MUDr. Rathovi se možná blíží další facka

Autor: Petr Paulczynski  | Publikováno: 3.2.2010 | Rubrika: Politika
Rath_David

Povinné očkování proti prasečí chřipce a šmytec. Ale vláda je v tom nevinně, povídala na tiskovce ministryně zdravotnictví. To je ta dáma, kterou se pan Rath v pořadu krále všech televizních kašparů nazvaném  OVM, ostentativně snažil urazit tím, že ji nazýval sestřičkou. Tato "sestřička" je dle Wikipedie Mgr. Dana Jurásková, Ph.D., MBA  česká manažerka, politička a vysokoškolská pedagožka v oboru ošetřovatelství, původní profesí zdravotní sestra. Vskutku neuvěřitelný výrok od osoby, která si zfalšovala údaje o praxi a atestacích. Asi si pan doktor myslí, že jsme ztratili paměť.

Ale zpět k očkování. Někdo tu nakoupil několik set tisíc očkovacích vakcín proti tzv. prasečí chřipce. Tahle legrace nákupu vakcíny na sklad stála 200 milonů. A to už je slušný byznys. A protože se chřipka tak nějak nedostavila, dostali ti co ji nakoupili asi tak trochu strach a chtěli by ji honem uplatnit. Tak si vymysleli, že naočkují vojáky. Jenomže se do akce vložil pan prezident a očkovači zacouvali.

Zacouvala i vláda a hodila to na hlavu hlavnímu hygienikovi. Nařízená vakcinace by se kromě lékařů a ozbrojených složek mohla týkat i prezidenta. A ten se znovu vzepřel. Bodejť. Jak může někdo nařídit, že někdo bude podroben jakémusi obskurnímu zdravotnickému úkonu?

Pan prezident zařazení své osoby do okruhu očkovaných vyloučil. Označil tento směšný pokus za omezování osobní svobody. Já bych tento pokus zařadil dokonce pod pojem vivisekce.

Nemám rád pana poslancohejtmana(hejnec) Ratha. Ač nerad, souhlasím však s jeho stanoviskem, že jde o nafouknutou bublinu a nákup vakcín byl podle něj zbytečný.

Asi by stálo za to, zkoumat  bezpečnost vakcíny i metodu jejího nákupu.

Ale jeho urážení ostentativním nazýváním ministryně "sestřičkou" a oslovováním jejího náměstka  "bakalářem" včetně výroku "Pane bakaláři Šnajdře, já vám nevěřím ani toho bakaláře..." (jakoby jeho titul MUDr z něho dělal něco nadřazeného), mne vede k závěru, že závěrečný výrok pana Šnajdra, že pan Rath je kreatura ač hodně silný byl jen hrubou záplatou na hrubý pytel.

Myslím, že ačkoliv facka není argument, že se panu MUDr Rathovi rychle nějaká blíží. A pan doktor se zfixlovanými údaji bude mít jak sám ukazuje asi nějaký malý  problém, tak si honí triko.

Napsáno pro http://www.blog.idnes.cz

16882 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupujeZe zápisníku demonstrantaO co jde v případu Koněv? Veřejná služba? Ne, propaganda!

euPortal.cz

Gretenismus dneška: Stačí málo a lze rozvrátit celý svět. Blažené doby, kdy nebyli idioti online. Zdroje na zničení našeho národa jsouMigrant v Německu vzal kojence jako rukojmí, aby zůstal v EU

Eurabia.cz

Orbán elegantně setřel notorického opilce a šéfa EU: Lucembursko? A co ten národ dokázal? Na co může být hrdý?Socialisté s vedením EU otevřeli italské přístavy a již mají úspěšné výsledky: Nový africký uprchlík zneužil desetiletou holčičku

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Omlouvejte dětem stávkové pátky a ještě více učte o zelených tématech. Z dopisu pražského radního školám se některým učitelů dělá nevolnoZločiny státních zastupitelství. Prezident má právo zasáhnout proti nekalostem páchaným v talárech, vzkazuje bouřící opozici ústavní právník
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění