Temná pravda o Paroubkovi: Skrývá svoji ženu!

Autor: Štěpán Braun | Publikováno: 22.4.2005 | Rubrika: Zamyšlení

„Říká, že to bude taková paní Columbová - tedy manželka detektiva ze známého seriálu. Tu také nikdy nikdo neviděl, přestože se o ní v seriálu mluví,“ připravuje si zadní vrátka Veronika Skořepová, mluvčí Jiřho Paroubka, pravděpodobně nového českého premiéra.

Intelektem se Paroubek slavnému detektivovi rovnat nemůže, a tak aspoň jako on tají svoji manželku. Zatímco do televizního seriálu vnášelo „utajovaní“ Columbovy choti komické situace, v případě premiéra Paroubka se můžeme dočkat leda další tragikomické aféry.

Jen co socialisté vyšli se sklopenou hlavou z jedné série afér, už pomalu zabředávají do nového průšvihu. V Grossově aféře stačilo povolat, údajně podplatit, pravičáckého blouznivce Simkaniče, aby neexistující směnku – corpus delicti – fingovaně spálil. Kdo však „upálí“ neexistující paní Columbovou, vlastně Paroubkovou? Snad se nedočkáme verze, že „neočekávaně zahynula při přechodu And“ nebo jiného vtípku.

Socialisté opakují své chyby a před novináři zase už mlží, seč jim síly stačí. Každý politik – každá veřejně činná osoba – si musí spočítat předem, že vysoká funkce neznamená jen rauty a hostiny, kde vás „přátelé“ plácají po zádech, ale také nárůst v zájmu ze strany médií. Po anonymní tváři hlídací pes demokracie ani neštěkne, zato politik je u něj na roztrhání – a oprávněně.

Proč si tedy socialisté nezametou před svým prahem? Proč nevyklopí karty na stůl? Proč Paroubek neukáže – jednou jedenkrát – svoji paní Columbovou fotografům, aby ji rázem proměnil v právoplatnou paní Paroubkovou? Proč místo toho posílá přes své PR agenty zvěsti, že „manželka do společnosti nechodí“ a „ani nemá příliš přátel“? Proč ji tají – z důvodů osobních, či účetních?

Ukazuje to na jediné a potvrzuje to první větu druhého odstavce tohoto textu – současní socialisté věru mnoho intelektu nepobrali. Columbo for premier!

17017 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Odporné výsledky zvrácené genderové ideologie...Pašování migrantů neustává

Eurabia.cz

Slavná Anglie. Nejsou důkazy, ale Čech je vinný jen kvůli tomu, že je bělochem ...Švýcarská anketa: Důvěřuješ Astře Zeneca? Ano 6%

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Drsný žert. Covid zabil nacistu. Jenže je to jinak Generál Šándor usadil Petra Fialu: V této zemi neprobíhá zoufalý boj, jestli patříme na Východ, nebo na Západ. Zklidněte hormon!
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění