Vsadím boty. Paroubek se vrátí

Autor: Petr Paulczynski  | Publikováno: 7.6.2010 | Rubrika: Politika
Paroubek 2

 

Myslíte, že ne? Po opadnutí emocí a prvotního šoku, v němž  provedl pro něho neznámou sebereflexi odebral se ukrýt do houští, aby  mu kluci nepropíchli brzlík. Ale dlouho tam nevydržel. Vzápětí vydal provolání, jakési malé "mým národům", v němž svedl totální oranžové fiasko na kdekoho okolo sebe. Myslíte, že tento narcis vydrží jako řadový poslanec? Samožer zvyklý na být středobodem mediální pozornosti? Tento muž, že by dokázal dlouho být neviditelný? Jeho exhibicionistické a ješitné ego že by zůstalo v příšeří? Že by své poslání od vyšší bytosti prohospodařil na severočeském smetišti dějin?

Na to rychle zapomeňte. V takové pozici by nemohl jako rodilý rváč vrátit zlodějům 4,33 % Zemanovi a Šloufovi jejich potměšilý triumf. A co prezidentská ambice? Na tu že by zapomněl? Nu a plat řadového poslance určitě neocení milovnice sexymozku. Co kdyby náhodou oznámila svůj rozchod s Jiřím Paroubkem a tento krok zdůvodnila tím, že Jiří přes víkend jaksi přestal být sexy a mozek se mu zvláštním způsobem prudce zmenšil?

Milovník obědů v hotelu Kempinski, snobské společnosti, obleků na míru ( byť v nich vypadá jako Obelix), haute couture paní Petry přece neskončí v provincii, kde lišky dávají dobrou noc.

Jiří Paroubek prostě zavětřil, že smečka baží po jeho krvi, nechal jí na krku dramatický dluh a pomalu poodešel. Však oni se odkopou a brzo se porvou o tu ohlodanou kost co jim nechal.

A až bude  v Lidovém domě stříkat krev do výše dospělého muže, odpočatý, usměvavý (možná i tu bradavici přes kterou nebylo vidět jaká je to svině jak říkal ve svém skeči Knorr  si nechá odstranit) a poučený pan Jiří se vynoří v roli sjednotitele a spasitele.

Kdepak. Žádné druhé housle nebude hrát muž předurčený vyšší bytostí dirigovat.

Nechá se znovu zvolit předsedou v přímé volbě, kterou dlouhodobě prosazoval. Většina jeho voličů jsou totiž  ovce bez hlubších znalostí.

To vše jsem vyčetl z jeho provolání. Kdepak zkrotlý, co  mizí ve stylu"zavřete oči odcházím". Zpuchlý, nafouknutý král diskuzi Puchejř se vrací.

Bůh budiž ČSSD milostiv.

Napsáno pro http://www.blog.idnes.cz

7607 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupujeZe zápisníku demonstrantaO co jde v případu Koněv? Veřejná služba? Ne, propaganda!

euPortal.cz

Moudrá ekonomická politika ruského prezidenta Vladimira Putina přináší své ovoce a tím bychom se měli inspirovatPomozte, prosím, bránit Vaše blízké, Vaše domovy a naši vlast

Eurabia.cz

Orbán elegantně setřel notorického opilce a šéfa EU: Lucembursko? A co ten národ dokázal? Na co může být hrdý?Socialisté s vedením EU otevřeli italské přístavy a již mají úspěšné výsledky: Nový africký uprchlík zneužil desetiletou holčičku

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Boris Bruselu necouvne, to raději skončí jako mrtvola v příkopu. Doktor Rogozov a novinky z Brexitem zmítané Británie, které vám Bohumil Vostal neřekneZeman brutálně rozdráždil chvilkaře, 17. listopadu bude pořádně horko. K Babišovi řekl toto...
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění