Jen se volové hádejte, bolševik číhá

Autor: Petr Paulczynski  | Publikováno: 11.2.2010 | Rubrika: Politika
Filip se Stalinem

Politická scéna je na pozvracení. Hádá se kdekdo s kdekým. Kauza stíhá kauzu. ČSSD proti ODS, Zelení proti Fischerovi, Rath proti poplatkům, Macek proti potratům, Topolánek proti Bémovi a Jančíkovi, všichni proti Klausovi a dál pokračujte sami. A mezitím zcela tiše a plíživě cení na nás zuby hrozba  o níž jsme si mysleli, že skončila v minulém století. Komunisté si tiše mnou ruce. Podivný soud legalisuje mladé komanče.

Co s tím?

Díky Paroubkovi již politici nesoupeří na principu volebních programů, ale stávají se osobními nepřáteli. Stačí, aby se poslanec ČSSD zastavil s poslancem ODS a je zralý na vyloučení. Paroubek neváhá vytahovat komunisty z izolace a namlouvat nám, že se jedná o demokratickou  stranu.

ODS díky koalici takové jaká byla, namísto předvolebních slibů a smlouvy s občany byla nucena ustupovat a realizovat oportunistickou  politiku lidovců, hospodářskou politiku zelených a pro sebe si nechat průserovou i když nutnou reformu zdravotnictví. Lidovci, Zelení, TOP 09 a spousta obskurních straniček co se vynořily se tváří, že oni jako zachraňují občany před agresivitou ODS a vše negativní v reformách za vydatné pomoci ČSSD  háží na ODS. ČSSD šikovně manipuluje s průzkumy veřejného mínění, užiteční vládní idioti přizvukují a vše je prezentováno jako zbídačování seniorů a chudých.

Pravdoláskovnický estrádní veřejnoprávní  pořad krále všech televizních šašků OVM a svérázné politické úvody privatizátora ČT Krause všemu dodávají jen korunu.

A mezitím rudí pod vedením  Filipa se přihlásili k revolučnímu odkazu Velikého února  a nezapomněli vzpomenout lstivého syfilitického ploskolebého asiata Lenina a hodlají realizovat návrat k socializmu. Některé symptomy připomínají Vítězný únor více než jasně.

Jak napsal v září 07 Čestmír Hofhanzl:
"Jeden centralizovaný parazit komunismu se rozložil na segmenty lokálních, odvětvových či systémových parazitních center. Ty si již nemohou organizovat vyžírání celého prostoru zákazy, příkazy či vězením, nebo i regulovat a omezovat svou žravost. Žerou nekoordinovaně, konflikty o prostor, ve kterém parazitují, mezi sebou řeší jako mafie – dohodami o vymezení území, personálními uniemi a někdy střelbou. Jejich společným zájmem je, aby ti, na kterých žerou, to nevěděli. Proto v postkomunismu přímé násilí, které bylo za komunismu hlavním nástrojem řízení společnosti, nahradila všudypřítomná lež."

Nejsme demokracií, nemáme politickou pluralitu ani právní stát. Jsme přechodnou společností rozkládajícího se totalitního státu. Ta nemůže být setrvalým stavem. Máme před sebou dvě cesty. Návrat k ještě blbější totalitě nebo velmi pracnou a bolavou cestu ke svéprávnosti. Na této cestě si nejdříve musíme uvědomit, jaká je skutečná realita, ve které žijeme, a co je hodnotou života. Poté musíme něco skutečně začít dělat a denně nastavovat kůži. Na té cestě půjde o život.

Tak se volové hádejte. Bolševik na nás na všechny číhá.

Napsáno pro http://www.blog.idnes.cz

16512 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Klaus ml. se odklonil od ODS. Novotný vyzývající k "utrácení" lidí program reprezentuje? Sociální sítě zaplavily fotky nahaté Kateřiny Bursíkové Jacques. Hodlá se stát českou Cicciolinou a vrátit se do politikyKdyž revoluce začne požírat své dětiPatnáctiletý student Sorosova gymnázia v Praze Jan Ťuhík byl nominován na Nobelovu cenu míru. Kvůli demonstracím za Václava HavlaZa Jakla se vylučuje z ODS?

euPortal.cz

V roce 1999 se všelijací pragováci v čele s principálem Havlem předháněli ve schvalování útoku NATO na Jugoslávii. Někteří tak spláceli svůj dluh novému protektorovi a zajišťovali si pohodlnou budoucnost...Po přečtení článku vám bude jasnější, proč je Česká televize dlouhodobě nazývána Al Jazírou z Kavčích hor. Ideologický blábol hodný vojína Jasánka...

Eurabia.cz

Konvička: Čučkaři z BIS zatím bojují s "dezinformačními zdroji" a mezitím Muslimskou komunitu v Praze ovládli radikální muslimovéCenzura na internetu zesiluje. Česko-švédská spisovatelka je cenzurovaná kvůli Tommymu Robinsonovi

FreeGlobe.cz

Velká multikulturní rvačka Arabů a Turků (+ video)Senegalec unesl autobus s dětmi a podpálil ho. Nesouhlasil s imigrační politikou italské vlády (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Nadšená Schwarzenbergova chvála Petříčka je nejtěžší obžalobou současné ČSSDMadeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti Kosova

eOdborar.cz

Boj za klima? Ale jděte! Naopak velice dobrý kšeft. Greta Thunberg je pro rodiče slepice snášející zlaté vejcePrivatizace sociálních služeb ve Finsku vede k zhoršení péče a otřesnému zacházení s lidmi

ParlamentniListy.cz

Odvolat Moravce? Hovado, žvanilové. Zdeněk Zbořil ostře kritikům Zemana a Klause...Herec Županič: Zeman? Šestá cenová. Znám národ líp než KSČM a Okamura. Závidím Čaputovou
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění