Chudák Paroubek. Topolánek mu nedá spát

Autor: Petr Paulczynski  | Publikováno: 5.4.2010 | Rubrika: Politika
Paroubek 3

Zelený čtvrtek byl dnem, kdy všichni čekali na odstoupení modrého Mirka. A nejvíc asi oranžový Jirka and his boys. Dopadlo to bledě. Ale leckdo zrudnul vzteky. Jeden aby hledal vysvětlení, co že se to vlastně stalo. Odstoupil, nebo poodstoupil Mirek? Ponechme prostor úvahám politilogů z nichž mnozí ještě před chvílí tahali po ulici kačera, ale dneska  jsou chytří jako hejno opic. Oni nám to osvětlí.

Ale nejinteligentnější z inteligentních mají okamžitě jasno. Především jistý Zaorálek. Tohoto experta jsem si všiml už v době, kdy jel se svým vševědoucím šéfem do Moskvy stran radaru. Tehdy je Petr Nečas přirovnal k Putinovým pacholkům. Šlo o narážku na výrok Jana Masaryka z léta 1947. Tehdy ministr Masaryk prohlásil, že jel do Moskvy jako svobodný člověk a vracel se jako Stalinův pacholek. Já musím říct, že odmítání Marshallova plánu je podle mého názorů něco podobného jako odmítání radaru. A pokud se tak děje ruku v ruce s Ruskem, tak já mám trochu pocit, abychom se nedostali do situace, kdy pan Paroubek a pan Zaorálek se vracejí jako Putinovi pacholci řekl Petr Nečas.  V odpovědi na otázku, zda se tedy budou vracet jako Putinovi pacholci, Nečas přitvrdil: "Já myslím, že tam tak už odjížděli."

Já myslím, že pan Zaorálek je spíš takový doktor Cvach české politiky. Vzpomeňte jen jeho vystoupení před Ústavním soudem na téma radar. A tenhle dr.Cvach si dnes zablogoval na Aktuálně. A provedl rozbor stanov ODS. Současně projevil obavy o to, kdo bude v ODS podepisovat dokumenty. Teda řeknu vám, chtěl bych mít jeho starosti. Zbytek blogu je už jenom blablabla. Kdo touží nahlédnout, může zde, abyste viděli, že nekecám.
http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/lubomir-zaoralek.php?itemid=9402

Stejnou obavu o ODS projevil sám majitel sexymozku. Ten zaperlil natvrdo: "Již o víkendu jsme totiž byli svědky naprostého názorového chaosu ODS na budoucnost vlády Jana Fischera. Naše země potřebuje jistotu a odpovědnost, nikoliv politikaření a hrátky tak, jak to nyní předvádí ODS v boji o nástupnictví po Mirku Topolánkovi. "

Tu pasáž o tom, že naše země potřebuje jistotu a odpovědnost, nikoliv politikaření a hrátky bych milovníkovi vlády s marťany ihned podepsal. Hlasité obavy aktérů z Lidového domu o situaci v ODS bych přirovnal k troubení nadrženého jelena. Kdyby vyplodili pánové nějakou zásadní analýzu ODS a jejich možností nebo budoucího vývoje, prosím. Ale dělat si starost s tím, kdo bude za ODS podepisovat?

A starost o Topolánka a Toskánsko? Pane Zaorálku, tak si do toho Toskánska taky vyjeďte, pane poslanče, ať máte konečně pokoj. Váš stínový ministr průmyslu Urban vám poradí s ubytováním i s pronájmem jachty. Vyzná se tam jak ve Špindlu.

A vaše starost o ODS pánové z Lidového domu začíná být až dojemná. Chuť radit v personálních otázkách, péče o adepty do vlády. Zdá se, že zmizením Mirka Topolánka jste  ztratili svou figurku woodoo a teď nemáte do čeho zapichovat jehlice.

A tak v ČSSD panikaří. Mirek Topolánek, ten prevít jim odstoupil a pánové nevědí co "fčil" dál.

A co na to "obyčejný člověk"? Kouká jak pes Goro před Tokyem. A až jim Petr Nečas natrhne další lumeny jak ve středu Škromacha  i s plyšovým medvědem v OVM, třeba se mu rozsvítí. Už je načase.

7842 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

Věrně sloužil komunistům a dnes věrně slouží eurohujerům, nový ministr chce rozbíjet V4Jak Němci a Ukrajinci přinášeli civilizaci do Ruska - mučení a totální vyhlazení židů s RusyPRIMA ukázala fotografií muže, který měl zemřít na koronavirus. Muž přitom žije a je plně zdráv!Jak ze sebe udělat totálního idiota. Kandidát na prezidenta Petr Pavel se neskutečně ztrapnilÚplná novinka, tohle by měl přečíst každý Čech! Základy islámu a jejich výklad

euPortal.cz

Český Portál i EUportal ukončují ke konci roku svou činnost a vydávání článkůJ. R. R. Tolkien – zamilovaný do Najsvätejšej Sviatosti a Panny Márie

Eurabia.cz

Polští pohraničníci odrazili útok 100 imigrantůZátah na převaděče v Rakousku

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Rána vládě. Povinné očkování proti covidu zřejmě nelze vyhlásit. Právník odhalujeLipavský a Fiala by měli číst. Cyril Svoboda tuší klíčové jednání s Putinem. Je nutné. A toto může chtít
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění