Zbláznil se Paroubek? Nebo Topolánek?

Autor: Petr Paulczynski  | Publikováno: 24.5.2010 | Rubrika: Politika
Paroubek 2

 

Na Aktuálně se ve 13,34 objevila zpráva, že se Paroubek tajně sešel s Topolánkem. Modrobýček s Moudrým Pastýřem (řečeno s králem blogu Pochem) se sešli k rozhovoru mezi čtyřma očima. Dva nesmiřitelní rivalové, z nichž jeden připravil toho druhého o premiérský post, se v utajení sešli v jedné z pražských restaurací. Téma jejich setkání ale bylo podle zjištění Aktuálně.cz s politikou spojeno jen okrajově, byť se volby blíží. Topolánek se komentování schůzky vyhnul se slovy: Pište si, co chcete. 
Paroubek ji na dotaz Aktuálně.cz potvrdil.

Spolupracovníci obou politiků se přitom shodli: šlo o iniciativu Jiřího Paroubka a nešlo o politiku. "Pozval Topolánka poté, co se jej ODS zbavila. Chtěl mu tím jen vyjádřit lidskou podporu, s politikou to v zásadě nemělo nic společného," uvedl spolupracovník Paroubka. 
Hergot, že by pan Jiří v nové roli empaticky lítostivého utěšitele?

Tedy vážení, tady se někdo zbláznil. Buď jeden, nebo druhý, nejspíš oba. Nebo "sa volačo pripravuje" a až se to dozvíme teprve nám vylezou "augle jak tenisáky". Jak říkal jeden můj učitel: Všechno se děje, protože tomu někdo chce.

Jyrkovi rozumím. Je to další marketingová hra Kluků oranžových. Vrazit klín do strany modrobýčků. Jenom nerozumím Myrkovi, co si může povídat s pánem, jehož oražovo-populistická strana nastavuje do voleb osvědčený program jsme proti všemu co se nám nelíbí. Vždyť nedávno se jim nejvíc nelíbil právě on.

Přece si nelze přátelsky povídat s člověkem, který mne uštval k politické smrti ( i když jsem si tak trochu přispěl i sám)  na téma které mají pro oranžovoovce: nelíbí se nám např. moc práce, nedostatek peněz, bohatí lidé, platit za dopravu, za doktora, v obchodě. Nelíbí se nám poslouchat šéfy, učitele. Nelíbí se nám nájemné, živit své děti, chodit do práce vůbec.

A kterým Moudrý Pastýř proto slíbí:  zkrácení pracovní doby, hodně placeného volna, vysoké mzdy, zdanění bohatých, dotované jízdné, zdravotnictví zdarma, zákoník práce,který posílí práva pracujících, regulované nájemné nafurt, porodné, přídavky na děti někilkanásobné, podpory v nezaměstnanosti, hodinky s vodotryskem, pečené holuby do huby a modré z nebe. .

Co v takové společnosti proboha dělá donedávna vrchní modrobýček? Proč sedí v hospodě s Moudrým Pastýřem který vydává  zoufalé oranžové předvolební sliby 13.čtvrtdůchodů, pastelkovného a já nevím čeho?

A tak se jako člen ODS ptám: co proboha dělá vedení ODS? Kdo vlastně řídí modrobýčí politickou scénu, pánové z vedení ODS? Přece není možné, abychom se dozvídali od Sabiny Slonkové, která miluje ODS jak osinu v oné, že se bývalý šéf Modrobýčků paktuje s Moudrým Pastýřem. Ledaže by měl specielní úkol.

Nu uvidíme, jak pravil ten slepý co šel do kina. A šlápl do oného. Jen abychom do toho nešlápli taky.

Napsáno pro http://www.blog.idnes.cz 

6118 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupujeZe zápisníku demonstrantaO co jde v případu Koněv? Veřejná služba? Ne, propaganda!

euPortal.cz

Existuje mnoho nevysvětleného kolem 11. září a v průběhu osmnácti let od útoku nevysvětlené ještě přibylo. Není jen shodou okolností, že přes 4 tisíce poškozených onemocnělo rakovinou?Kdo si myslel, že se nás problém islámského fanatismu a džihádismu bezprostředně netýká, byl velmi rychle vyveden z omylu

Eurabia.cz

Politicky nekorektní vtipy o islámu, migraci a EU aneb Již brzy zakázané a trestné?Heslo Evropského parlamentu: "Národní suverenita je kořenem nejhroznějšího zla naší doby."

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Bomba: Babiš navrhuje zrušit poplatek pro ČT. V tomto případě…Třesk v Jablonci. Piráti po Praze 5 přišli o další radnici. Důvod překvapí
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění