TZ: Internet do každé rodiny ze zisků Microsoft

Autor: SOPL | Publikováno: 8.4.2010 | Rubrika: Politika

 Jednou z nejsilnějších stránek SOPL je matematika. Umíme počítat, a proto na rozdíl od ODS víme…víme…však vy víte…ehm“, zahájil včerejší grémium předseda SOPL Kryšpín Kaňourek.

Dal tím jasný pokyn, čemu se bude strana na svém jednání věnovat. Hned na začátku schůze bylo přistoupeno k hlasování. Z 10 členů nejvyššího orgánů SOPL se plných 10 přihlásilo k tomu, abychom po volbách splnili volební program na 110%.

Poté se jednotliví členové grémia vyjadřovali k bodu volební programu nazvaném „Internet do každé rodiny ze zisků Microsoft“. Na ukázku názorové jednoty, která ve straně panuje, přinášíme některá vyjádření našich členů:

„Já jsem toho názoru, že internet je zapotřebí. Ano, internet je nutnost. Bez něho socialismus nevybudujeme. Abych tak řekla, internet je ještě nutnější, než…“, vzala si slovo po předsedovi Karpíškovi první místopředsedkyně Jana Klánová.

„ Já bych plně podpořil názor své kolegyně. Rovněž se domnívám, že ve dnešní době to bez internetu nejde. Bez internetu nemůžete ani…“, pokračoval druhý místopředseda SOPL Jáchym Valenta.

Za ohlušujícího potlesku, ve kterém zanikla druhá část vyjádření Jáchyma Valenty, se ujal slova volební manažer Karel Mazač: „Kde kdo nám vytýká, že naše volební sliby jsou populistické. Já se vždy ptám, co je to vlastně populismus? Proč tento svébytný pojem tolik démonizujeme? Co je pro lidi a lidem, to přece není žádný populismu! Dávám tímto hlasovat, abychom odsoudili neustálé démonizování populismu!“, dal Karel mazač pokyn k hlasování, které skončilo 10:0 ve prospěch rezoluce odsuzující populismus.

Domnívám se, že internet do každé rodiny by měla zaplatit společnost Microsoft. Dosahují až příliš tučných zisků a drtivá většina pracujícího lidu z toho nic nemá. Tímto bych přikročil k hlasování, abychom si tak nějak schválili tento bod.“, zakončil za bouřlivého potlesku včerejší jednání stínový ministr financí Květoslav Nedělka.

Na závěr ještě nutno dodat, že hlasování bylo kladně přijato v poměru 10:0.

 

Irena Svolná

Tiskové oddělení SOPL

svolna@sopl.cz

3598 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupujeZe zápisníku demonstrantaO co jde v případu Koněv? Veřejná služba? Ne, propaganda!

euPortal.cz

Přátelé, pomozte, prosím, a přispějte na dobrou věc...Tehdy se Havel dozvěděl, že se stane prezidentem… George Soros hovoří o svých setkáních s Václavem Havlem a Karlem Schwarzenbergem…

Eurabia.cz

Heslo Evropského parlamentu: "Národní suverenita je kořenem nejhroznějšího zla naší doby."Poslanec SPD a zkušený ex-diplomat Kobza analyzuje krizi kolem útoků na saúdskoarabskou rafinerií

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

eOdborar.cz

Švédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....Agent CIA promluvil: Šokující informace o tom, jak globální elita týrá děti a zneužívá je na satanistické rituály

ParlamentniListy.cz

Emir Kusturica potrestán za medaili od Zemana? Na FAMU, kterou proslavil, se prý chystá velká akce progresivních levičákůEU je ekonomická supervelomoc, vykládal před lidmi Niedermayer. Jen je škoda, že nemá společnou zahraniční politiku
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění