Naše země potřebuje změnu

Autor: Dušan Streit | Publikováno: 3.5.2010 | Rubrika: Politika
Volby 2006

Otevřel jsem noviny a oslovil mě rozumný titulek: „Naše země potřebuje změnu“. Až na druhý pohled jsem zjistil, že jde o inzerát ČSSD. To je gól!

Pak jsem pocítil až fyzický odpor. Pod tímto nadpisem si na širokoúhlé fotce tleskají takové fosílie české politiky jako:

-Nejzářivější hvězda domácí politiky s posláním od Nejvyšší bytosti, mimozemšťan z Marsu, devizový komik, spasitel českého hokeje a krasobruslení, debatní mistr, „Papaláš“ Paroubek.

-Zastánce všech chudých, "abstinent", miláček mládeže, „Mr. Facebook“ Škromach.

-Bytový eskamotér a autor trestních daní, právník bez portfolia, nejhorší ministr financí všech dob, „Deficit“ Sobotka.

-Populista, proradný „advokát“ - amatér všech nájemníků OKD, poslední pacifista v NATO, žvanil - uspávač, „Jako“ Zaorálek.

-Garant drahé elekřiny, VIP z Monte Argentaria, duchovní otec pobídek nejbohatším, „Pekelný anděl“ Urban.

-Šéf-ochranář mítinků ČSSD, bojovník proti vajglům marihuany, převlékač kabátů, „Monstrum“ Pecina.

-Mladistvá naděje socanů, potírač studentských voleb, obhájce Vlčka, „Chlapské slovo“ Hašek.

-Známý metrosexuál a znalec etikety, „IQ“ Jandák.

-Stranický trafikant, šedá myška, která to dotáhla až na koryto kozla v zahradě, milovník velkých limuzín s televizí, „Tendr A8“ Rafaj.

-Komunistický relikt, prominentní myslivec, privatizátor SETUZY, „VUML“ Palas.

A další „Also starring“. Ten kus je však už notně omšelý, anžto uvíznul někde před rokem 1989, i kdyby paní „Óda“ Paroubková II. ze svého muže chtěla vyfabulovat Supermana.

NAŠE ZEMĚ POTŘEBUJE ZMĚNU. Ale ne na řecký způsob! Proto je třeba ty oranžové exponáty z panoptika reálného socialismu vykázat u voleb do historie. Ony oranžové příšery se mi zdají ještě nebezpečnější než ty rudé – nepřevlečené.

Změnu je nutno začít odstavením všech výše uvedených fotomodelů od moci a prebend. Na svém blogu jsem kritizoval mnoho stran i politiků. Ale v zájmu oné ZMĚNY musíme tyto oranžové mutanty kaprů z našeho zahnívajícího rybníka vyhnat přednostně.

8290 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Odporné výsledky zvrácené genderové ideologie...Pašování migrantů neustává

Eurabia.cz

Slavná Anglie. Nejsou důkazy, ale Čech je vinný jen kvůli tomu, že je bělochem ...Švýcarská anketa: Důvěřuješ Astře Zeneca? Ano 6%

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Drsný žert. Covid zabil nacistu. Jenže je to jinak Generál Šándor usadil Petra Fialu: V této zemi neprobíhá zoufalý boj, jestli patříme na Východ, nebo na Západ. Zklidněte hormon!
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění