MUDr. Rathovi se možná blíží další facka

Autor: Petr Paulczynski  | Publikováno: 3.2.2010 | Rubrika: Politika
Rath_David

Povinné očkování proti prasečí chřipce a šmytec. Ale vláda je v tom nevinně, povídala na tiskovce ministryně zdravotnictví. To je ta dáma, kterou se pan Rath v pořadu krále všech televizních kašparů nazvaném  OVM, ostentativně snažil urazit tím, že ji nazýval sestřičkou. Tato "sestřička" je dle Wikipedie Mgr. Dana Jurásková, Ph.D., MBA  česká manažerka, politička a vysokoškolská pedagožka v oboru ošetřovatelství, původní profesí zdravotní sestra. Vskutku neuvěřitelný výrok od osoby, která si zfalšovala údaje o praxi a atestacích. Asi si pan doktor myslí, že jsme ztratili paměť.

Ale zpět k očkování. Někdo tu nakoupil několik set tisíc očkovacích vakcín proti tzv. prasečí chřipce. Tahle legrace nákupu vakcíny na sklad stála 200 milonů. A to už je slušný byznys. A protože se chřipka tak nějak nedostavila, dostali ti co ji nakoupili asi tak trochu strach a chtěli by ji honem uplatnit. Tak si vymysleli, že naočkují vojáky. Jenomže se do akce vložil pan prezident a očkovači zacouvali.

Zacouvala i vláda a hodila to na hlavu hlavnímu hygienikovi. Nařízená vakcinace by se kromě lékařů a ozbrojených složek mohla týkat i prezidenta. A ten se znovu vzepřel. Bodejť. Jak může někdo nařídit, že někdo bude podroben jakémusi obskurnímu zdravotnickému úkonu?

Pan prezident zařazení své osoby do okruhu očkovaných vyloučil. Označil tento směšný pokus za omezování osobní svobody. Já bych tento pokus zařadil dokonce pod pojem vivisekce.

Nemám rád pana poslancohejtmana(hejnec) Ratha. Ač nerad, souhlasím však s jeho stanoviskem, že jde o nafouknutou bublinu a nákup vakcín byl podle něj zbytečný.

Asi by stálo za to, zkoumat  bezpečnost vakcíny i metodu jejího nákupu.

Ale jeho urážení ostentativním nazýváním ministryně "sestřičkou" a oslovováním jejího náměstka  "bakalářem" včetně výroku "Pane bakaláři Šnajdře, já vám nevěřím ani toho bakaláře..." (jakoby jeho titul MUDr z něho dělal něco nadřazeného), mne vede k závěru, že závěrečný výrok pana Šnajdra, že pan Rath je kreatura ač hodně silný byl jen hrubou záplatou na hrubý pytel.

Myslím, že ačkoliv facka není argument, že se panu MUDr Rathovi rychle nějaká blíží. A pan doktor se zfixlovanými údaji bude mít jak sám ukazuje asi nějaký malý  problém, tak si honí triko.

Napsáno pro http://www.blog.idnes.cz

16763 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Patnáctiletý student Sorosova gymnázia v Praze Jan Ťuhík byl nominován na Nobelovu cenu míru. Kvůli demonstracím za Václava HavlaZa Jakla se vylučuje z ODS?Ministr vnitra Islámského státu Abbdulah Al-Hamaida varuje uživatele sociálních sítí, aby si nedovolovali neschvalovat teroristické útoky v Evropě„Nepovedený“ příměr Václava Klause ml. naplno odhalil nedemokratickou podstatu současné EU Kdo jsou protiizraelští aktivisté EAPPI?

euPortal.cz

Tohle je opravdu brutal. Tato velmi, velmi nehezká věc se stala Angele Merkelové. Podívejte se a sdílejte, než to smažou...To je hlína. Takhle se sluníčkáři zachovali, když si měli vzít k sobě domů imigranty. Podívejte se

Eurabia.cz

Už je to zde! Autocenzura a lezení muslimům do zadku v novozélandské společnosti zesilujíBritské úřady hájí islám a diskriminují bývalé muslimy za kritiku islámu. Výsledek multikulturalismu

FreeGlobe.cz

Velká multikulturní rvačka Arabů a Turků (+ video)Senegalec unesl autobus s dětmi a podpálil ho. Nesouhlasil s imigrační politikou italské vlády (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Nadšená Schwarzenbergova chvála Petříčka je nejtěžší obžalobou současné ČSSDMadeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti Kosova

eOdborar.cz

Boj za klima? Ale jděte! Naopak velice dobrý kšeft. Greta Thunberg je pro rodiče slepice snášející zlaté vejcePrivatizace sociálních služeb ve Finsku vede k zhoršení péče a otřesnému zacházení s lidmi

ParlamentniListy.cz

Až vám budou v nedělním Newsroomu vysvětlovat, proč „nepustili“ video z útoku na Novém Zélandu... Takto to bylo doopravdyStrach z migrace a nemocí, málo peněz, zničená krajina, cikáni... Z malé obce, kterou navštívil Zeman. Toto trápí místní
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění