Oranžový lhář Sobotka? Všichni jsou lháři!

Autor: Alexander Adler | Publikováno: 12.5.2010 | Rubrika: Politika
CSSD_Titanic

Denně cestou domů míjím řadu oranžových billboardů a dalších ploch. Oranžová se pro mne pomalu stává tak odporná, že se mi navaluje když uvidím pomeranč. Texty na oranžových poutačích jsou různé. Hlavně slibují zadarmo všechno všem. A hlavně těm, kteří o co méně chtějí přinášet o to více chtějí brát. Těm, co nerozliší, že 2400 kaček není třináctý důchod, ale pitomý příspěveček. Také slibu, že se tato almužna uhradí ze zisků ČEZu a na vedlejším plakátě slibu snížení ceny energií může uvěřit jen  pitomec.

Ale hlavní je osvědčené slibování, že se nebude platit u lékaře. Na to obyčejný člověk slyší. Jedním z těch billboardů je právě tento páně Sobotkův slib. Proč potom ale platil 3000 za přítomnost u porodu svého syna? Proč platila jeho žena 5000 Kč své gynekoložce? Že by nadstandard pro neobyčejného člověka?

Člověk se pak ani nediví, že mu přiletěla facka za to, že je lhář. Facka, za kterou ten co mu ji dal může dostat až 6 let. Stejně jako jistý Pavel Bartuschek který ubil člověka. Stejně jako recidivista František Cudrák za pokus o znásilnění. Není někde chyba?

Ale zpět k lháři Sobotkovi. On za to vlastně ani moc nemůže. To co vidíme a zač dostal ránu je výsledek lživé marketingové strategie strany, kterou reprezentuje. Neobhajuji facku kterou dostal. A když už někdo chce všudypřítomné oranžové lži řešit násilím, musel by zfackovat mnohem více těch oranžových lhářů.

Ale dav stojící ve frontě na pivo za dvě a párek asi pro oranžové lháře moc nebezpečný není. Vždyť navíc jako bonus jim slíbí pánové co už utratili za kampaň údajně 200 milionů (kdepak se asi vzaly?) že ušetří 30 kaček u doktora. Vždyť už jim to jednou vyšlo. A pivo za dvě nedávali ani komanči.

A jakpak to asi skončí? V Brně probíhá akce "Projděte se tlustým střevem v Olympii!"

Ohromná nafukovací maketa tlustého střeva(mimochodem oranžová) má hlavní roli v celonárodní kampani, která je cílená na prevenci rakoviny tlustého střeva a konečníku. Tak mne napadlo, když projdeme oranžovým tlustým střevem, kdepak se asi ocitneme?

Pokud obyčejný člověk za pivo, párek a 30 kaček dopřeje oranžovým lhářům vládnout, skončíme přesně na tom konci tlustého střeva v němž záda ztrácejí své slušné jméno. Ale ušetříme 30 kaček. A to se vyplatí.

10633 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Velmi přátelský vztah k Rusku je už po staletí součástí české národní identityChcete válku s Ruskem? Chcete islamizaci Evropy? Chcete se stát otroky sluníčkářské diktarury?

Eurabia.cz

Západní mediálni diktatura již cenzuruje i havlisty ...Doporučujeme: Jak novináři oficiálních medií manipulují

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

„Naše služby mluvily s Rusy.“ Oheň ve Vrběticích: Generál Šándor dal nové infoNebezpečná Plzeň. Odešel bych hned, nechci umřít, říká Pavel Černý. Šéfovi strážníků zaskočí pivo
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění