ČSSD – předvoj hlupáků

Autor: Dušan Streit | Publikováno: 19.3.2010 | Rubrika: Politika
ČSSD

Chtěl jsem napsat „Hledejte klíče“, ale pak jsem si uvědomil, že jsou lidé, kteří jsou schopni zopakovat u blížících se voleb chybu z roku 1948. Jestli k tomu dojde, tak mám obavu, že až děti nebo vnukové dnešních voličů dostanou šanci na změnu.

Chování dnešní ČSSD nedává jinou možnost, než že dnešní její voliče je třeba nazvat opravdu bez přikras. Neexistuje lidské zoufalství, které by tuto volbu opravňovalo, i když opravdu největší „pravicová“ strana skutečně voliče odhání. Kdo ale naletí Paroubkovi, je prostě hlupák. Brát si servítky by ničemu nepomohlo.

Zámožný požitkář Paroubek chce oslovovat chudé, nespokojené, závistivé, dokonce i sportovní fanoušky a vlastně každou větší skupinu. Jde o dosud nevídaný nápor prázdného populismu. Cizí mu není ani zelená propaganda. Dobrá je každá lež (viz Škromachovy sliby patnáctitisícových důchodů). Zaznamenal jsem ale i nový prvek, a to extrémně pravicový akcent na řád a pořádek. Chce asi vyluxovat i Sládkovy sirotky. Ve spojení s kandidaturou Peciny a třeba s poslední kauzou fotografování odpůrců je to děsivá zpráva.

Tím jsem se dostal k tomu, že je to ČSSD, která se staví namísto KSČ jako předvoj všech „poctivých občanů“. Z historie víme, že tím předvojem byli právě největší lumpové. A co KSČM? Ti dnes nejsou sami o sobě nebezpeční. Nebezpečnými je dělá právě Paroubek, který je chce využít jako křoví. Už se vidí, jak bude neomezeně vládnout bez koalice a sní o tom, že s KSČM bude mít nadpoloviční většinu. Dokonce už rozdává ministerská křesla.

Ministrem financí má být právník bez praxe Bohuslav Sobotka. Ten nám bude lustrovat majetky. Máme prokazovat své příjmy někomu, kdy si švindlem z poslaneckých náhrad nakřečkoval na luxusní bydlení. Ostatní členy Paroubkova mentálně podprůměrného týmu ani nebudu jmenovat, za všechny snad jen Škromacha. Opravdu mám proti socanům až fyzický odpor.

Paroubek se už třese na to, jak bude spravovat i miliardy na účtech podniků se státní účastí (ČEZ, Budvar, České lesy apod.). Nastane jejich zákonitá devastace, jak ji známe z RaJ, kde byl ekonomickým náměstkem. Jak dokáže zašantročit pomocí První městské banky a devizových operací peníze, prokázal i jako náměstek primátora pražského magistrátu. A nestydí se poskytovat rozhovory, kterak využije ležících peněz státních podniků. Bože chraň!

Fico by nás měl varovat. Chceme jít slovenskou cestou? Kdybych chtěl být neslušný, řekl bych i kam. Kruh k předlistopadovým časům se totiž uzavírá v rozjásaných produkcích Michala Davida. Už mu neaplaudují jen funcionářky a funcionáři SSM, ale i rozparáděný Škromach za asistence Gumy Šlégra.

Naposled chci oslovit Pražany. Volba Peciny a Paroubkovy bandy by byla ta největší cena za Opencard, jakou si lze vůbec představit. Až vám Paroubek a jeho klaka zavolá, dejte jim to na srozuměnou.

Napsáno pro http://www.blog.idnes.cz

16971 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

„Kojící člověk“ je nový genderově inkluzivní výraz místo "matka" v britských nemocnicíchZvrácený pastýř papež František. Ničí Církev a fakticky kryje korupční a hospodářské zločiny i sexuálně zvrácené biskupy i kněží

Eurabia.cz

Astra Zeneca: 29-letá Rakušanka po mrtviciTřetí nejsilnější strana Německa požaduje vystoupení z EU

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Ve jménu boje s covidem se prosadily dříve nemyslitelné věci. Šmírování, zadlužování. Poslanec Hrnčíř má jasno, o co tu jdePocheho poprava, pohřeb i kremace. Po konci Petříčka se v ČSSD rozpovídali o posledních dnech
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění