Bilderberg letos bez Schwarzenbergera

Autor: Petr Paulczynski  | Publikováno: 9.6.2010 | Rubrika: Politika
Schwarzenberg

 

Ve Španělsku začalo tajné jednání klubu Bilderberg. Do neuvěřitelně střeženého hotelového komplexu Dolce ve španělském Sitges v Katalánii se opět mezi 4 -7. červnem  sejdou světoví lídři, státníci, monarchové, byznysmeni, finančníci, bankéři a zástupci vlivných médií. A četli jste o tom něco? Nic moc. Standardně o nich media mlčí. Jednání probíhá za zavřenými dveřmi. Přesto unikl jako vždy seznam pozvaných a také program přednášek a agendu, kterou se konference bude zabývat.

Tak co to bude. Podle serveru infowars.com, který Bilderberg dlouhodobě sleduje, by se měla letošní témata týkat ekonomické krize, pádu eura a útoku na Írán.

Pánové prý plánují globální světovou vládu. Globální vláda by měla být lékem na současnou krizi i podle šéfa Mezinárodního měnového fondu a dalšího člena Bilderbergské skupiny Dominique Strauss-Kahna. Bilderbergovci totiž dlouhodobě prosazují vznik jakéhosi celosvětového ministerstva financí, vytvoření jakési globální instituce, která by měla silné regulační pravomoci. O světové vládě se mluví stále více otevřeně, už nejde o žádné náznaky a tajemné vzkazy mezi řádky. Světoví politici ohlašují nový světový řad jakoby ho považovali za něco přirozeného.

Na programu je i útok na Írán, o kterém se otevřeně mluví už několik let a je téměř na spadnutí.

Co je to Bildbergská skupina? Podle některých  celosvětová síť manipulátorů, kteří chtějí „ovlivňovat bez odpovědnosti“. Dle jiných "světová vláda". Jen pro pořádek, ve Spojených státech je účast na takové schůzce podle Loganova zákona ze strany příslušníků státní administrativy zcela nelegální!

Je to skupina, která vládne světu? Je totiž možné, že skutečná moc, skutečné řídící centrum není v žádném parlamentu, v žádné vládě ani v žádné instituci tohoto druhu, která je známá a relativně přístupná široké veřejnosti; fenomén, který řídí svět, se skrývá v tajemném příšeří. Pod rouškou manévrů, které nás mají oblbovat a odvádět naši pozornost, ovlivňuje vše ve svůj prospěch. Nikdo, kdo se kdy pokusil této všemocné síle vzepřít nebo ji vylákat z hlubin a přivést na světlo boží, nevyvázl se zdravou kůží - většinou nevyvázl vůbec. Proto se této temné vládě říká chobotnice. Jestliže na chvíli uvěříme v její existenci, můžeme se dostat k jednomu z životně důležitých orgánů tohoto krakena, který nese známý, ale neoficiální název Bilderberg.

Sdružení neboli skupinu Bilderberg tvoří světová elita nejbohatších a nejmocnějších lidí našeho světa a je ponořena do tajemné temnoty od hlavy až k patě. Proto se tedy jenom předpokládá, že byla založena v roce 1954. Nese název jistého nizozemského hotelu v Oosterbeeku, kde se konalo první shromáždění. Skupina se schází docela pravidelně, každý rok někdy na přelomu jara a léta a pokaždé v jiné zemi. Místem shromáždění je samozřejmě vždy ten nejluxusnější hotel nebo vila. Účast každého člena nebo hosta je podmíněna pozváním. Přesto, že na některá zasedání je umožněn přístup pečlivě vybranému novináři nebo jinému zástupci médií, veřejnost se o těchto jednáních dozvídá vždy ex post a každá zpráva podléhá nejpřísnější cenzuře. Každý účastník konference je totiž vázán přísnou mlčenlivostí a ppapláši tohoto shromáždění přesně určí, co z probíraných témat se smí dostat na veřejnost, a co ne. Lze předpokládat, že výběr novinářů a zpravodajů je pečlivě připraven a zaměřuje se jenom na ty kandidáty, kterých poslušnost je zaručená. I kdyby se náhodu někdo z nich pokusil vypustit do éteru jiné než „povolené“ informace, zaručeně by neměl v dalším postupu žádné šance a pravděpodobně by vypustil „jenom“ duši.

Stálicí, neměnnou a věčnou konstantou na všech listinách hostů, zůstávají ovšem jména dvou světových eminencí: Henry Kissinger a David Rockefeller. Oba pánové patří údajně k malému řídícímu výboru skupiny. Otázkou ale zůstává, v čem spočívá ona „malost“.

Kongresy skupiny Bilderberg jsou tedy schůzky nejmocnějších lidí světa. Už jenom samotný fakt, že jejich průběh i obsah podléhají nejpřísnějším utajením, musí vzbudit naši zvědavost.

Více na http://cz.altermedia.info/ze-zahranici/bilderbergska-skupina-otevrena-konspirace_8846.html#more-8846

Tak přátelé. Několik světových nabobů si právě rokuje jak naloží se zeměkoulí a  my se tady  zatím mezi sebou trapně handrkujeme. A dokonce už nám tam ani nepozvali pana knížete, který asi přestal být vhodným politickým kandidátem pro budoucí vysoké mocenské pozice v rámci hierarchie Nového světového řádu.

Nadpis redakčně upraven

Napsáno pro http://www.blog.idnes.cz 

4179 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupujeZe zápisníku demonstrantaO co jde v případu Koněv? Veřejná služba? Ne, propaganda!

euPortal.cz

Ukazuje se, že fanatická feministická genderistická neomarxistická ideologie škodí samotným ženám. Muži se v důsledku kampaně #MeToo proti sexuálnímu obtěžování stále více zdráhají spolupracovat se ženamiPomozte, prosím, bránit Vaše blízké, Vaše domovy a naši vlast

Eurabia.cz

Bičování mužů a žen za nemanželský sex v Indonésií. Brzy i v Evropě? Francouzský stát podporuje islamizaci formou propagace muslimské kultury ...

FreeGlobe.cz

Němečtí vědci tvrdí, že lidské rasy neexistují. Vede je k tomu věda nebo náboženství politické korektnosti?Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Místopředseda ČSSD Veselý o Zemanově milosti pro Babiše: Tak proto před ním vždycky změkne jak máslo...Pirát Ferjenčík se pohrabal v rozpočtu na příští rok a toto zjistil: Třeba nějaká akce na výstavišti v Letňanech...
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění