Chudák Paroubek. Topolánek mu nedá spát

Autor: Petr Paulczynski  | Publikováno: 5.4.2010 | Rubrika: Politika
Paroubek 3

Zelený čtvrtek byl dnem, kdy všichni čekali na odstoupení modrého Mirka. A nejvíc asi oranžový Jirka and his boys. Dopadlo to bledě. Ale leckdo zrudnul vzteky. Jeden aby hledal vysvětlení, co že se to vlastně stalo. Odstoupil, nebo poodstoupil Mirek? Ponechme prostor úvahám politilogů z nichž mnozí ještě před chvílí tahali po ulici kačera, ale dneska  jsou chytří jako hejno opic. Oni nám to osvětlí.

Ale nejinteligentnější z inteligentních mají okamžitě jasno. Především jistý Zaorálek. Tohoto experta jsem si všiml už v době, kdy jel se svým vševědoucím šéfem do Moskvy stran radaru. Tehdy je Petr Nečas přirovnal k Putinovým pacholkům. Šlo o narážku na výrok Jana Masaryka z léta 1947. Tehdy ministr Masaryk prohlásil, že jel do Moskvy jako svobodný člověk a vracel se jako Stalinův pacholek. Já musím říct, že odmítání Marshallova plánu je podle mého názorů něco podobného jako odmítání radaru. A pokud se tak děje ruku v ruce s Ruskem, tak já mám trochu pocit, abychom se nedostali do situace, kdy pan Paroubek a pan Zaorálek se vracejí jako Putinovi pacholci řekl Petr Nečas.  V odpovědi na otázku, zda se tedy budou vracet jako Putinovi pacholci, Nečas přitvrdil: "Já myslím, že tam tak už odjížděli."

Já myslím, že pan Zaorálek je spíš takový doktor Cvach české politiky. Vzpomeňte jen jeho vystoupení před Ústavním soudem na téma radar. A tenhle dr.Cvach si dnes zablogoval na Aktuálně. A provedl rozbor stanov ODS. Současně projevil obavy o to, kdo bude v ODS podepisovat dokumenty. Teda řeknu vám, chtěl bych mít jeho starosti. Zbytek blogu je už jenom blablabla. Kdo touží nahlédnout, může zde, abyste viděli, že nekecám.
http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/lubomir-zaoralek.php?itemid=9402

Stejnou obavu o ODS projevil sám majitel sexymozku. Ten zaperlil natvrdo: "Již o víkendu jsme totiž byli svědky naprostého názorového chaosu ODS na budoucnost vlády Jana Fischera. Naše země potřebuje jistotu a odpovědnost, nikoliv politikaření a hrátky tak, jak to nyní předvádí ODS v boji o nástupnictví po Mirku Topolánkovi. "

Tu pasáž o tom, že naše země potřebuje jistotu a odpovědnost, nikoliv politikaření a hrátky bych milovníkovi vlády s marťany ihned podepsal. Hlasité obavy aktérů z Lidového domu o situaci v ODS bych přirovnal k troubení nadrženého jelena. Kdyby vyplodili pánové nějakou zásadní analýzu ODS a jejich možností nebo budoucího vývoje, prosím. Ale dělat si starost s tím, kdo bude za ODS podepisovat?

A starost o Topolánka a Toskánsko? Pane Zaorálku, tak si do toho Toskánska taky vyjeďte, pane poslanče, ať máte konečně pokoj. Váš stínový ministr průmyslu Urban vám poradí s ubytováním i s pronájmem jachty. Vyzná se tam jak ve Špindlu.

A vaše starost o ODS pánové z Lidového domu začíná být až dojemná. Chuť radit v personálních otázkách, péče o adepty do vlády. Zdá se, že zmizením Mirka Topolánka jste  ztratili svou figurku woodoo a teď nemáte do čeho zapichovat jehlice.

A tak v ČSSD panikaří. Mirek Topolánek, ten prevít jim odstoupil a pánové nevědí co "fčil" dál.

A co na to "obyčejný člověk"? Kouká jak pes Goro před Tokyem. A až jim Petr Nečas natrhne další lumeny jak ve středu Škromacha  i s plyšovým medvědem v OVM, třeba se mu rozsvítí. Už je načase.

7278 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupujeZe zápisníku demonstrantaO co jde v případu Koněv? Veřejná služba? Ne, propaganda!

euPortal.cz

Existuje mnoho nevysvětleného kolem 11. září a v průběhu osmnácti let od útoku nevysvětlené ještě přibylo. Není jen shodou okolností, že přes 4 tisíce poškozených onemocnělo rakovinou?Kdo si myslel, že se nás problém islámského fanatismu a džihádismu bezprostředně netýká, byl velmi rychle vyveden z omylu

Eurabia.cz

Politicky nekorektní vtipy o islámu, migraci a EU aneb Již brzy zakázané a trestné?Heslo Evropského parlamentu: "Národní suverenita je kořenem nejhroznějšího zla naší doby."

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

eOdborar.cz

Švédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....Agent CIA promluvil: Šokující informace o tom, jak globální elita týrá děti a zneužívá je na satanistické rituály

ParlamentniListy.cz

Bomba: Babiš navrhuje zrušit poplatek pro ČT. V tomto případě…Podříznu tě! „Mašínové si zaslouží úctu,“ uvedl expert. Zabíjeli, ale... A pak se děly věci
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění