Mazaný Paroubek. Kupuje remcaly

Autor: Petr Paulczynski  | Publikováno: 22.2.2010 | Rubrika: Politika
Paroubek 3

V minulých blozích už jsem probral Paroubkův boj o kdeco. O naše důchody, poplatky a také je třeba zmínit slib zvýšení mateřské. Prostě líbivá politička a rozhazování peněz v době, kdy se má šetřit. Líbivá předvolební kampaň. Jak ten na nás myslí, oko nezůstává suché. Jeho argumentace, že "se to zaplatí " z dividendy ČEZu snad ani netřeba komentovat. Prostě ty peníze z dividendy, které mají doputovat do státní kasy vezme a přehodí je na jinou hromádku. Jenomže na té první hromádce pak budou scházet.

Připomíná mi  to starý pamácký vtip. (pro ty co neví co je to pamácký - PaM byly útvary Práce a mzdy). Když se za komárů dělaly tzv. přestavby, vzal se objem peněz a jenom se jinak rozdělil. Vzali jste pytel peněz, zatřepali jste s ním a postavili ho stejně velký vedle. A ta přestavba to byl ten rachot co se dělal při tom třepání tím pytlíkem. A tak je to i s těmi dividendami  na mateřskou.

Proč to ten Paroubek dělá? Protože jeho poradci vědí přesně, jak na obyčejného, dříve pracujícího člověka. Je to takový zvláštní druh Homo sapiens-poddruh Remcal.

Vědecky je dávno prokázáno, že živočichům nevadí ani tolik ztráta svobody v uzavřené rezervaci, hlavně že jim někdo hodí jejich dávku žrádla. Český Remcal byl vyšlechtěn tak, že mu stačí hodit jenom SLIB. Oranžové destrukční komando pracuje dávno v rámci programu "jakákoliv kravina, kterou hodíme mezi Remcaly, bude uchopena a sežrána".

Remcal nemyslí, jenom žere. A nechce se od něho nic moc. Jenom hodí kandidátku do urny. Remcal má ještě jednu zvláštní vlastnost. Je naprogramován jenom na centrální mozek, ostatní informace automaticky vylučuje. Tím se vysvětluje, že jednou přijatá informace typu "dluhy se neplatí", "zdravotnictví je zadarmo" "my se o vás postaráme" je pevně vryta ve třech závitech ze šesti, do hmoty podobné mozku, a šmitec.

A pak se divme těm preferencím.

Napsáno pro http://www.blog.idnes.cz

9482 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupujeZe zápisníku demonstrantaO co jde v případu Koněv? Veřejná služba? Ne, propaganda!

euPortal.cz

Řádění norského sociálního úřadu Barnevernet. Doslova krade lidem děti pod různými nesmyslnými záminkami typu, že děcko dostalo na zadek a podobněVědci přišli na to, že ti, kteří uprchlíky nechtějí, nejsou xenofobové, ale svědomití a pečliví lidé používající rozum. Emoční centra, a tedy ani strach, se totiž v postojích odmítačů nezapojují

Eurabia.cz

Muslimové ve Skotsku usiluji zákeřný způsobem o zrušeni zákazu ženské obřízkyNěmecka vláda utratila zhruba 125 milionu korun, aby zaměstnala dva syrské uprchlíky ...

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Odstranění pomníku maršála Koněva z náměstí Interbrigády je vítězstvím fašizmu v naší zemiLubomír Zaorálek, jedna z nejchmurnějších postav ČSSD, kterého v době jeho ministrování zahraničních věcí nazval lid oranžovým Schwarzenbergem...

eOdborar.cz

Švédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....Agent CIA promluvil: Šokující informace o tom, jak globální elita týrá děti a zneužívá je na satanistické rituály

ParlamentniListy.cz

ČT má průšvih? Za pořad o „fake news“. Vrchní kontrolor: Jak z 80. let. To nejhoršíOdporné. Vy maloměšťáci... Zdeněk Zbořil ke konci kauzy Čapí hnízdo: Je to plán Putina!
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění