Komunista versus homosexuál: Kdo je omyl přírody?

Autor: Renata Pourová | Publikováno: 26.4.2005 | Rubrika: Zamyšlení

Komunistické dostaveníčko v Olympiku

Nedávno byly v televizním pořadu Reportéři uveřejněny sestřihy z komunistického sjezdu v hotelu Olympik. Velmi poučná to reportáž.

Od mládí jsem vždy tvrdila, že komunistická idea je proti přírodě, odporuje přirozené konkurenci osobností, jedinců a tak likviduje přirozenou selekci, kterou má každý organismus zakódovánu pro zachování druhu.

Včera jsem dospěla ještě k jednomu poznání:

Chování současných politiků, které kritizujeme, které je korupční, zlodějské a pokrytecké, je přirozené. Je daleko přirozenější, než v mnohém upřímný a svým způsobem poctivý projev představitelů komunistických stran.

Když jsem včera s odstupem času opět zaslechla ta mnohokrát slyšená hesla, nadšené tváře, komunisty z cizích zemí dojemně zamačkávající slzu a potlačující dojetí, jásající nad myšlenkou socializmu a věřící v jeho návrat, bylo mi jasné, že tito lidé jsou svým způsobem deviantní, jsou něco jako homosexuálně orientovaná menšina, kterou příroda ve svém omylu produkuje ve třech procentech populace.

Průšvih je jen takový, že homosexuálové nemohou přesvědčit většinovou populaci, aby odvrhla své heterosexuální chutě a následovala jejich příkladu. Komunisté naopak jsou schopni přesvědčit významnou část populace k opětovnému vyznávání této zkreslené myšlenky jen proto, že snaha každého jedince o jakési životní jistoty a o získání jakýchkoli výhod je naprosto přirozená, takže ta podprůměrná masa lidí, která ví, že v soutěži zůstane bez šance se prosadit, uvidí zase hvězdičku naděje získat přilepšení svého údělu v novém rovnostářství a přerozdělování.

Toto nebezpečí tady bude do té doby, než nastolíme nástroje, které by přirozenou dravost prominentů a představitelů zpacifikovaly natolik, že nebude v takové míře a tak zjevně možná a tím je nasměrovali na cestu obecné prospěšnosti. Jejich nepochybně výkonný mozkový potenciál naprosto v souladu s přírodními zákony pracuje především pro sebe a obecné blaho je jen opona, za kterou se jejich majetnická povaha skrývá.

Není se možné na ně proto zlobit. Je to přirozenost každého člověka. Jako existuje homosexuální menšina či komunisticky myslící menšina, je ale také menšina natolik spravedlivá, že za cenu potlačení přirozené lidské hamižnosti a dravosti, popře tuto svou přirozenost, popře svou potřebu hromadění majetku a tím získávání jistot, prosazuje obecné blaho a obětuje se. Tato menšina je hnacím motorem nastolení spravedlivých poměrů a jistotou nezneužití moci. Všichni ostatní i při vysokém myšlenkovém potenciálu budou v pokušení využít příležitosti, kterou nabízí funkce, postavení nebo moc. Je třeba obě tyto skupiny, t.j. zásadovou menšinu a výběr z mozkových špiček té většinové populace dokázat slepit jako tým, který utvoří a nastaví pravidla pro řízení státu a občanů, v něm žijících.

Nepodceňujme dravost většiny a „barterová“ manželství

Tato pravidla ale musí počítat s tou většinou, která svým přirozeným dravým způsobem bojuje o získání výhod, majetku, partnera nebo životního místa. Tuto vlastnost nesmíme podcenit. Je hlavní silou všeho dění v obyčejném životě, v životě politických stran, v mezinárodních vztazích, ale i ve vztazích mezi blízkými. Každý, kdo bude získávat neoprávněné výhody bude vnímán jako parazit a dostane se mu, dříve nebo později, zasloužené kritiky, která vyústí v otevřený odpor. Proto také rovnostářský komunizmus nebude nikdy tím spravedlivým režimem, i kdyby hypoteticky byl myšlen „sebeopravdověji“. Vždy se najde velká masa, která si uvědomí jeho parazitický princip a bude tedy pracovat na jeho svržení.

Parazitický způsob existence je možný pouze mezi malými dětmi a rodiči. Manželské vztahy vždy přejdou po počátečním okouzlení sexuální přitažlivostí protějšího pohlaví a následném sexuálním opojení, ve kterém se na možný parazitický způsob soužití pochopitelně ani nevzpomene, v opětovné již rozumné srovnávání, kdo do partnerského vztahu přináší spravedlivý podíl.

Tento podíl nemusí být jen finanční, je také „barterový“. Manžel přinese peníze, manželka zajistí domácnost a sexuální manželův požitek. V okamžiku, kdy ale manžel zjistí, že výměnný obchod je pro něho prodělečný, že nedostává za své finance požitky, odpovídající jeho potřebám v „cenách“, které je ochoten zaplatit, nastává rozkol. Manžel nebo samozřejmě i manželka (aby bylo spravedlivé hodnocení nakupovaných požitků pro oba partnery) začne hodnotit, zda se nenachází jiný subjekt, který mu poskytne „výhodnější cenu a služby“.

V tom případě nastupuje zvažování setrvání v manželském stavu, nastává vzájemná konfrontace, kterou všichni nepochybně známe z manželských rozepří a buď se strany dohodnou na úpravě vzájemného obchodu s přihlédnutím k vzájemné historii, sympatiím, společným majetkům, dětem a perspektivám nebo vše přeroste v otevřený konflikt. Po někdy dramatickém zhodnocení dojde k rozvázání smluvního vztahu nebo jeho pokračování, ale zhusta s novými spravedlivějšími pravidly.

Parazitismus dítěti odpustíme

Totéž se děje ve veřejném životě, ve veřejném mezilidském vztahu. K žádnému člověku na světě nebudeme mít nikdy stejný vztah, jako ke svému dítěti. Dítě je produktem našeho těla, naším pokračováním, jsme ochotni, až na opět přirozenou menšinu, odpustit i jeho nezbytný parazitizmus, někdy až do jeho pokročilého věku. To ale nikdy nedovolíme svému bližnímu, ani manželovi. Proto pozor! Komunizmus podporuje parazity. Na těchto ideových vlnách se opět přirozeně svezou již sice přírodně normální, avšak tedy logicky vypočítaví jedinci, kteří této scestné myšlenky využijí k získání výhod ke svému obohacení nebo pohodlnému životu.

Budeme-li schopni si přiznat podstatu člověka, jako podstatu selektivního zákona přírody, jako lidského živočišného druhu s jeho zakódovaným chováním, budeme se lépe orientovat v současném politickém dění, budeme bez překvapení očekávat jednání všech našich představitelů i jejich okolí. Budeme tedy i schopni předvídat následky všech nastavených pravidel, jejich úskalí a podle toho pravidla upravovat nebo jejich upravení vynucovat.

Hlavně sami musíme bez nereálných očekávání, bez klamavých vizí a utopistických cílů reálně posuzovat, co nám politické strany chtějí nabídnout, co z toho pramení a jaké příležitosti k parazitování to nabízí. Pak asi dospějeme k poznání, že rizikový program a stranu, která ho prosazuje, odmítneme.

Mysleme!!!

5016 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupujeZe zápisníku demonstrantaO co jde v případu Koněv? Veřejná služba? Ne, propaganda!

euPortal.cz

Je třeba, aby nyní promluvil Putin – a to ještě dříve, než promluví děla. A to proto, že je jen malá naděje na to, že se Rusko bude moci budoucímu střetu vyhnout. Jinak hrozí ArmageddonTakovéto děsivé věci se opravdu dějí v českém zdravotnictví... Čtěte příběhy konkrétních lidí

Eurabia.cz

Poslanec SPD a zkušený ex-diplomat Kobza analyzuje krizi kolem útoků na saúdskoarabskou rafineriíDnešní Londýn - dav v černém zahalených muslimek oslavuje multikulturalismus

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

eOdborar.cz

Švédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....Agent CIA promluvil: Šokující informace o tom, jak globální elita týrá děti a zneužívá je na satanistické rituály

ParlamentniListy.cz

Na uzavřené noční jednání Pirátů s ODS nečekaně dorazil primátor Hřib. Děly se věci, o kterých se mluví ještě po osmačtyřiceti hodináchPrávo na zbraň v Senátu: Dienstbier proti všem. Nemyslete si, že vás to ochrání před právem Evropské unie, hrozil
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění