Jen se volové hádejte, bolševik číhá

Autor: Petr Paulczynski  | Publikováno: 11.2.2010 | Rubrika: Politika
Filip se Stalinem

Politická scéna je na pozvracení. Hádá se kdekdo s kdekým. Kauza stíhá kauzu. ČSSD proti ODS, Zelení proti Fischerovi, Rath proti poplatkům, Macek proti potratům, Topolánek proti Bémovi a Jančíkovi, všichni proti Klausovi a dál pokračujte sami. A mezitím zcela tiše a plíživě cení na nás zuby hrozba  o níž jsme si mysleli, že skončila v minulém století. Komunisté si tiše mnou ruce. Podivný soud legalisuje mladé komanče.

Co s tím?

Díky Paroubkovi již politici nesoupeří na principu volebních programů, ale stávají se osobními nepřáteli. Stačí, aby se poslanec ČSSD zastavil s poslancem ODS a je zralý na vyloučení. Paroubek neváhá vytahovat komunisty z izolace a namlouvat nám, že se jedná o demokratickou  stranu.

ODS díky koalici takové jaká byla, namísto předvolebních slibů a smlouvy s občany byla nucena ustupovat a realizovat oportunistickou  politiku lidovců, hospodářskou politiku zelených a pro sebe si nechat průserovou i když nutnou reformu zdravotnictví. Lidovci, Zelení, TOP 09 a spousta obskurních straniček co se vynořily se tváří, že oni jako zachraňují občany před agresivitou ODS a vše negativní v reformách za vydatné pomoci ČSSD  háží na ODS. ČSSD šikovně manipuluje s průzkumy veřejného mínění, užiteční vládní idioti přizvukují a vše je prezentováno jako zbídačování seniorů a chudých.

Pravdoláskovnický estrádní veřejnoprávní  pořad krále všech televizních šašků OVM a svérázné politické úvody privatizátora ČT Krause všemu dodávají jen korunu.

A mezitím rudí pod vedením  Filipa se přihlásili k revolučnímu odkazu Velikého února  a nezapomněli vzpomenout lstivého syfilitického ploskolebého asiata Lenina a hodlají realizovat návrat k socializmu. Některé symptomy připomínají Vítězný únor více než jasně.

Jak napsal v září 07 Čestmír Hofhanzl:
"Jeden centralizovaný parazit komunismu se rozložil na segmenty lokálních, odvětvových či systémových parazitních center. Ty si již nemohou organizovat vyžírání celého prostoru zákazy, příkazy či vězením, nebo i regulovat a omezovat svou žravost. Žerou nekoordinovaně, konflikty o prostor, ve kterém parazitují, mezi sebou řeší jako mafie – dohodami o vymezení území, personálními uniemi a někdy střelbou. Jejich společným zájmem je, aby ti, na kterých žerou, to nevěděli. Proto v postkomunismu přímé násilí, které bylo za komunismu hlavním nástrojem řízení společnosti, nahradila všudypřítomná lež."

Nejsme demokracií, nemáme politickou pluralitu ani právní stát. Jsme přechodnou společností rozkládajícího se totalitního státu. Ta nemůže být setrvalým stavem. Máme před sebou dvě cesty. Návrat k ještě blbější totalitě nebo velmi pracnou a bolavou cestu ke svéprávnosti. Na této cestě si nejdříve musíme uvědomit, jaká je skutečná realita, ve které žijeme, a co je hodnotou života. Poté musíme něco skutečně začít dělat a denně nastavovat kůži. Na té cestě půjde o život.

Tak se volové hádejte. Bolševik na nás na všechny číhá.

Napsáno pro http://www.blog.idnes.cz

16643 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupujeZe zápisníku demonstrantaO co jde v případu Koněv? Veřejná služba? Ne, propaganda!

euPortal.cz

Vědci přišli na to, že ti, kteří uprchlíky nechtějí, nejsou xenofobové, ale svědomití a pečliví lidé používající rozum. Emoční centra, a tedy ani strach, se totiž v postojích odmítačů nezapojujíVíce než polovina Poláků (58 %) si myslí, že Německo by jejich zemi mělo vyplatit odškodnění za škody napáchané za druhé světové války. České republice Německo dluží až patnáct tisíc miliard korun

Eurabia.cz

Muslimové ve Skotsku usiluji zákeřný způsobem o zrušeni zákazu ženské obřízkyNěmecka vláda utratila zhruba 125 milionu korun, aby zaměstnala dva syrské uprchlíky ...

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Odstranění pomníku maršála Koněva z náměstí Interbrigády je vítězstvím fašizmu v naší zemiLubomír Zaorálek, jedna z nejchmurnějších postav ČSSD, kterého v době jeho ministrování zahraničních věcí nazval lid oranžovým Schwarzenbergem...

eOdborar.cz

Švédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....Agent CIA promluvil: Šokující informace o tom, jak globální elita týrá děti a zneužívá je na satanistické rituály

ParlamentniListy.cz

Babiš se vysmál Milionu chvilek. A vyprášil ministra ČSSD Debilové. Přepište listopad, ČT! Šméčko, Babiši. Čapí hnízdo rozpálilo umělce
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění