Zbláznil se Paroubek? Nebo Topolánek?

Autor: Petr Paulczynski  | Publikováno: 24.5.2010 | Rubrika: Politika
Paroubek 2

 

Na Aktuálně se ve 13,34 objevila zpráva, že se Paroubek tajně sešel s Topolánkem. Modrobýček s Moudrým Pastýřem (řečeno s králem blogu Pochem) se sešli k rozhovoru mezi čtyřma očima. Dva nesmiřitelní rivalové, z nichž jeden připravil toho druhého o premiérský post, se v utajení sešli v jedné z pražských restaurací. Téma jejich setkání ale bylo podle zjištění Aktuálně.cz s politikou spojeno jen okrajově, byť se volby blíží. Topolánek se komentování schůzky vyhnul se slovy: Pište si, co chcete. 
Paroubek ji na dotaz Aktuálně.cz potvrdil.

Spolupracovníci obou politiků se přitom shodli: šlo o iniciativu Jiřího Paroubka a nešlo o politiku. "Pozval Topolánka poté, co se jej ODS zbavila. Chtěl mu tím jen vyjádřit lidskou podporu, s politikou to v zásadě nemělo nic společného," uvedl spolupracovník Paroubka. 
Hergot, že by pan Jiří v nové roli empaticky lítostivého utěšitele?

Tedy vážení, tady se někdo zbláznil. Buď jeden, nebo druhý, nejspíš oba. Nebo "sa volačo pripravuje" a až se to dozvíme teprve nám vylezou "augle jak tenisáky". Jak říkal jeden můj učitel: Všechno se děje, protože tomu někdo chce.

Jyrkovi rozumím. Je to další marketingová hra Kluků oranžových. Vrazit klín do strany modrobýčků. Jenom nerozumím Myrkovi, co si může povídat s pánem, jehož oražovo-populistická strana nastavuje do voleb osvědčený program jsme proti všemu co se nám nelíbí. Vždyť nedávno se jim nejvíc nelíbil právě on.

Přece si nelze přátelsky povídat s člověkem, který mne uštval k politické smrti ( i když jsem si tak trochu přispěl i sám)  na téma které mají pro oranžovoovce: nelíbí se nám např. moc práce, nedostatek peněz, bohatí lidé, platit za dopravu, za doktora, v obchodě. Nelíbí se nám poslouchat šéfy, učitele. Nelíbí se nám nájemné, živit své děti, chodit do práce vůbec.

A kterým Moudrý Pastýř proto slíbí:  zkrácení pracovní doby, hodně placeného volna, vysoké mzdy, zdanění bohatých, dotované jízdné, zdravotnictví zdarma, zákoník práce,který posílí práva pracujících, regulované nájemné nafurt, porodné, přídavky na děti někilkanásobné, podpory v nezaměstnanosti, hodinky s vodotryskem, pečené holuby do huby a modré z nebe. .

Co v takové společnosti proboha dělá donedávna vrchní modrobýček? Proč sedí v hospodě s Moudrým Pastýřem který vydává  zoufalé oranžové předvolební sliby 13.čtvrtdůchodů, pastelkovného a já nevím čeho?

A tak se jako člen ODS ptám: co proboha dělá vedení ODS? Kdo vlastně řídí modrobýčí politickou scénu, pánové z vedení ODS? Přece není možné, abychom se dozvídali od Sabiny Slonkové, která miluje ODS jak osinu v oné, že se bývalý šéf Modrobýčků paktuje s Moudrým Pastýřem. Ledaže by měl specielní úkol.

Nu uvidíme, jak pravil ten slepý co šel do kina. A šlápl do oného. Jen abychom do toho nešlápli taky.

Napsáno pro http://www.blog.idnes.cz 

6572 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Velmi přátelský vztah k Rusku je už po staletí součástí české národní identityChcete válku s Ruskem? Chcete islamizaci Evropy? Chcete se stát otroky sluníčkářské diktarury?

Eurabia.cz

Zahraniční tisk vnímá roztržku mezi Prahou a Moskvou jen jako bizarní záležitost ČeskaEU chystá žalobu na Astru Zenecu

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Notičky z USA. Babiš na tiskovce vypadal, že se rozbrečí. Stvořitel Drahoše a Pavla vylezl z nory. Vyoral o týdnu války s Ruskem„Trapná nenávist k Rusku.“ Klaus účtuje za Vrbětice: Kdo z toho těží
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění