Protest DOST děsí Lišku. Přijde ho narušit

Autor: Adam B. Bartoš | Publikováno: 23.4.2010 | Rubrika: Politika
liska2

Protest proti antidiskriminaci čeří politické vody. Na akci, která má podporu politiků nejen ODS, se chystá předseda zelených Ondřej Liška, který s ní zásadně nesouhlasí.

Akce D.O.S.T. pořádá příští středu před sídlem vlády protestní shromáždění proti antidiskriminační agendě. Protest s názvem "Dost bylo antidiskriminace" vzbuzuje mezi politiky velké emoce.

Vedle politiků, kteří se akci rozhodli podpořit záštitou či osobní přítomností, existují i politici, kteří se chystají poklidný manifest narušit.

Na poplach před akcí bije například předseda zelených Ondřej Liška, která na facebooku podpořil iniciativu, která chystaný protest kritizuje a vyzývá k jeho narušení.

Pořadatale označil za názorově blízké neonacistům. "Je to akce, která se jen tváří jako občanský protest, ale ve skutečnosti jsou to lidé, kteří mají evidentně jinou agendu - pravicově extremistickou a neonacistickou. Je potřeba si stoupnout do centra odporu vůči lidem, kteří chtějí vrátit standard ochrany proti diskriminaci všeho druhu někam před náš vstup do EU," řekl Liška na dotaz redakce Prvnizpravy.cz.

celý článek zde

10635 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupujeZe zápisníku demonstrantaO co jde v případu Koněv? Veřejná služba? Ne, propaganda!

euPortal.cz

Dnes je NATO paktem, který svou agresivní politikou, prosazovanou zejména americkými prezidenty, destabilizoval v podstatě celý světPutin dal příklad: jak se může Německo a Evropa stát finančně svrchovanými za pomoci zlata. Co má Putin společného s de Gaullem?

Eurabia.cz

Bičování mužů a žen za nemanželský sex v Indonésií. Brzy i v Evropě? Francouzský stát podporuje islamizaci formou propagace muslimské kultury ...

FreeGlobe.cz

Němečtí vědci tvrdí, že lidské rasy neexistují. Vede je k tomu věda nebo náboženství politické korektnosti?Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Mediální odborník, jehož ČT nikdy nepozve do přenosu, polknul a pak se hluboce zamyslel: Hahaha, Háma? Pawlowská? Gondíková? No, však si to přečtěteŠéf Čapího hnízda: Ta kauza se nás dotkla zásadně. Čapí Hnízdo ale není žádný problém, a už vůbec ne premiéra Babiše
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění