ČSSD: Hlavně vyhrát. Pak už to nějak ošéfujem

Autor: Petr Paulczynski  | Publikováno: 5.5.2010 | Rubrika: Politika
ČSSD

Taktika oranžového komanda pro příští týdny je zcela jasná. Vyhlásit, že všechno co nabízejí ostatní je totální pitomina. Jedině oranžisté vědí kudy vede ta správná cesta, pan Jiří ví nejlépe jak zblbnout veřejnost, která ani nestačí vstřebávat jeden nádherný slib za druhým. Nafukující se holub doupňák zatím zdá se dokonale zblbl část veřejnosti, bohužel dost velkou, aby mu zajistila jakýs-takýs volební výsledek. Možná vyhraje a bude uplatňovat právo na sestavení vlády. Nemyslím si však, že výhra ve volbách znamená volební vítězství. Zdá se, že počet těch, kteří jsou ochotni toto monstrum eliminovat od vlády vzájemnou spoluprací, roste.

Mluvím s řadou lidí. Ne všichni jsou fandové ODS. Logicky. ODS, bohužel, udělala řadu kroků, které jí budou stát řadu hlasů. Ale ti, co s nimi mluvím jsou lidé, kteří hlas ČSSD nedají, protože nejsou ochotni skočit na vějičku nerealizovatelných slibů, které z Lidového domu servírují českému vyčuránkovi.

Vážení spolubčané, báby, dědci i facebooková mládeži. Nenechte se prosím, falešnými dary a sliby ČSSD zblbnout. Vždyť socan vám nic nedá. A i kdyby, kde myslíte, že to vezme? Vytahá nám to z kapes jinde a to i Vám.

Nevěřte tomu, že socan  vyvede republiku z krize, když všechny jeho předvolební sliby stojí další peníze. Tvrdit, že svoje sliby  zaplatí hlavně zvýšením daní, je naprostá zhovadilost. Socan zapomněl říct, že zvýšení daní v době  krize podnikání spíše utlumí, pročež se zvýšeným výběrem daní prostřednictvím zvýšení daní vůbec nelze počítat. Populisti všeho druhu v dějinách vždy přivedli lidi do neštěstí pro svou touhu po penězích a po moci. Když se k ní dostanou, tak peníze, které jim nepatří rozhazují, zadlužují zemi a korupce nabývá takových rozměrů, že se s ní málo co, z domělých hříchů ODS, dá srovnávat. Jen koukněte do Řecka.

A protože pan Paroubek začíná tušit, že ještě nedávno prognózované vítězství se začíná bortit jako domeček z karet, vytahuje své (jak se domnívá) osvědčené zbraně. Plivání jedovatých slin na všechny ostatní. Jediné co tato strana obviňující kde koho z kde čeho dokázala, je fakt, že nadělala dluhy schodkovými rozpočty a zvýšila počet státních úředníků za 8 let svého vládnutí o 129% . Už chybí jen aby se oháněli výkřiky o ochraně obyčejného člověka před útiskem buržoazními zloduchy.

A teď si představte, že nevyhrají, což se může snadno stát. Vzpomeňte si na zlostí zkřivenou Paroubkovu tvář a jeho projev po volbách v roce 2006. Dávejme pozor, aby se nám v případě opakování této situace neobjevily v ulicích Lidové milice.

A jinak doporučuji vybrat si dovolenou co nejdříve, protože koncem května bude modré z nebe totálně rozdáno.

Napsáno pro http://www.blog.idnes.cz

6567 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupujeZe zápisníku demonstrantaO co jde v případu Koněv? Veřejná služba? Ne, propaganda!

euPortal.cz

Řádění norského sociálního úřadu Barnevernet. Doslova krade lidem děti pod různými nesmyslnými záminkami typu, že děcko dostalo na zadek a podobněVědci přišli na to, že ti, kteří uprchlíky nechtějí, nejsou xenofobové, ale svědomití a pečliví lidé používající rozum. Emoční centra, a tedy ani strach, se totiž v postojích odmítačů nezapojují

Eurabia.cz

Muslimové ve Skotsku usiluji zákeřný způsobem o zrušeni zákazu ženské obřízkyNěmecka vláda utratila zhruba 125 milionu korun, aby zaměstnala dva syrské uprchlíky ...

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Odstranění pomníku maršála Koněva z náměstí Interbrigády je vítězstvím fašizmu v naší zemiLubomír Zaorálek, jedna z nejchmurnějších postav ČSSD, kterého v době jeho ministrování zahraničních věcí nazval lid oranžovým Schwarzenbergem...

eOdborar.cz

Švédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....Agent CIA promluvil: Šokující informace o tom, jak globální elita týrá děti a zneužívá je na satanistické rituály

ParlamentniListy.cz

ČT má průšvih? Za pořad o „fake news“. Vrchní kontrolor: Jak z 80. let. To nejhoršíOdporné. Vy maloměšťáci... Zdeněk Zbořil ke konci kauzy Čapí hnízdo: Je to plán Putina!
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění