Paroubek se musí smát aneb kdo vysekává díru do lodi ODS?

Autor: Petr Paulczynski  | Publikováno: 20.1.2010 | Rubrika: Politika
ODS

Pavel Bém označil Mirka Topolánka za kapitána potápějící se lodi. Mirek Topolánek v nedělní Partii kontroval výrokem, že "regionální pantátové ODS vysekávají do lodi díru" a straně tak škodí. Zdá se, že zdánlivý klid zbraní končí a je znovu vykopána válečná sekyra. Pár týdnů před volbami nemohli pánové udělat nic lepšího. A to se dá ještě očekávat, že se ozvou oni nejmenovaní regionální pantátové.

Vážení kolegové. Zdá se, že začínáte podléhát nervozitě z  průzkumů veřejného mínění, které ukazují, že jdeme dolů. Doporučuji zachovat klid. Jako absolvent vysoké ekonomické o statistice něco vím. Takže bych zachoval klid. Jde jenom o přesný součet nepřesných čísel na tendenčně kladené otázky. Na průzkumy veřejného mínění věřící Jiří Paroubek se  potutelně usmívá, tak mu nechte jeho uspokojení a nepřidělávejte k těm nepřesným číslům důvody, aby se měnila na realitu.

Potápějící se loď, pantátové vysekávající díru. Mně se zdá, zůstaneme-li u podobenství lodi, že pokud budete na veřejnost vydávat taková prohlášení, že se ODS změní v Titanik. Nám dole už teče do kajut, vy nahoře ještě tančíte. A díru do lodi nám nedělají regionální pantátové, ale Jiří Paroubek.  A to nemluvím o regionálních ODS bárkách, jejichž velení leckde přejímají dlouholetí plavčíci.

Byl bych rád, abyste se přestali veřejně pošťuchovat, protože bych nechtěl dožít, aby se vítězem voleb stala ČSSD s malým náskokem  před KSČM a vládní prohlášení začínalo slovy, že začalo budování sociálního státu, distancujícího se od buržoazně imperialistických metod vykořisťování člověka člověkem.

Také bych nechtěl dožít okamžiku, kdy pan prezident pověří pana Paroubka sestavením vlády, přičemž ve svém projevu nezapomene zmínit prázdného a falešného Topola a jeho nevybíravý lobismus.

Nový předseda ODS vzápětí potřese pravicí svému dávnému kolegovi z pražské radnice a připomene  mu, jak se dělá správná opoziční politika.

Nově ustavený ministr vnitra Standa Gross poté všem z ODS zajistí spravedlivé veřejné procesy. Mirkovi, Pavlovi i regionálním pantátům.

Tak kluci, hurá do toho. Díra v lodi utěšeně roste.

Napsáno pro http://www.blog.idnes.cz

9400 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupujeZe zápisníku demonstrantaO co jde v případu Koněv? Veřejná služba? Ne, propaganda!

euPortal.cz

Ukazuje se, že fanatická feministická genderistická neomarxistická ideologie škodí samotným ženám. Muži se v důsledku kampaně #MeToo proti sexuálnímu obtěžování stále více zdráhají spolupracovat se ženamiPomozte, prosím, bránit Vaše blízké, Vaše domovy a naši vlast

Eurabia.cz

Bičování mužů a žen za nemanželský sex v Indonésií. Brzy i v Evropě? Francouzský stát podporuje islamizaci formou propagace muslimské kultury ...

FreeGlobe.cz

Němečtí vědci tvrdí, že lidské rasy neexistují. Vede je k tomu věda nebo náboženství politické korektnosti?Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají. Prezidentský kandidát Jiří Hynek vypráví, co s námi dnes dělají Američané kvůli armádnímu kšeftu na vrtulníkyMístopředseda ČSSD Veselý o Zemanově milosti pro Babiše: Tak proto před ním vždycky změkne jak máslo...
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění