Vsadím boty. Paroubek se vrátí

Autor: Petr Paulczynski  | Publikováno: 7.6.2010 | Rubrika: Politika
Paroubek 2

 

Myslíte, že ne? Po opadnutí emocí a prvotního šoku, v němž  provedl pro něho neznámou sebereflexi odebral se ukrýt do houští, aby  mu kluci nepropíchli brzlík. Ale dlouho tam nevydržel. Vzápětí vydal provolání, jakési malé "mým národům", v němž svedl totální oranžové fiasko na kdekoho okolo sebe. Myslíte, že tento narcis vydrží jako řadový poslanec? Samožer zvyklý na být středobodem mediální pozornosti? Tento muž, že by dokázal dlouho být neviditelný? Jeho exhibicionistické a ješitné ego že by zůstalo v příšeří? Že by své poslání od vyšší bytosti prohospodařil na severočeském smetišti dějin?

Na to rychle zapomeňte. V takové pozici by nemohl jako rodilý rváč vrátit zlodějům 4,33 % Zemanovi a Šloufovi jejich potměšilý triumf. A co prezidentská ambice? Na tu že by zapomněl? Nu a plat řadového poslance určitě neocení milovnice sexymozku. Co kdyby náhodou oznámila svůj rozchod s Jiřím Paroubkem a tento krok zdůvodnila tím, že Jiří přes víkend jaksi přestal být sexy a mozek se mu zvláštním způsobem prudce zmenšil?

Milovník obědů v hotelu Kempinski, snobské společnosti, obleků na míru ( byť v nich vypadá jako Obelix), haute couture paní Petry přece neskončí v provincii, kde lišky dávají dobrou noc.

Jiří Paroubek prostě zavětřil, že smečka baží po jeho krvi, nechal jí na krku dramatický dluh a pomalu poodešel. Však oni se odkopou a brzo se porvou o tu ohlodanou kost co jim nechal.

A až bude  v Lidovém domě stříkat krev do výše dospělého muže, odpočatý, usměvavý (možná i tu bradavici přes kterou nebylo vidět jaká je to svině jak říkal ve svém skeči Knorr  si nechá odstranit) a poučený pan Jiří se vynoří v roli sjednotitele a spasitele.

Kdepak. Žádné druhé housle nebude hrát muž předurčený vyšší bytostí dirigovat.

Nechá se znovu zvolit předsedou v přímé volbě, kterou dlouhodobě prosazoval. Většina jeho voličů jsou totiž  ovce bez hlubších znalostí.

To vše jsem vyčetl z jeho provolání. Kdepak zkrotlý, co  mizí ve stylu"zavřete oči odcházím". Zpuchlý, nafouknutý král diskuzi Puchejř se vrací.

Bůh budiž ČSSD milostiv.

Napsáno pro http://www.blog.idnes.cz

8068 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Velmi přátelský vztah k Rusku je už po staletí součástí české národní identityChcete válku s Ruskem? Chcete islamizaci Evropy? Chcete se stát otroky sluníčkářské diktarury?

Eurabia.cz

Západní mediálni diktatura již cenzuruje i havlisty ...Doporučujeme: Jak novináři oficiálních medií manipulují

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

„Naše služby mluvily s Rusy.“ Oheň ve Vrběticích: Generál Šándor dal nové infoNeškrtnete si. Diplomat zná odvetu Moskvy za masakr své ambasády
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění