Oranžový lhář Sobotka? Všichni jsou lháři!

Autor: Alexander Adler | Publikováno: 12.5.2010 | Rubrika: Politika
CSSD_Titanic

Denně cestou domů míjím řadu oranžových billboardů a dalších ploch. Oranžová se pro mne pomalu stává tak odporná, že se mi navaluje když uvidím pomeranč. Texty na oranžových poutačích jsou různé. Hlavně slibují zadarmo všechno všem. A hlavně těm, kteří o co méně chtějí přinášet o to více chtějí brát. Těm, co nerozliší, že 2400 kaček není třináctý důchod, ale pitomý příspěveček. Také slibu, že se tato almužna uhradí ze zisků ČEZu a na vedlejším plakátě slibu snížení ceny energií může uvěřit jen  pitomec.

Ale hlavní je osvědčené slibování, že se nebude platit u lékaře. Na to obyčejný člověk slyší. Jedním z těch billboardů je právě tento páně Sobotkův slib. Proč potom ale platil 3000 za přítomnost u porodu svého syna? Proč platila jeho žena 5000 Kč své gynekoložce? Že by nadstandard pro neobyčejného člověka?

Člověk se pak ani nediví, že mu přiletěla facka za to, že je lhář. Facka, za kterou ten co mu ji dal může dostat až 6 let. Stejně jako jistý Pavel Bartuschek který ubil člověka. Stejně jako recidivista František Cudrák za pokus o znásilnění. Není někde chyba?

Ale zpět k lháři Sobotkovi. On za to vlastně ani moc nemůže. To co vidíme a zač dostal ránu je výsledek lživé marketingové strategie strany, kterou reprezentuje. Neobhajuji facku kterou dostal. A když už někdo chce všudypřítomné oranžové lži řešit násilím, musel by zfackovat mnohem více těch oranžových lhářů.

Ale dav stojící ve frontě na pivo za dvě a párek asi pro oranžové lháře moc nebezpečný není. Vždyť navíc jako bonus jim slíbí pánové co už utratili za kampaň údajně 200 milionů (kdepak se asi vzaly?) že ušetří 30 kaček u doktora. Vždyť už jim to jednou vyšlo. A pivo za dvě nedávali ani komanči.

A jakpak to asi skončí? V Brně probíhá akce "Projděte se tlustým střevem v Olympii!"

Ohromná nafukovací maketa tlustého střeva(mimochodem oranžová) má hlavní roli v celonárodní kampani, která je cílená na prevenci rakoviny tlustého střeva a konečníku. Tak mne napadlo, když projdeme oranžovým tlustým střevem, kdepak se asi ocitneme?

Pokud obyčejný člověk za pivo, párek a 30 kaček dopřeje oranžovým lhářům vládnout, skončíme přesně na tom konci tlustého střeva v němž záda ztrácejí své slušné jméno. Ale ušetříme 30 kaček. A to se vyplatí.

9849 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Patnáctiletý student Sorosova gymnázia v Praze Jan Ťuhík byl nominován na Nobelovu cenu míru. Kvůli demonstracím za Václava HavlaZa Jakla se vylučuje z ODS?Ministr vnitra Islámského státu Abbdulah Al-Hamaida varuje uživatele sociálních sítí, aby si nedovolovali neschvalovat teroristické útoky v Evropě„Nepovedený“ příměr Václava Klause ml. naplno odhalil nedemokratickou podstatu současné EU Kdo jsou protiizraelští aktivisté EAPPI?

euPortal.cz

Africký imigrant chtěl upálit děti v autobuse. Podívejte se na videoMultikulturní obohacení v Praze na náplavce. Podívejte se

Eurabia.cz

Už je to zde! Autocenzura a lezení muslimům do zadku v novozélandské společnosti zesilujíBritské úřady hájí islám a diskriminují bývalé muslimy za kritiku islámu. Výsledek multikulturalismu

FreeGlobe.cz

Velká multikulturní rvačka Arabů a Turků (+ video)Senegalec unesl autobus s dětmi a podpálil ho. Nesouhlasil s imigrační politikou italské vlády (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Nadšená Schwarzenbergova chvála Petříčka je nejtěžší obžalobou současné ČSSDMadeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti Kosova

eOdborar.cz

Boj za klima? Ale jděte! Naopak velice dobrý kšeft. Greta Thunberg je pro rodiče slepice snášející zlaté vejcePrivatizace sociálních služeb ve Finsku vede k zhoršení péče a otřesnému zacházení s lidmi

ParlamentniListy.cz

„Ježíšmarjá, který idiot vám toto řekl?“ Prezident Zeman se nebývale silně rozčílil při rozhovoru s novináři. Zde je důvodDalší prů*er Vondráčka? Přišel s ním Kalousek. Prý je to ostuda
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění