ČSSD – předvoj hlupáků

Autor: Dušan Streit | Publikováno: 19.3.2010 | Rubrika: Politika
ČSSD

Chtěl jsem napsat „Hledejte klíče“, ale pak jsem si uvědomil, že jsou lidé, kteří jsou schopni zopakovat u blížících se voleb chybu z roku 1948. Jestli k tomu dojde, tak mám obavu, že až děti nebo vnukové dnešních voličů dostanou šanci na změnu.

Chování dnešní ČSSD nedává jinou možnost, než že dnešní její voliče je třeba nazvat opravdu bez přikras. Neexistuje lidské zoufalství, které by tuto volbu opravňovalo, i když opravdu největší „pravicová“ strana skutečně voliče odhání. Kdo ale naletí Paroubkovi, je prostě hlupák. Brát si servítky by ničemu nepomohlo.

Zámožný požitkář Paroubek chce oslovovat chudé, nespokojené, závistivé, dokonce i sportovní fanoušky a vlastně každou větší skupinu. Jde o dosud nevídaný nápor prázdného populismu. Cizí mu není ani zelená propaganda. Dobrá je každá lež (viz Škromachovy sliby patnáctitisícových důchodů). Zaznamenal jsem ale i nový prvek, a to extrémně pravicový akcent na řád a pořádek. Chce asi vyluxovat i Sládkovy sirotky. Ve spojení s kandidaturou Peciny a třeba s poslední kauzou fotografování odpůrců je to děsivá zpráva.

Tím jsem se dostal k tomu, že je to ČSSD, která se staví namísto KSČ jako předvoj všech „poctivých občanů“. Z historie víme, že tím předvojem byli právě největší lumpové. A co KSČM? Ti dnes nejsou sami o sobě nebezpeční. Nebezpečnými je dělá právě Paroubek, který je chce využít jako křoví. Už se vidí, jak bude neomezeně vládnout bez koalice a sní o tom, že s KSČM bude mít nadpoloviční většinu. Dokonce už rozdává ministerská křesla.

Ministrem financí má být právník bez praxe Bohuslav Sobotka. Ten nám bude lustrovat majetky. Máme prokazovat své příjmy někomu, kdy si švindlem z poslaneckých náhrad nakřečkoval na luxusní bydlení. Ostatní členy Paroubkova mentálně podprůměrného týmu ani nebudu jmenovat, za všechny snad jen Škromacha. Opravdu mám proti socanům až fyzický odpor.

Paroubek se už třese na to, jak bude spravovat i miliardy na účtech podniků se státní účastí (ČEZ, Budvar, České lesy apod.). Nastane jejich zákonitá devastace, jak ji známe z RaJ, kde byl ekonomickým náměstkem. Jak dokáže zašantročit pomocí První městské banky a devizových operací peníze, prokázal i jako náměstek primátora pražského magistrátu. A nestydí se poskytovat rozhovory, kterak využije ležících peněz státních podniků. Bože chraň!

Fico by nás měl varovat. Chceme jít slovenskou cestou? Kdybych chtěl být neslušný, řekl bych i kam. Kruh k předlistopadovým časům se totiž uzavírá v rozjásaných produkcích Michala Davida. Už mu neaplaudují jen funcionářky a funcionáři SSM, ale i rozparáděný Škromach za asistence Gumy Šlégra.

Naposled chci oslovit Pražany. Volba Peciny a Paroubkovy bandy by byla ta největší cena za Opencard, jakou si lze vůbec představit. Až vám Paroubek a jeho klaka zavolá, dejte jim to na srozuměnou.

Napsáno pro http://www.blog.idnes.cz

16220 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Patnáctiletý student Sorosova gymnázia v Praze Jan Ťuhík byl nominován na Nobelovu cenu míru. Kvůli demonstracím za Václava HavlaZa Jakla se vylučuje z ODS?Ministr vnitra Islámského státu Abbdulah Al-Hamaida varuje uživatele sociálních sítí, aby si nedovolovali neschvalovat teroristické útoky v Evropě„Nepovedený“ příměr Václava Klause ml. naplno odhalil nedemokratickou podstatu současné EU Kdo jsou protiizraelští aktivisté EAPPI?

euPortal.cz

Tohle je opravdu brutal. Tato velmi, velmi nehezká věc se stala Angele Merkelové. Podívejte se a sdílejte, než to smažou...To je hlína. Takhle se sluníčkáři zachovali, když si měli vzít k sobě domů imigranty. Podívejte se

Eurabia.cz

Už je to zde! Autocenzura a lezení muslimům do zadku v novozélandské společnosti zesilujíBritské úřady hájí islám a diskriminují bývalé muslimy za kritiku islámu. Výsledek multikulturalismu

FreeGlobe.cz

Velká multikulturní rvačka Arabů a Turků (+ video)Senegalec unesl autobus s dětmi a podpálil ho. Nesouhlasil s imigrační politikou italské vlády (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Nadšená Schwarzenbergova chvála Petříčka je nejtěžší obžalobou současné ČSSDMadeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti Kosova

eOdborar.cz

Boj za klima? Ale jděte! Naopak velice dobrý kšeft. Greta Thunberg je pro rodiče slepice snášející zlaté vejcePrivatizace sociálních služeb ve Finsku vede k zhoršení péče a otřesnému zacházení s lidmi

ParlamentniListy.cz

Až vám budou v nedělním Newsroomu vysvětlovat, proč „nepustili“ video z útoku na Novém Zélandu... Takto to bylo doopravdyStrach z migrace a nemocí, málo peněz, zničená krajina, cikáni... Z malé obce, kterou navštívil Zeman. Toto trápí místní
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění