MUDr. Rathovi se možná blíží další facka

Autor: Petr Paulczynski  | Publikováno: 3.2.2010 | Rubrika: Politika
Rath_David

Povinné očkování proti prasečí chřipce a šmytec. Ale vláda je v tom nevinně, povídala na tiskovce ministryně zdravotnictví. To je ta dáma, kterou se pan Rath v pořadu krále všech televizních kašparů nazvaném  OVM, ostentativně snažil urazit tím, že ji nazýval sestřičkou. Tato "sestřička" je dle Wikipedie Mgr. Dana Jurásková, Ph.D., MBA  česká manažerka, politička a vysokoškolská pedagožka v oboru ošetřovatelství, původní profesí zdravotní sestra. Vskutku neuvěřitelný výrok od osoby, která si zfalšovala údaje o praxi a atestacích. Asi si pan doktor myslí, že jsme ztratili paměť.

Ale zpět k očkování. Někdo tu nakoupil několik set tisíc očkovacích vakcín proti tzv. prasečí chřipce. Tahle legrace nákupu vakcíny na sklad stála 200 milonů. A to už je slušný byznys. A protože se chřipka tak nějak nedostavila, dostali ti co ji nakoupili asi tak trochu strach a chtěli by ji honem uplatnit. Tak si vymysleli, že naočkují vojáky. Jenomže se do akce vložil pan prezident a očkovači zacouvali.

Zacouvala i vláda a hodila to na hlavu hlavnímu hygienikovi. Nařízená vakcinace by se kromě lékařů a ozbrojených složek mohla týkat i prezidenta. A ten se znovu vzepřel. Bodejť. Jak může někdo nařídit, že někdo bude podroben jakémusi obskurnímu zdravotnickému úkonu?

Pan prezident zařazení své osoby do okruhu očkovaných vyloučil. Označil tento směšný pokus za omezování osobní svobody. Já bych tento pokus zařadil dokonce pod pojem vivisekce.

Nemám rád pana poslancohejtmana(hejnec) Ratha. Ač nerad, souhlasím však s jeho stanoviskem, že jde o nafouknutou bublinu a nákup vakcín byl podle něj zbytečný.

Asi by stálo za to, zkoumat  bezpečnost vakcíny i metodu jejího nákupu.

Ale jeho urážení ostentativním nazýváním ministryně "sestřičkou" a oslovováním jejího náměstka  "bakalářem" včetně výroku "Pane bakaláři Šnajdře, já vám nevěřím ani toho bakaláře..." (jakoby jeho titul MUDr z něho dělal něco nadřazeného), mne vede k závěru, že závěrečný výrok pana Šnajdra, že pan Rath je kreatura ač hodně silný byl jen hrubou záplatou na hrubý pytel.

Myslím, že ačkoliv facka není argument, že se panu MUDr Rathovi rychle nějaká blíží. A pan doktor se zfixlovanými údaji bude mít jak sám ukazuje asi nějaký malý  problém, tak si honí triko.

Napsáno pro http://www.blog.idnes.cz

17366 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Amerika bude ve válce zničena, ví to obyčejní Američané? Rozumí ten pitomec vládnoucí ve Washingtonu tomuto  jazyku?Chcete válku s Ruskem? Chcete islamizaci Evropy? Chcete se stát otroky sluníčkářské diktarury?

Eurabia.cz

Doporučujeme: Jak novináři oficiálních medií manipulujíAnketa: Jak myslíte, že ČR vypadá s "Vrběticemi" na mezinárodní scéně ?

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Neškrtnete si. Diplomat zná odvetu Moskvy za masakr své ambasádyCo se dělo v Senátu. Držte se: Ohlušující ticho z Hradu. Hamáček mi lhal... Němcová ohromila: Ovlivnění českých prezidentských voleb Ruskem
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění