Protest DOST děsí Lišku. Přijde ho narušit

Autor: Adam B. Bartoš | Publikováno: 23.4.2010 | Rubrika: Politika
liska2

Protest proti antidiskriminaci čeří politické vody. Na akci, která má podporu politiků nejen ODS, se chystá předseda zelených Ondřej Liška, který s ní zásadně nesouhlasí.

Akce D.O.S.T. pořádá příští středu před sídlem vlády protestní shromáždění proti antidiskriminační agendě. Protest s názvem "Dost bylo antidiskriminace" vzbuzuje mezi politiky velké emoce.

Vedle politiků, kteří se akci rozhodli podpořit záštitou či osobní přítomností, existují i politici, kteří se chystají poklidný manifest narušit.

Na poplach před akcí bije například předseda zelených Ondřej Liška, která na facebooku podpořil iniciativu, která chystaný protest kritizuje a vyzývá k jeho narušení.

Pořadatale označil za názorově blízké neonacistům. "Je to akce, která se jen tváří jako občanský protest, ale ve skutečnosti jsou to lidé, kteří mají evidentně jinou agendu - pravicově extremistickou a neonacistickou. Je potřeba si stoupnout do centra odporu vůči lidem, kteří chtějí vrátit standard ochrany proti diskriminaci všeho druhu někam před náš vstup do EU," řekl Liška na dotaz redakce Prvnizpravy.cz.

celý článek zde

11169 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Amerika bude ve válce zničena, ví to obyčejní Američané? Rozumí ten pitomec vládnoucí ve Washingtonu tomuto  jazyku?Chcete válku s Ruskem? Chcete islamizaci Evropy? Chcete se stát otroky sluníčkářské diktarury?

Eurabia.cz

Akce Vrbětice byla zřejmě "konzultována" spíše s USA než s EUArgentina spouští výrobu Sputniku

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Takto mluvit s Ruskem nemá smysl, ozvalo se z Moskvy. A to ještě netušili, co schválí český SenátUmělci mluví: „Rusko nás obsadí za 23 minut, do pr...” sekl Ivan Vyskočil. Jiní naženou Kremlu hrůzu
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění