Protest DOST děsí Lišku. Přijde ho narušit

Autor: Adam B. Bartoš | Publikováno: 23.4.2010 | Rubrika: Politika
liska2

Protest proti antidiskriminaci čeří politické vody. Na akci, která má podporu politiků nejen ODS, se chystá předseda zelených Ondřej Liška, který s ní zásadně nesouhlasí.

Akce D.O.S.T. pořádá příští středu před sídlem vlády protestní shromáždění proti antidiskriminační agendě. Protest s názvem "Dost bylo antidiskriminace" vzbuzuje mezi politiky velké emoce.

Vedle politiků, kteří se akci rozhodli podpořit záštitou či osobní přítomností, existují i politici, kteří se chystají poklidný manifest narušit.

Na poplach před akcí bije například předseda zelených Ondřej Liška, která na facebooku podpořil iniciativu, která chystaný protest kritizuje a vyzývá k jeho narušení.

Pořadatale označil za názorově blízké neonacistům. "Je to akce, která se jen tváří jako občanský protest, ale ve skutečnosti jsou to lidé, kteří mají evidentně jinou agendu - pravicově extremistickou a neonacistickou. Je potřeba si stoupnout do centra odporu vůči lidem, kteří chtějí vrátit standard ochrany proti diskriminaci všeho druhu někam před náš vstup do EU," řekl Liška na dotaz redakce Prvnizpravy.cz.

celý článek zde

10493 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Klaus ml. se odklonil od ODS. Novotný vyzývající k "utrácení" lidí program reprezentuje? Sociální sítě zaplavily fotky nahaté Kateřiny Bursíkové Jacques. Hodlá se stát českou Cicciolinou a vrátit se do politikyKdyž revoluce začne požírat své dětiPatnáctiletý student Sorosova gymnázia v Praze Jan Ťuhík byl nominován na Nobelovu cenu míru. Kvůli demonstracím za Václava HavlaZa Jakla se vylučuje z ODS?

euPortal.cz

Muslimští imigranti se pokusili unést ve Finsku autobusy za pokřiku Allahu akbar...Jak strašlivě hloupý nebo zkorumpovaný musí být člověk, který tvrdí, že máme patřit na takový Západ?

Eurabia.cz

Konvička: Čučkaři z BIS zatím bojují s "dezinformačními zdroji" a mezitím Muslimskou komunitu v Praze ovládli radikální muslimovéCenzura na internetu zesiluje. Česko-švédská spisovatelka je cenzurovaná kvůli Tommymu Robinsonovi

FreeGlobe.cz

Velká multikulturní rvačka Arabů a Turků (+ video)Senegalec unesl autobus s dětmi a podpálil ho. Nesouhlasil s imigrační politikou italské vlády (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Kauza V. K. junior po týdnu. Propad ODS do hnojiště. Pestrá skladba lidí typu Petříčka, Bartušky i Bartoše, Pospíšila i Kalouska, teď se k nim přidal i FialaNadšená Schwarzenbergova chvála Petříčka je nejtěžší obžalobou současné ČSSD

eOdborar.cz

Boj za klima? Ale jděte! Naopak velice dobrý kšeft. Greta Thunberg je pro rodiče slepice snášející zlaté vejcePrivatizace sociálních služeb ve Finsku vede k zhoršení péče a otřesnému zacházení s lidmi

ParlamentniListy.cz

„Tak kde jsou tedy ve Francii problémy?“ ptal se Takáč na ČT hosta. A byl zavalen hromadou příkladů, znáte je i vyKonec přijde, jsem o tom pevně přesvědčen. Miroslav Macek probral bolavou ránu Evropy
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění