Vsadím boty. Paroubek se vrátí

Autor: Petr Paulczynski  | Publikováno: 7.6.2010 | Rubrika: Politika
Paroubek 2

 

Myslíte, že ne? Po opadnutí emocí a prvotního šoku, v němž  provedl pro něho neznámou sebereflexi odebral se ukrýt do houští, aby  mu kluci nepropíchli brzlík. Ale dlouho tam nevydržel. Vzápětí vydal provolání, jakési malé "mým národům", v němž svedl totální oranžové fiasko na kdekoho okolo sebe. Myslíte, že tento narcis vydrží jako řadový poslanec? Samožer zvyklý na být středobodem mediální pozornosti? Tento muž, že by dokázal dlouho být neviditelný? Jeho exhibicionistické a ješitné ego že by zůstalo v příšeří? Že by své poslání od vyšší bytosti prohospodařil na severočeském smetišti dějin?

Na to rychle zapomeňte. V takové pozici by nemohl jako rodilý rváč vrátit zlodějům 4,33 % Zemanovi a Šloufovi jejich potměšilý triumf. A co prezidentská ambice? Na tu že by zapomněl? Nu a plat řadového poslance určitě neocení milovnice sexymozku. Co kdyby náhodou oznámila svůj rozchod s Jiřím Paroubkem a tento krok zdůvodnila tím, že Jiří přes víkend jaksi přestal být sexy a mozek se mu zvláštním způsobem prudce zmenšil?

Milovník obědů v hotelu Kempinski, snobské společnosti, obleků na míru ( byť v nich vypadá jako Obelix), haute couture paní Petry přece neskončí v provincii, kde lišky dávají dobrou noc.

Jiří Paroubek prostě zavětřil, že smečka baží po jeho krvi, nechal jí na krku dramatický dluh a pomalu poodešel. Však oni se odkopou a brzo se porvou o tu ohlodanou kost co jim nechal.

A až bude  v Lidovém domě stříkat krev do výše dospělého muže, odpočatý, usměvavý (možná i tu bradavici přes kterou nebylo vidět jaká je to svině jak říkal ve svém skeči Knorr  si nechá odstranit) a poučený pan Jiří se vynoří v roli sjednotitele a spasitele.

Kdepak. Žádné druhé housle nebude hrát muž předurčený vyšší bytostí dirigovat.

Nechá se znovu zvolit předsedou v přímé volbě, kterou dlouhodobě prosazoval. Většina jeho voličů jsou totiž  ovce bez hlubších znalostí.

To vše jsem vyčetl z jeho provolání. Kdepak zkrotlý, co  mizí ve stylu"zavřete oči odcházím". Zpuchlý, nafouknutý král diskuzi Puchejř se vrací.

Bůh budiž ČSSD milostiv.

Napsáno pro http://www.blog.idnes.cz

7468 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Patnáctiletý student Sorosova gymnázia v Praze Jan Ťuhík byl nominován na Nobelovu cenu míru. Kvůli demonstracím za Václava HavlaZa Jakla se vylučuje z ODS?Ministr vnitra Islámského státu Abbdulah Al-Hamaida varuje uživatele sociálních sítí, aby si nedovolovali neschvalovat teroristické útoky v Evropě„Nepovedený“ příměr Václava Klause ml. naplno odhalil nedemokratickou podstatu současné EU Kdo jsou protiizraelští aktivisté EAPPI?

euPortal.cz

Tohle je opravdu brutal. Tato velmi, velmi nehezká věc se stala Angele Merkelové. Podívejte se a sdílejte, než to smažou...To je hlína. Takhle se sluníčkáři zachovali, když si měli vzít k sobě domů imigranty. Podívejte se

Eurabia.cz

Už je to zde! Autocenzura a lezení muslimům do zadku v novozélandské společnosti zesilujíBritské úřady hájí islám a diskriminují bývalé muslimy za kritiku islámu. Výsledek multikulturalismu

FreeGlobe.cz

Velká multikulturní rvačka Arabů a Turků (+ video)Senegalec unesl autobus s dětmi a podpálil ho. Nesouhlasil s imigrační politikou italské vlády (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Nadšená Schwarzenbergova chvála Petříčka je nejtěžší obžalobou současné ČSSDMadeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti Kosova

eOdborar.cz

Boj za klima? Ale jděte! Naopak velice dobrý kšeft. Greta Thunberg je pro rodiče slepice snášející zlaté vejcePrivatizace sociálních služeb ve Finsku vede k zhoršení péče a otřesnému zacházení s lidmi

ParlamentniListy.cz

Až vám budou v nedělním Newsroomu vysvětlovat, proč „nepustili“ video z útoku na Novém Zélandu... Takto to bylo doopravdyStrach z migrace a nemocí, málo peněz, zničená krajina, cikáni... Z malé obce, kterou navštívil Zeman. Toto trápí místní
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění