Oranžový hyenismus

Autor: Petr Paulczynski  | Publikováno: 25.5.2010 | Rubrika: Politika
ČSSD

 

V mailové schránce mi přistál oranžový volební leták. Autoři pod hlavičkou ČSSD zvou k volbám Romy a jako volební argument využívají popálenou Natálku. Autorem prý však není ČSSD, ale pro mne neznámá Romská demokratická sociální strana. Leták vydali v nákladu 80 000 výtisků. Kde asi vzala peníze neznámá a podle dostupných informací pozastavená strana? ČSSD se sice ústy Tvrdíka a Dimuna distancuje, ale toto je asi tak důvěryhodné jako celá jejich  kampaň.

Zajímavé také je, že tento obskurní vydavatel obskurního letáku se objevil až poté, co vyvolal vlnu nevole. Od akce se dokonce distancoval otec Natálky, který prohlásil: ČSSD zneužila naši dceru!

Zdá se, že ČSSD se už neštítí ani bezohledného zneužití popáleného dítěte a neštěstí postižené rodiny, jen když budou nějaké hlasy. "Určitě s tím nesouhlasím i proto, že já sám bych ČSSD nikdy nevolil," řekl Kudrik v rozhovoru pro Prvnizpravy.cz. "Nemohu ostatním Romům doporučovat koho mají volit. To si každý musí rozmyslet sám. Pouze za sebe říkám, že ČSSD volit nikdy nebudu," dodal otec Natálky.

Doporučuji reagovat na tuto oranžovou sviňárničku ve smyslu výzvy www.levicedosberu.cz. Nešpiň svou zem! Jsi přesvědčen, že volební lístky ČSSD a KSČM rozhodně nepatří do volební urny?

Zúčastni se celonárodního sběru levicových volebních lístků. Odneste hlasovací lístky ČSSD a KSČM ve dnech 28. a 29. 5. 2010 do speciálních provozoven "Sběrných surovin". Čeká vás odměna. Založte "Sběrné suroviny" ve své firmě a odměňte každého, kdo vám tyto dva lístky přinese. Zbavte se nepotřebného papíru. Pomůžete své zemi i sami sobě.

Protože oranžová kampaň není ničím  jiným, než pohádkami pro hlupáky. Pohádkami s následujícím schematem. Zlý drak v podobě současné vlády rdousí ubohé občany a ekonomiku naší země, která čeká na spanilého prince v podobě sociální demokracie.

Je to na zvracení. Paroubkovi už nestačí jen sliby na rozdávání. Možná mu nějaký průzkum k nimž je upnut ukázal, že nedávno publikované zjištění sociologů, že je tu třetina blbců, které oranžová kampaň inspiruje výrazně klesá.

A proto sáhli i k takovému hnusu jako je lovení v Romských řadách za použití lidského neštěstí. Můžeme si myslet o Romech a jejich životním stylu co chceme. Ale nemyslím si, že by byli včetně svých předáků tak blbí, že by na tento fujtajbl naskočili.
cig.jpg

 

8363 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení



Čtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Amerika bude ve válce zničena, ví to obyčejní Američané? Rozumí ten pitomec vládnoucí ve Washingtonu tomuto  jazyku?Chcete válku s Ruskem? Chcete islamizaci Evropy? Chcete se stát otroky sluníčkářské diktarury?

Eurabia.cz

Doporučujeme: Jak novináři oficiálních medií manipulujíAnketa: Jak myslíte, že ČR vypadá s "Vrběticemi" na mezinárodní scéně ?

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Neškrtnete si. Diplomat zná odvetu Moskvy za masakr své ambasádyCo se dělo v Senátu. Držte se: Ohlušující ticho z Hradu. Hamáček mi lhal... Němcová ohromila: Ovlivnění českých prezidentských voleb Ruskem
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění