Oranžový hyenismus

Autor: Petr Paulczynski  | Publikováno: 25.5.2010 | Rubrika: Politika
ČSSD

 

V mailové schránce mi přistál oranžový volební leták. Autoři pod hlavičkou ČSSD zvou k volbám Romy a jako volební argument využívají popálenou Natálku. Autorem prý však není ČSSD, ale pro mne neznámá Romská demokratická sociální strana. Leták vydali v nákladu 80 000 výtisků. Kde asi vzala peníze neznámá a podle dostupných informací pozastavená strana? ČSSD se sice ústy Tvrdíka a Dimuna distancuje, ale toto je asi tak důvěryhodné jako celá jejich  kampaň.

Zajímavé také je, že tento obskurní vydavatel obskurního letáku se objevil až poté, co vyvolal vlnu nevole. Od akce se dokonce distancoval otec Natálky, který prohlásil: ČSSD zneužila naši dceru!

Zdá se, že ČSSD se už neštítí ani bezohledného zneužití popáleného dítěte a neštěstí postižené rodiny, jen když budou nějaké hlasy. "Určitě s tím nesouhlasím i proto, že já sám bych ČSSD nikdy nevolil," řekl Kudrik v rozhovoru pro Prvnizpravy.cz. "Nemohu ostatním Romům doporučovat koho mají volit. To si každý musí rozmyslet sám. Pouze za sebe říkám, že ČSSD volit nikdy nebudu," dodal otec Natálky.

Doporučuji reagovat na tuto oranžovou sviňárničku ve smyslu výzvy www.levicedosberu.cz. Nešpiň svou zem! Jsi přesvědčen, že volební lístky ČSSD a KSČM rozhodně nepatří do volební urny?

Zúčastni se celonárodního sběru levicových volebních lístků. Odneste hlasovací lístky ČSSD a KSČM ve dnech 28. a 29. 5. 2010 do speciálních provozoven "Sběrných surovin". Čeká vás odměna. Založte "Sběrné suroviny" ve své firmě a odměňte každého, kdo vám tyto dva lístky přinese. Zbavte se nepotřebného papíru. Pomůžete své zemi i sami sobě.

Protože oranžová kampaň není ničím  jiným, než pohádkami pro hlupáky. Pohádkami s následujícím schematem. Zlý drak v podobě současné vlády rdousí ubohé občany a ekonomiku naší země, která čeká na spanilého prince v podobě sociální demokracie.

Je to na zvracení. Paroubkovi už nestačí jen sliby na rozdávání. Možná mu nějaký průzkum k nimž je upnut ukázal, že nedávno publikované zjištění sociologů, že je tu třetina blbců, které oranžová kampaň inspiruje výrazně klesá.

A proto sáhli i k takovému hnusu jako je lovení v Romských řadách za použití lidského neštěstí. Můžeme si myslet o Romech a jejich životním stylu co chceme. Ale nemyslím si, že by byli včetně svých předáků tak blbí, že by na tento fujtajbl naskočili.
cig.jpg

 

7782 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

„Nepovedený“ příměr Václava Klause ml. naplno odhalil nedemokratickou podstatu současné EU Kdo jsou protiizraelští aktivisté EAPPI? Pane Fialo, že se nestydíteODS zTOPkovatěla a likviduje poslední stopy své pravicovostiStudenti Sorosova gymnázia v Praze vyhlásili stávku kvůli Zemanovi. Přišli je podpořit Pavel Novotný, herečky Holubová s Geislerovou a Eva Decroix

euPortal.cz

Andrej Babiš: Euro musí být klíčové téma pro jakoukoliv budoucí vládu. Nechápu, proč to politici konečně nepochopíAustralan povraždil lidi v mešitě. Ovšem media již neřeknou, že v této mešitě verbovali muslimy pro džihád proti nevěřícím

Eurabia.cz

Rvou se čeští muslimové o peníze původně určené islámským teroristům v Sýrií??!Okamura vyzval českou pilicií, aby nevydávala muslimům povolení vlastnit zbraně. Okamura opět i upozornil na radikalismus českých muslimů

FreeGlobe.cz

Teroristický útok v pražském metru: Hřib naštěstí nebyl atomovýBílé feministky sklízejí plody své tolerance! Barevné sestry jim nadávají do bílých ku.ev (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Nadšená Schwarzenbergova chvála Petříčka je nejtěžší obžalobou současné ČSSDMadeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti Kosova

eOdborar.cz

Boj za klima? Ale jděte! Naopak velice dobrý kšeft. Greta Thunberg je pro rodiče slepice snášející zlaté vejcePrivatizace sociálních služeb ve Finsku vede k zhoršení péče a otřesnému zacházení s lidmi

ParlamentniListy.cz

Václav Moravec má problém: Nový kontrolor všech televizí promlouvá o něm i o ČTDěti, neklikejte: Zatím nejdrsnější obhajoba Václava Klause ml.
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění