ČSSD: Hlavně vyhrát. Pak už to nějak ošéfujem

Autor: Petr Paulczynski  | Publikováno: 5.5.2010 | Rubrika: Politika
ČSSD

Taktika oranžového komanda pro příští týdny je zcela jasná. Vyhlásit, že všechno co nabízejí ostatní je totální pitomina. Jedině oranžisté vědí kudy vede ta správná cesta, pan Jiří ví nejlépe jak zblbnout veřejnost, která ani nestačí vstřebávat jeden nádherný slib za druhým. Nafukující se holub doupňák zatím zdá se dokonale zblbl část veřejnosti, bohužel dost velkou, aby mu zajistila jakýs-takýs volební výsledek. Možná vyhraje a bude uplatňovat právo na sestavení vlády. Nemyslím si však, že výhra ve volbách znamená volební vítězství. Zdá se, že počet těch, kteří jsou ochotni toto monstrum eliminovat od vlády vzájemnou spoluprací, roste.

Mluvím s řadou lidí. Ne všichni jsou fandové ODS. Logicky. ODS, bohužel, udělala řadu kroků, které jí budou stát řadu hlasů. Ale ti, co s nimi mluvím jsou lidé, kteří hlas ČSSD nedají, protože nejsou ochotni skočit na vějičku nerealizovatelných slibů, které z Lidového domu servírují českému vyčuránkovi.

Vážení spolubčané, báby, dědci i facebooková mládeži. Nenechte se prosím, falešnými dary a sliby ČSSD zblbnout. Vždyť socan vám nic nedá. A i kdyby, kde myslíte, že to vezme? Vytahá nám to z kapes jinde a to i Vám.

Nevěřte tomu, že socan  vyvede republiku z krize, když všechny jeho předvolební sliby stojí další peníze. Tvrdit, že svoje sliby  zaplatí hlavně zvýšením daní, je naprostá zhovadilost. Socan zapomněl říct, že zvýšení daní v době  krize podnikání spíše utlumí, pročež se zvýšeným výběrem daní prostřednictvím zvýšení daní vůbec nelze počítat. Populisti všeho druhu v dějinách vždy přivedli lidi do neštěstí pro svou touhu po penězích a po moci. Když se k ní dostanou, tak peníze, které jim nepatří rozhazují, zadlužují zemi a korupce nabývá takových rozměrů, že se s ní málo co, z domělých hříchů ODS, dá srovnávat. Jen koukněte do Řecka.

A protože pan Paroubek začíná tušit, že ještě nedávno prognózované vítězství se začíná bortit jako domeček z karet, vytahuje své (jak se domnívá) osvědčené zbraně. Plivání jedovatých slin na všechny ostatní. Jediné co tato strana obviňující kde koho z kde čeho dokázala, je fakt, že nadělala dluhy schodkovými rozpočty a zvýšila počet státních úředníků za 8 let svého vládnutí o 129% . Už chybí jen aby se oháněli výkřiky o ochraně obyčejného člověka před útiskem buržoazními zloduchy.

A teď si představte, že nevyhrají, což se může snadno stát. Vzpomeňte si na zlostí zkřivenou Paroubkovu tvář a jeho projev po volbách v roce 2006. Dávejme pozor, aby se nám v případě opakování této situace neobjevily v ulicích Lidové milice.

A jinak doporučuji vybrat si dovolenou co nejdříve, protože koncem května bude modré z nebe totálně rozdáno.

Napsáno pro http://www.blog.idnes.cz

6997 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Velmi přátelský vztah k Rusku je už po staletí součástí české národní identityChcete válku s Ruskem? Chcete islamizaci Evropy? Chcete se stát otroky sluníčkářské diktarury?

Eurabia.cz

Zahraniční tisk vnímá roztržku mezi Prahou a Moskvou jen jako bizarní záležitost ČeskaEU chystá žalobu na Astru Zenecu

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Karty na stůl! Profesor Drulák rozstřelil vyhoštění. „Budeme mít ještě problémy,“ říkáDiplomat Kobza: Babiš mluvil pravdu, ale pak mu to vysvětlili. V Rusku ostrouháme, přijdou jiní
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění