Vysmátý Paroubek po jednom podpisu prezidenta

Autor: Petr Paulczynski  | Publikováno: 29.12.2009 | Rubrika: Politika
Kováčová s Paroubkem a pivem

A máme po svátcích. Byly, alespoň u nás jak mají být. Rodina se po dlouhé době sešla, rozzářená očka vnoučat, trošku jídla, trošku pitíčka, odhozený stres, odhozená politika. Až včera . Prima nám předvedla rozšafného pana prezidenta. Není třeba pochybovat, že jsem příznivcem pana prezidenta. A to přesto, že můj vůdce ve straně modrého ptáka nikoliv, neboť s ním má nevyřízený účet od doby pověstné SMS-ky o falešném a prázdném Topolovi. Rovněž však jsem příznivcem onoho "falešného a prázdného", ačkoliv už delší dobu činí kroky, nad nimiž řečeno slovy onoho prvního musím "pozdvihnout obočí".

A tak se jen divím, co tu ten, tu onen provádějí. Mediální vzkazy které si posílají mi připomínají malé kluky, kteří se štychují, který ho má většího.

Přidám-li k tomu už standardní tříštění sil toho co si říká pravice, nemohu se divit spokojenému výrazu pana Paroubka. A tak přestože jsem o vánocích vytěsnil politiku ze svého života a nenapsal jsem ani čárku, dnes musím.

Musím napsat, jak pan prezident teatrálně podepsal rozpočet, který bych nazval spíš Paroubkův než Janotův. Dovolím si srovnat dva podpisy. Ten o přístupu k Lisabonu pan prezident podepsal nikdo neví kde. Možná na koleně na oné malé místnůstce, kam chodil i císař pán pěšky. My chlapi co tam chodíme se čtením víme, že tato listina stejně jinde podepsat nezasloužila.

A stejně mělo být naloženo s Paroubkovým rozpočtem. Protože jinak bych si dnes nemusel číst, jak Paroubek prezidenta chválí. Protože to je pane prezidente věc nad níž byste se měl zamyslet. I přesto, že to byla vlastně i ODS, která tento paskvil umožnila přijmout. Vaši výmluvu o "zabránění rozpočtového provizoria" nepřijímám. A jestli to mělo být prezidentské PR, tak bych vyměnil poradce. Holt není podpis jako podpis. A jestli to měl být nějaký úder, tak nevím, nevím.

Tento úder se prostě nějak nepovedl.

Napsáno pro http://www.blog.idnes.cz

9356 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Velmi přátelský vztah k Rusku je už po staletí součástí české národní identityChcete válku s Ruskem? Chcete islamizaci Evropy? Chcete se stát otroky sluníčkářské diktarury?

Eurabia.cz

Západní mediálni diktatura již cenzuruje i havlisty ...Doporučujeme: Jak novináři oficiálních medií manipulují

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

„Naše služby mluvily s Rusy.“ Oheň ve Vrběticích: Generál Šándor dal nové infoNebezpečná Plzeň. Odešel bych hned, nechci umřít, říká Pavel Černý. Šéfovi strážníků zaskočí pivo
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění