Oranžový hyenismus

Autor: Petr Paulczynski  | Publikováno: 25.5.2010 | Rubrika: Politika
ČSSD

 

V mailové schránce mi přistál oranžový volební leták. Autoři pod hlavičkou ČSSD zvou k volbám Romy a jako volební argument využívají popálenou Natálku. Autorem prý však není ČSSD, ale pro mne neznámá Romská demokratická sociální strana. Leták vydali v nákladu 80 000 výtisků. Kde asi vzala peníze neznámá a podle dostupných informací pozastavená strana? ČSSD se sice ústy Tvrdíka a Dimuna distancuje, ale toto je asi tak důvěryhodné jako celá jejich  kampaň.

Zajímavé také je, že tento obskurní vydavatel obskurního letáku se objevil až poté, co vyvolal vlnu nevole. Od akce se dokonce distancoval otec Natálky, který prohlásil: ČSSD zneužila naši dceru!

Zdá se, že ČSSD se už neštítí ani bezohledného zneužití popáleného dítěte a neštěstí postižené rodiny, jen když budou nějaké hlasy. "Určitě s tím nesouhlasím i proto, že já sám bych ČSSD nikdy nevolil," řekl Kudrik v rozhovoru pro Prvnizpravy.cz. "Nemohu ostatním Romům doporučovat koho mají volit. To si každý musí rozmyslet sám. Pouze za sebe říkám, že ČSSD volit nikdy nebudu," dodal otec Natálky.

Doporučuji reagovat na tuto oranžovou sviňárničku ve smyslu výzvy www.levicedosberu.cz. Nešpiň svou zem! Jsi přesvědčen, že volební lístky ČSSD a KSČM rozhodně nepatří do volební urny?

Zúčastni se celonárodního sběru levicových volebních lístků. Odneste hlasovací lístky ČSSD a KSČM ve dnech 28. a 29. 5. 2010 do speciálních provozoven "Sběrných surovin". Čeká vás odměna. Založte "Sběrné suroviny" ve své firmě a odměňte každého, kdo vám tyto dva lístky přinese. Zbavte se nepotřebného papíru. Pomůžete své zemi i sami sobě.

Protože oranžová kampaň není ničím  jiným, než pohádkami pro hlupáky. Pohádkami s následujícím schematem. Zlý drak v podobě současné vlády rdousí ubohé občany a ekonomiku naší země, která čeká na spanilého prince v podobě sociální demokracie.

Je to na zvracení. Paroubkovi už nestačí jen sliby na rozdávání. Možná mu nějaký průzkum k nimž je upnut ukázal, že nedávno publikované zjištění sociologů, že je tu třetina blbců, které oranžová kampaň inspiruje výrazně klesá.

A proto sáhli i k takovému hnusu jako je lovení v Romských řadách za použití lidského neštěstí. Můžeme si myslet o Romech a jejich životním stylu co chceme. Ale nemyslím si, že by byli včetně svých předáků tak blbí, že by na tento fujtajbl naskočili.
cig.jpg

 

7905 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupujeZe zápisníku demonstrantaO co jde v případu Koněv? Veřejná služba? Ne, propaganda!

euPortal.cz

Takovéto děsivé věci se opravdu dějí v českém zdravotnictví... Čtěte příběhy konkrétních lidíTragédie antických rozměrů: Lidový vůdce Salvini zradou odstaven od moci. Conteho vláda dosazena z Bruselu. Přístavy se migrantům opět otevírají. Kdy italský kotel vybuchne?

Eurabia.cz

Poslanec SPD a zkušený ex-diplomat Kobza analyzuje krizi kolem útoků na saúdskoarabskou rafineriíDnešní Londýn - dav v černém zahalených muslimek oslavuje multikulturalismus

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

eOdborar.cz

Švédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....Agent CIA promluvil: Šokující informace o tom, jak globální elita týrá děti a zneužívá je na satanistické rituály

ParlamentniListy.cz

Horší než Esmeralda! Výbuch ČT se show o ,,fake news": Trošku jde o Zdeňka TroškuPrů*er. Asi dojde na Zemanova slova. Šichtařová odhaluje skrytý problém
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění