Jan Ruml: Tleskají mu mafie i obchodníci s bílým masem!

Autor: Pavel Křepelka | Publikováno: 18.4.2005 | Rubrika: HotNews
Unie Svobody

Unie svobody se cuká v posmrtných křečích! Ačkoliv její agónie bude prodloužena ještě možná o rok – věrnějšího spojence prostě Gross nemá –, už se v zákulisí českého politického tyátru chystá další štramanda.

Ano, i ona bude chtít omráčit davy svým voláním po idejích a „nepolitické politice“. Ano, i ona nakonec skončí v náručí některého ze zástupců té nejpragmatičtější reálpolitiky. Ale mezitím po jejích zádech vyleze několik ambiciózních husarů, kteří alespoň načas zkrotí své vášnivé touhy po korytech a prebendách.

Štramanda je – na první pohled – zelená od hlavy až k patě. Ihned rozpoznáváme její falešný úsměv, jímž láká mladé idealisty, a jen cítíme závan bahenního zápachu. Není to štramanda, je to vodník, jenž vylezl ze zatuchlých kanálů zamindrákovaných společenství a jenž chce potopit vše dobré a kvalitní pod hladinu – při použití principů, za něž by se nestyděl ani Rudý bratr. A není ani moc zelený, spíše hnědý – bahno mu stéká po zádech. Je to zrůda! Je to Strana zelených a vrchním husarem je exot jménem Jakub Patočka.

„Strana zelených v průzkumech stranických preferencí stále více utíká Unii svobody. Podle agentury STEM by v dubnu pro zelené hlasovalo 3,4 procenta lidí, o 1,2 procenta víc než pro US-DEU,“ hlásá dnešní agenturní zpráva.

Patočkovi na pomoc přispěchá řada stejně zakomplexovaných „stínů“. Jedním z nich má být Jan Ruml, student plzeňské univerzity. Ten, ačkoliv se na vytouženou univerzitu dostal až na osmý hokuspokus, stihl ještě předtím „pracovat“ coby ministr vnitra. Jeho chybám a přehnaným ambicím asi dodnes tleskají všechny ruské a balkánské mafie, včetně obchodníků s bílým práškem – nikoliv pracím – i bílým masem. Méně šťastné jsou nevinné a ubohé oběti – často děti, ženy i dívky –, které skončili v tenatech zločinných spolků.

Přízraky, o nichž jsme si mysleli, že už je nikdy neuslyšíme ani nezahlídneme, opět vylézají na hladinu. Cítí, že tentokrát se to už povede, že konečně nadejde jejich chvíle. Když k moci nevylezli před lety po ztrouchnivělé unionistické lípě, jistě to teď půjde po zádech zatuchlé vodnické štramandy.

Halíci i Peheové už se třesou! Přehlédli, že husar Patočka si diktátorským způsobem přivlastnil Literární noviny, a že z nich činí – za Tvoje peníze, daňový poplatníku – partajní hlásnou troubu. Přehlédli i čistky, k nimž se jejich farizejsky ekologistický svěřenec uchýlil ve vlastní zelené partaji. Přehlédnou téměř cokoliv, jen když vodnická štramanda stáhne pod hladinu alespoň pět procent dušiček. Moc i státní příspěvky chutnají přeci tak lahodně!

Nebuďme tentokrát slepí, my nic nepřehlížejme!

7080 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupujeZe zápisníku demonstrantaO co jde v případu Koněv? Veřejná služba? Ne, propaganda!

euPortal.cz

Takovéto děsivé věci se opravdu dějí v českém zdravotnictví... Čtěte příběhy konkrétních lidíTragédie antických rozměrů: Lidový vůdce Salvini zradou odstaven od moci. Conteho vláda dosazena z Bruselu. Přístavy se migrantům opět otevírají. Kdy italský kotel vybuchne?

Eurabia.cz

Poslanec SPD a zkušený ex-diplomat Kobza analyzuje krizi kolem útoků na saúdskoarabskou rafineriíDnešní Londýn - dav v černém zahalených muslimek oslavuje multikulturalismus

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

eOdborar.cz

Švédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....Agent CIA promluvil: Šokující informace o tom, jak globální elita týrá děti a zneužívá je na satanistické rituály

ParlamentniListy.cz

Horší než Esmeralda! Výbuch ČT se show o ,,fake news": Trošku jde o Zdeňka TroškuPrů*er. Asi dojde na Zemanova slova. Šichtařová odhaluje skrytý problém
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění