Volby 2010: Tak tohle je už konečná

Autor: Odjinud | Publikováno: 11.3.2010 | Rubrika: Politika
Volby 2006

Fotografování odpůrců ČSSD vidí mnoho lidí jako další legrační počin velkého předsedy. Já už jsem skeptik.

Vysvětlování, že potřebujeme sehnat důkazy o tom, že se jedná o najaté lidi ODS, je možná věrohodné. Pokud má paranoik utkvělou představu, že za vše mohou odpůrci, ať si ty důkazy shání. Ať je tedy shromáždí a poté předhodí médiím. Průběžné zveřejňování je pouze návodem pro ty méně inteligentní – to jsou oni, naši nepřátelé. K ráně pěstí při potkání na ulici už nebude daleko. A takovýchto duševních gigantů je v řadách voličů ČSSD určitě dost.

Ono jde ale o něco jiného. Shromáždění údajů o ideologických odpůrcích se vždy může hodit. A vítězné volby se blíží! Náskok před ODS se už rozrostl na 14 procent. O pomstychtivosti pohlavárů ČSSD nás už informoval krajský hejtman, poslanec, majitel soukromých praktik, vícemanžel David Rath. Ředitelé škol, kteří nereagovali na jeho přitroublou anketu o názvu univerzity, kterou si chtěl založit, aby se zvěčnil, čekalo snížení platu. Nedošlo k tomu jenom kvůli masovému tlaku veřejnosti. Ale kolik takovýchto afér a „potrestaných“ státních zaměstnanců nám zůstává skryto? Je veřejným tajemstvím, že se všichni bojí mluvit proti svému vedení.

Po vítězných volbách chce určitě velký předseda tyto praktiky dotáhnout na celostátní úroveň. Donutit k poslušnosti státní zaměstnance není problém. To už nám ukázal David Rath. Je proto v zájmu ČSSD aby pro stát pracovalo co nejvíc lidí. Privatizacím tedy odzvonilo.

Pokud bude na fotografiích identifikován nějaký živnostník, tak to taky nebude problém. Kontrola živnostenského nebo finančního úřadu vždy něco najde. V džungli zákonů, v které se nevyznají ani právníci, je to vždy to nejmenší. Pak pokuta, odebrání živnosti a nebo i kriminál. Ne, nepřeháním. Akorát se dozvíme, že dotyčný třeba ve velkém krátil daně.

Problémem by mohli být zaměstnanci pracující pro soukromé firmy. Co na ně? Nepodnikají, velký majetek nemají a přeci se objeví na fotografiích odpůrců ČSSD. Já si myslím, že nebude problém zmáčknout majitele firmy, aby zaměstnával správné osoby. Příslušná kontrola od úřadů by se o to již postarala.

A myslíte si, že média tomuhle přeci jen nebudou nečinně přihlížet? Nenechte se vysmát. Co se televize a rozhlasu týče, není problém neprodloužit licenci. O tom zase budou rozhodovat státní úředníci. Tištěná média? Bude po reklamách! A to nejen státních, ale pokud by to náhodou nějaký soukromník zkusil, tak bude kontrola. A myslím si, že i tady se udělují licence, které lze pro neobjektivitu odebrat. Ale určitě nebude problém si schválit nějaký zákon, který by média umlčel. Náhubkový zákon byl prvním nesmělým krůčkem.

Zbude pár nadšenců, co budou mít nahé pozadí a psát si své úvahy na své webové stránky. A to už bude pod rozlišovací schopností vládnoucí garnitury. Ať si plácají.

V Rusku je taky oficielně demokracie a svobodný trh. Sem tam si někdo z Evropské Unie zanadává, zkritizuje a to je asi vše. Myslíte, že se někdo bude zabývat nějakým českým absurdistánem?

Své další články uveřejňuji na: http://www.shekel.cz

Napsal Tomáš Flaška pro http://www.blog.idnes.cz

Nadpis redakčně upraved

12713 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupujeZe zápisníku demonstrantaO co jde v případu Koněv? Veřejná služba? Ne, propaganda!

euPortal.cz

Takovéto děsivé věci se opravdu dějí v českém zdravotnictví... Čtěte příběhy konkrétních lidíTragédie antických rozměrů: Lidový vůdce Salvini zradou odstaven od moci. Conteho vláda dosazena z Bruselu. Přístavy se migrantům opět otevírají. Kdy italský kotel vybuchne?

Eurabia.cz

Poslanec SPD a zkušený ex-diplomat Kobza analyzuje krizi kolem útoků na saúdskoarabskou rafineriíDnešní Londýn - dav v černém zahalených muslimek oslavuje multikulturalismus

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

eOdborar.cz

Švédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....Agent CIA promluvil: Šokující informace o tom, jak globální elita týrá děti a zneužívá je na satanistické rituály

ParlamentniListy.cz

Horší než Esmeralda! Výbuch ČT se show o ,,fake news": Trošku jde o Zdeňka TroškuPrů*er. Asi dojde na Zemanova slova. Šichtařová odhaluje skrytý problém
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění