Naše země potřebuje změnu

Autor: Dušan Streit | Publikováno: 3.5.2010 | Rubrika: Politika
Volby 2006

Otevřel jsem noviny a oslovil mě rozumný titulek: „Naše země potřebuje změnu“. Až na druhý pohled jsem zjistil, že jde o inzerát ČSSD. To je gól!

Pak jsem pocítil až fyzický odpor. Pod tímto nadpisem si na širokoúhlé fotce tleskají takové fosílie české politiky jako:

-Nejzářivější hvězda domácí politiky s posláním od Nejvyšší bytosti, mimozemšťan z Marsu, devizový komik, spasitel českého hokeje a krasobruslení, debatní mistr, „Papaláš“ Paroubek.

-Zastánce všech chudých, "abstinent", miláček mládeže, „Mr. Facebook“ Škromach.

-Bytový eskamotér a autor trestních daní, právník bez portfolia, nejhorší ministr financí všech dob, „Deficit“ Sobotka.

-Populista, proradný „advokát“ - amatér všech nájemníků OKD, poslední pacifista v NATO, žvanil - uspávač, „Jako“ Zaorálek.

-Garant drahé elekřiny, VIP z Monte Argentaria, duchovní otec pobídek nejbohatším, „Pekelný anděl“ Urban.

-Šéf-ochranář mítinků ČSSD, bojovník proti vajglům marihuany, převlékač kabátů, „Monstrum“ Pecina.

-Mladistvá naděje socanů, potírač studentských voleb, obhájce Vlčka, „Chlapské slovo“ Hašek.

-Známý metrosexuál a znalec etikety, „IQ“ Jandák.

-Stranický trafikant, šedá myška, která to dotáhla až na koryto kozla v zahradě, milovník velkých limuzín s televizí, „Tendr A8“ Rafaj.

-Komunistický relikt, prominentní myslivec, privatizátor SETUZY, „VUML“ Palas.

A další „Also starring“. Ten kus je však už notně omšelý, anžto uvíznul někde před rokem 1989, i kdyby paní „Óda“ Paroubková II. ze svého muže chtěla vyfabulovat Supermana.

NAŠE ZEMĚ POTŘEBUJE ZMĚNU. Ale ne na řecký způsob! Proto je třeba ty oranžové exponáty z panoptika reálného socialismu vykázat u voleb do historie. Ony oranžové příšery se mi zdají ještě nebezpečnější než ty rudé – nepřevlečené.

Změnu je nutno začít odstavením všech výše uvedených fotomodelů od moci a prebend. Na svém blogu jsem kritizoval mnoho stran i politiků. Ale v zájmu oné ZMĚNY musíme tyto oranžové mutanty kaprů z našeho zahnívajícího rybníka vyhnat přednostně.

7872 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupujeZe zápisníku demonstrantaO co jde v případu Koněv? Veřejná služba? Ne, propaganda!

euPortal.cz

Je třeba, aby nyní promluvil Putin – a to ještě dříve, než promluví děla. A to proto, že je jen malá naděje na to, že se Rusko bude moci budoucímu střetu vyhnout. Jinak hrozí ArmageddonTakovéto děsivé věci se opravdu dějí v českém zdravotnictví... Čtěte příběhy konkrétních lidí

Eurabia.cz

Poslanec SPD a zkušený ex-diplomat Kobza analyzuje krizi kolem útoků na saúdskoarabskou rafineriíDnešní Londýn - dav v černém zahalených muslimek oslavuje multikulturalismus

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

eOdborar.cz

Švédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....Agent CIA promluvil: Šokující informace o tom, jak globální elita týrá děti a zneužívá je na satanistické rituály

ParlamentniListy.cz

Ovčáček čelil tvůrci pořadu To se ví i rozpálené redaktorce: Vy jste problematická osoba. A sdílíte SputnikHistorik: Protektorát se vrátí? Nechtějí si to připustit. Ale...
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění