Šok! Ministr Němec je zřejmě majitelem letadla za několik miliónů!

Autor: Pavel Křepelka | Publikováno: 5.5.2005 | Rubrika: HotNews
Unie Svobody

Ti koaliční politici si ale nedají pozor! Poté, co se musel odporoučet premiér Gross kvůli aféře s bytem, rýsuje se další obdobná causa. Jen Stanislava Grosse vystřídal Pavel Němec a nejde o byt, nýbrž o letadlo!

Současný ministr spravedlnosti má údajně v hangárech na táborském letišti uschován opravdový skvost – vlastní sportovní aeroplán!

„Ten stroj má cenu určitě vyšší než dva a půl miliónu,“ řekl ePortálu pilot, jenž si letadlo občas pronajímá, jak sám uvedl.

„Nevěříte? Běžte se tam podívat! Má imatrikulaci, což je něco jako espézetka u aut, která nese označení OK-IUU-12,“ upřesňuje letec, který si nepřál být jmenován.

Potvrdí-li se tato informace, bude mít další člen vlády co vysvětlovat. Že nestrádá, dokázal unionista Němec před pár měsíci svojí okázalou svatbou v Dubaji. Zatímco lidé na Mostecku a v podobných regionech o práci téměř nezavadí a dřou bídu s nouzí, mladý papalášek se musel oddávat na zlatavých kobercích za potlesku šejků i princezen.

Ano, je to košer, ale jen pokud na tento dýchánek neukápl ani halíř z veřejných peněz. A to samé platí o letadle. Ale ruku na srdce – věří tomu ještě někdo?

12184 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupujeZe zápisníku demonstrantaO co jde v případu Koněv? Veřejná služba? Ne, propaganda!

euPortal.cz

Řádění norského sociálního úřadu Barnevernet. Doslova krade lidem děti pod různými nesmyslnými záminkami typu, že děcko dostalo na zadek a podobněVědci přišli na to, že ti, kteří uprchlíky nechtějí, nejsou xenofobové, ale svědomití a pečliví lidé používající rozum. Emoční centra, a tedy ani strach, se totiž v postojích odmítačů nezapojují

Eurabia.cz

Muslimové ve Skotsku usiluji zákeřný způsobem o zrušeni zákazu ženské obřízkyNěmecka vláda utratila zhruba 125 milionu korun, aby zaměstnala dva syrské uprchlíky ...

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Odstranění pomníku maršála Koněva z náměstí Interbrigády je vítězstvím fašizmu v naší zemiLubomír Zaorálek, jedna z nejchmurnějších postav ČSSD, kterého v době jeho ministrování zahraničních věcí nazval lid oranžovým Schwarzenbergem...

eOdborar.cz

Švédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....Agent CIA promluvil: Šokující informace o tom, jak globální elita týrá děti a zneužívá je na satanistické rituály

ParlamentniListy.cz

ČT má průšvih? Za pořad o „fake news“. Vrchní kontrolor: Jak z 80. let. To nejhoršíOdporné. Vy maloměšťáci... Zdeněk Zbořil ke konci kauzy Čapí hnízdo: Je to plán Putina!
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění