Paroubkův týdeník a sněmovna

Autor: Petr Paulczynski  | Publikováno: 12.8.2010 | Rubrika: Politika
Paroubek 2

 

Blog Jiřího Paroubka "Stateční bojovníci proti korupci – M. Topolánek a P. Nečas" mne vylákal z mého blaženého neblogování. Ale co, stejně jsem řekl, že občas něco nadrásám. Jenom jsem netušil, že to bude tak brzy. Ale dnešek, to byla síla. Kromě tohoto zoufale nečitelného blogu jsem zaznamenal také na iDnesu ve zprávách zajímavou novinku. Budu vydávat vlastní týdeník, naznačil bývalý šéf ČSSD Paroubek. Tak to se asi ostatní vydavatelé  klepou strachy - Jirka jde do toho, konkurence bude tvrdá. Jestli se z Jirky stane novinář, dobře nám tak.

Bude-li tam pan Jiří psát takové slátaniny jako dnes na blog, začnou platit všechny ty výrazy, kterými novináře tak rád častoval Miloš Zeman. Do puntíku!

Na FB kdosi poznamenal zajímavý poznatek."Vkrádá se mi kacířská myšlenka jestli jen nepotřebuje zlegalizovat peníze za Pandury a spol. Náklad 300.000 - vše prodáno - stačí pár měsíců ....!

A mezitím se houfují dvě křídla - Haškovo a Sobotkovo k rozhodující bitvě o předsedu.

"Sociální demokracie hledá svoji tvář, další strategii. Já bych ale současnou situaci nenazval jako rozkol. Je to stav vzduchoprázdna po silném předsedovi. Všechno způsobil Michal Hašek, který oznámil příliš brzy svou kandidaturu na předsedu strany. Zapomněl na to, že kandidáty nominují kraje a nominoval se sám," řekl hejnec Rath. A přidal, že hejtman Hašek v Jihomoravském kraji váhá, tápe, jako by nevěděl, kam se otočit.

Jen počkejte kluci, až začne Jirka psát. To bude teprve maso. Jak napsal kolega Mira Stehno ve svém Veršovníčku.

Nový týdeník.
Nový týdeník se chystá,
zprávy půjdou do hloubek,
šefredaktor že prý bude,
sám veliký Paroubek.

P.S. Nesmím zapomenout na schůzi parlamentu. To bylo velké představení. Ale Paroubek je stejně génius. Myslím, že málokomu se podařilo vtěsnat tolik hnusu, lží a nenávisti do tak relativně krátkého projevu. Daleko za ním jsou ostatní oranžoví geniové Sobotka, Jandák a zaOrálek. O komančích nemluvě. Kvalituu projevu ocenil Karl von Schwarzenberg v souladu se svým billboardem: Když se kecají blbosti, spím.Dejte na má slova: Jiří vylézá z houští a ukazuje bažantům, kdo bude zase v chalupě pánem. Nejlepší na tom bylo, že všichni ti blíči nezapomněli říct, že nepodpoří vládu. Kdyby podpořili, musel by se Nečas stydět. Korunu tomu nasadila jedna kamarádka na FB výrokem na adresu hejnece Haška: "Jaká sociální spravedlnost? Já chci zem bez darmožroutů! Táhni pryč!"

Jinak tedy nevím, kde je ta nová tvář ČSSD. Všichni mleli jako kafemlejnek, Hašek jako Paroubek. Vypadalo to jako soutěž, kdo dál dočůrá. Ale za výrok odpoledne považuji páně Haškův výrok: "....pokud tato vláda získá důvěru...."

A tak myslím, že páně Paroubkův týdeník má pro první číslo materiálu jako pro tři čísla Dikobrazu.Doufám, že pan Rath, na něhož mi došla míra masochismu neselhal.

Napsáno pro http://www.blog.idnes.cz

6203 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupujeZe zápisníku demonstrantaO co jde v případu Koněv? Veřejná služba? Ne, propaganda!

euPortal.cz

Přátelé, pomozte, prosím, a přispějte na dobrou věc...Tehdy se Havel dozvěděl, že se stane prezidentem… George Soros hovoří o svých setkáních s Václavem Havlem a Karlem Schwarzenbergem…

Eurabia.cz

Heslo Evropského parlamentu: "Národní suverenita je kořenem nejhroznějšího zla naší doby."Poslanec SPD a zkušený ex-diplomat Kobza analyzuje krizi kolem útoků na saúdskoarabskou rafinerií

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

eOdborar.cz

Švédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....Agent CIA promluvil: Šokující informace o tom, jak globální elita týrá děti a zneužívá je na satanistické rituály

ParlamentniListy.cz

Emir Kusturica potrestán za medaili od Zemana? Na FAMU, kterou proslavil, se prý chystá velká akce progresivních levičákůEU je ekonomická supervelomoc, vykládal před lidmi Niedermayer. Jen je škoda, že nemá společnou zahraniční politiku
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění