříčka je nejtěžší obžalobou současné ČSSDMadeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti Kosova

eOdborar.cz

Boj za klima? Ale jděte! Naopak velice dobrý kšeft. Greta Thunberg je pro rodiče slepice snášející zlaté vejcePrivatizace sociálních služeb ve Finsku vede k zhoršení péče a otřesnému zacházení s lidmi

ParlamentniListy.cz

„Kdo zná celý můj repertoár, ví předem mou odpověď.“ Tomáš Ortel se pro PL vyjádřil k útoku na mešity v Christchurch„Ježíšmarjá, který idiot vám toto řekl?“ Prezident Zeman se nebývale silně rozčílil při rozhovoru s novináři. Zde je důvod
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění