TZ: Internet do každé rodiny ze zisků Microsoft

Autor: SOPL | Publikováno: 8.4.2010 | Rubrika: Politika

 Jednou z nejsilnějších stránek SOPL je matematika. Umíme počítat, a proto na rozdíl od ODS víme…víme…však vy víte…ehm“, zahájil včerejší grémium předseda SOPL Kryšpín Kaňourek.

Dal tím jasný pokyn, čemu se bude strana na svém jednání věnovat. Hned na začátku schůze bylo přistoupeno k hlasování. Z 10 členů nejvyššího orgánů SOPL se plných 10 přihlásilo k tomu, abychom po volbách splnili volební program na 110%.

Poté se jednotliví členové grémia vyjadřovali k bodu volební programu nazvaném „Internet do každé rodiny ze zisků Microsoft“. Na ukázku názorové jednoty, která ve straně panuje, přinášíme některá vyjádření našich členů:

„Já jsem toho názoru, že internet je zapotřebí. Ano, internet je nutnost. Bez něho socialismus nevybudujeme. Abych tak řekla, internet je ještě nutnější, než…“, vzala si slovo po předsedovi Karpíškovi první místopředsedkyně Jana Klánová.

„ Já bych plně podpořil názor své kolegyně. Rovněž se domnívám, že ve dnešní době to bez internetu nejde. Bez internetu nemůžete ani…“, pokračoval druhý místopředseda SOPL Jáchym Valenta.

Za ohlušujícího potlesku, ve kterém zanikla druhá část vyjádření Jáchyma Valenty, se ujal slova volební manažer Karel Mazač: „Kde kdo nám vytýká, že naše volební sliby jsou populistické. Já se vždy ptám, co je to vlastně populismus? Proč tento svébytný pojem tolik démonizujeme? Co je pro lidi a lidem, to přece není žádný populismu! Dávám tímto hlasovat, abychom odsoudili neustálé démonizování populismu!“, dal Karel mazač pokyn k hlasování, které skončilo 10:0 ve prospěch rezoluce odsuzující populismus.

Domnívám se, že internet do každé rodiny by měla zaplatit společnost Microsoft. Dosahují až příliš tučných zisků a drtivá většina pracujícího lidu z toho nic nemá. Tímto bych přikročil k hlasování, abychom si tak nějak schválili tento bod.“, zakončil za bouřlivého potlesku včerejší jednání stínový ministr financí Květoslav Nedělka.

Na závěr ještě nutno dodat, že hlasování bylo kladně přijato v poměru 10:0.

 

Irena Svolná

Tiskové oddělení SOPL

svolna@sopl.cz

3490 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Patnáctiletý student Sorosova gymnázia v Praze Jan Ťuhík byl nominován na Nobelovu cenu míru. Kvůli demonstracím za Václava HavlaZa Jakla se vylučuje z ODS?Ministr vnitra Islámského státu Abbdulah Al-Hamaida varuje uživatele sociálních sítí, aby si nedovolovali neschvalovat teroristické útoky v Evropě„Nepovedený“ příměr Václava Klause ml. naplno odhalil nedemokratickou podstatu současné EU Kdo jsou protiizraelští aktivisté EAPPI?

euPortal.cz

Playmate udělala rozhovor s Turkem, který v Nizozemí zavraždil tři lidi a pět jich zranil. Podívejte seTohle je opravdu brutal. Tato velmi, velmi nehezká věc se stala Angele Merkelové. Podívejte se a sdílejte, než to smažou...

Eurabia.cz

Už je to zde! Autocenzura a lezení muslimům do zadku v novozélandské společnosti zesilujíBritské úřady hájí islám a diskriminují bývalé muslimy za kritiku islámu. Výsledek multikulturalismu

FreeGlobe.cz

Velká multikulturní rvačka Arabů a Turků (+ video)Senegalec unesl autobus s dětmi a podpálil ho. Nesouhlasil s imigrační politikou italské vlády (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Nadšená Schwarzenbergova chvála Petříčka je nejtěžší obžalobou současné ČSSDMadeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti Kosova

eOdborar.cz

Boj za klima? Ale jděte! Naopak velice dobrý kšeft. Greta Thunberg je pro rodiče slepice snášející zlaté vejcePrivatizace sociálních služeb ve Finsku vede k zhoršení péče a otřesnému zacházení s lidmi

ParlamentniListy.cz

„Ježíšmarjá, který idiot vám toto řekl?“ Prezident Zeman se nebývale silně rozčílil při rozhovoru s novináři. Zde je důvodHrubost a arogance Sommerové! Většinu voličů má za debily a nebyla by asi proti, aby byli zbaveni hlasovacího práva. Petr Žantovský je ohromen mediálním vystoupením režisérky
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění