Oranžový lhář Sobotka? Všichni jsou lháři!

Autor: Alexander Adler | Publikováno: 12.5.2010 | Rubrika: Politika
CSSD_Titanic

Denně cestou domů míjím řadu oranžových billboardů a dalších ploch. Oranžová se pro mne pomalu stává tak odporná, že se mi navaluje když uvidím pomeranč. Texty na oranžových poutačích jsou různé. Hlavně slibují zadarmo všechno všem. A hlavně těm, kteří o co méně chtějí přinášet o to více chtějí brát. Těm, co nerozliší, že 2400 kaček není třináctý důchod, ale pitomý příspěveček. Také slibu, že se tato almužna uhradí ze zisků ČEZu a na vedlejším plakátě slibu snížení ceny energií může uvěřit jen  pitomec.

Ale hlavní je osvědčené slibování, že se nebude platit u lékaře. Na to obyčejný člověk slyší. Jedním z těch billboardů je právě tento páně Sobotkův slib. Proč potom ale platil 3000 za přítomnost u porodu svého syna? Proč platila jeho žena 5000 Kč své gynekoložce? Že by nadstandard pro neobyčejného člověka?

Člověk se pak ani nediví, že mu přiletěla facka za to, že je lhář. Facka, za kterou ten co mu ji dal může dostat až 6 let. Stejně jako jistý Pavel Bartuschek který ubil člověka. Stejně jako recidivista František Cudrák za pokus o znásilnění. Není někde chyba?

Ale zpět k lháři Sobotkovi. On za to vlastně ani moc nemůže. To co vidíme a zač dostal ránu je výsledek lživé marketingové strategie strany, kterou reprezentuje. Neobhajuji facku kterou dostal. A když už někdo chce všudypřítomné oranžové lži řešit násilím, musel by zfackovat mnohem více těch oranžových lhářů.

Ale dav stojící ve frontě na pivo za dvě a párek asi pro oranžové lháře moc nebezpečný není. Vždyť navíc jako bonus jim slíbí pánové co už utratili za kampaň údajně 200 milionů (kdepak se asi vzaly?) že ušetří 30 kaček u doktora. Vždyť už jim to jednou vyšlo. A pivo za dvě nedávali ani komanči.

A jakpak to asi skončí? V Brně probíhá akce "Projděte se tlustým střevem v Olympii!"

Ohromná nafukovací maketa tlustého střeva(mimochodem oranžová) má hlavní roli v celonárodní kampani, která je cílená na prevenci rakoviny tlustého střeva a konečníku. Tak mne napadlo, když projdeme oranžovým tlustým střevem, kdepak se asi ocitneme?

Pokud obyčejný člověk za pivo, párek a 30 kaček dopřeje oranžovým lhářům vládnout, skončíme přesně na tom konci tlustého střeva v němž záda ztrácejí své slušné jméno. Ale ušetříme 30 kaček. A to se vyplatí.

10014 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupujeZe zápisníku demonstrantaO co jde v případu Koněv? Veřejná služba? Ne, propaganda!

euPortal.cz

Přátelé, pomozte, prosím, a přispějte na dobrou věc...Tehdy se Havel dozvěděl, že se stane prezidentem… George Soros hovoří o svých setkáních s Václavem Havlem a Karlem Schwarzenbergem…

Eurabia.cz

Heslo Evropského parlamentu: "Národní suverenita je kořenem nejhroznějšího zla naší doby."Poslanec SPD a zkušený ex-diplomat Kobza analyzuje krizi kolem útoků na saúdskoarabskou rafinerií

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

eOdborar.cz

Švédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....Agent CIA promluvil: Šokující informace o tom, jak globální elita týrá děti a zneužívá je na satanistické rituály

ParlamentniListy.cz

Emir Kusturica potrestán za medaili od Zemana? Na FAMU, kterou proslavil, se prý chystá velká akce progresivních levičákůEU je ekonomická supervelomoc, vykládal před lidmi Niedermayer. Jen je škoda, že nemá společnou zahraniční politiku
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění