Paroubek se musí smát aneb kdo vysekává díru do lodi ODS?

Autor: Petr Paulczynski  | Publikováno: 20.1.2010 | Rubrika: Politika
ODS

Pavel Bém označil Mirka Topolánka za kapitána potápějící se lodi. Mirek Topolánek v nedělní Partii kontroval výrokem, že "regionální pantátové ODS vysekávají do lodi díru" a straně tak škodí. Zdá se, že zdánlivý klid zbraní končí a je znovu vykopána válečná sekyra. Pár týdnů před volbami nemohli pánové udělat nic lepšího. A to se dá ještě očekávat, že se ozvou oni nejmenovaní regionální pantátové.

Vážení kolegové. Zdá se, že začínáte podléhát nervozitě z  průzkumů veřejného mínění, které ukazují, že jdeme dolů. Doporučuji zachovat klid. Jako absolvent vysoké ekonomické o statistice něco vím. Takže bych zachoval klid. Jde jenom o přesný součet nepřesných čísel na tendenčně kladené otázky. Na průzkumy veřejného mínění věřící Jiří Paroubek se  potutelně usmívá, tak mu nechte jeho uspokojení a nepřidělávejte k těm nepřesným číslům důvody, aby se měnila na realitu.

Potápějící se loď, pantátové vysekávající díru. Mně se zdá, zůstaneme-li u podobenství lodi, že pokud budete na veřejnost vydávat taková prohlášení, že se ODS změní v Titanik. Nám dole už teče do kajut, vy nahoře ještě tančíte. A díru do lodi nám nedělají regionální pantátové, ale Jiří Paroubek.  A to nemluvím o regionálních ODS bárkách, jejichž velení leckde přejímají dlouholetí plavčíci.

Byl bych rád, abyste se přestali veřejně pošťuchovat, protože bych nechtěl dožít, aby se vítězem voleb stala ČSSD s malým náskokem  před KSČM a vládní prohlášení začínalo slovy, že začalo budování sociálního státu, distancujícího se od buržoazně imperialistických metod vykořisťování člověka člověkem.

Také bych nechtěl dožít okamžiku, kdy pan prezident pověří pana Paroubka sestavením vlády, přičemž ve svém projevu nezapomene zmínit prázdného a falešného Topola a jeho nevybíravý lobismus.

Nový předseda ODS vzápětí potřese pravicí svému dávnému kolegovi z pražské radnice a připomene  mu, jak se dělá správná opoziční politika.

Nově ustavený ministr vnitra Standa Gross poté všem z ODS zajistí spravedlivé veřejné procesy. Mirkovi, Pavlovi i regionálním pantátům.

Tak kluci, hurá do toho. Díra v lodi utěšeně roste.

Napsáno pro http://www.blog.idnes.cz

9855 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Amerika bude ve válce zničena, ví to obyčejní Američané? Rozumí ten pitomec vládnoucí ve Washingtonu tomuto  jazyku?Chcete válku s Ruskem? Chcete islamizaci Evropy? Chcete se stát otroky sluníčkářské diktarury?

Eurabia.cz

Akce Vrbětice byla zřejmě "konzultována" spíše s USA než s EUArgentina spouští výrobu Sputniku

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Takto mluvit s Ruskem nemá smysl, ozvalo se z Moskvy. A to ještě netušili, co schválí český SenátUmělci mluví: „Rusko nás obsadí za 23 minut, do pr...” sekl Ivan Vyskočil. Jiní naženou Kremlu hrůzu
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění