Kalousek zkolaboval! Lidovci se strachují

Autor: Dominika Krejčí | Publikováno: 11.4.2005 | Rubrika: HotNews
Kalousek

Trest za tvé hříchy tě nemine! Tak přesně tohle se teď honí hlavou Miroslavu Kalouskovi, šéfovi křesťanských demokratů. Při pátečním vysílaní nováckého pořadu Kotel bledl minutu po minutě, koktal, zadrhoval se a sípal.

„Těsně po vysílání už u něj byl doktor,“ oznámil ePortálu očitý svědek. Kalousek tvrdí, že byl nemocný, ale že o záchvat nešlo. Členové partaje se však nyní bojí a radí spolustraníkům, aby Kotel už dále nenavštěvovali.

„Vždy jsem doporučoval našim politikům, ať do Kotle chodí. Ale teď už to dělat nebudu,“ míní třeba Ondřej Jákob, tiskový mluvčí lidovců. Křesťanští demokraté z Blanenska přijali dokonce usnesení, ve kterém vyzývají své stranické kolegy, aby Kotel napříště ignorovali.

„Vím o tom, že v kotelnickém studiu je během vysílání záměrně zvyšována teplota tak, aby se politik opravdu smažil,“ říká televizní technik, jenž se v minulosti podílel na natáčení pořadu.

I s takovouto podlostí však musí profesionální politik počítat, to je jeho „job“. Madeline Albrightová také navštěvuje Česko i poté, co před lety posloužila v Brně několika výtečníkům jako terč při hodu vejcem.

Lidovci však chtějí šmahem odsoudit celý pořad a v budoucnu jej již nepoctít svojí přítomností. Zdá se však, že to jsou jenom planá gesta, jež mají rozpoutat širokou – tzv. napříč celým politickým spektrem – kampaň proti Kotli.

Strach a solidarita se šéfem po jeho (skoro)kolapsu je jen vrtochem. Politici prostě pořady typu Kotle potřebují, musí se zviditelňovat. Dokud tu bude Kotel, budou se v něm potit politici ze všech parlamentních stran.

Lidovci se už v duchu modlí, aby trest za jejich hříchy příště nepřišel v tak lukrativním vysílacím čase.

10608 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupujeZe zápisníku demonstrantaO co jde v případu Koněv? Veřejná služba? Ne, propaganda!

euPortal.cz

Pomozte, prosím, bránit Vaše blízké, Vaše domovy a naši vlastPozdně komunistický režim nás chránil před jinými totalitami - ekologickou a multikulturní. Na konci socialistického režimu ale došlo k tomu, že estébácké kádry se dokázaly dohodnout se Sorosovými lidmi

Eurabia.cz

Orbán elegantně setřel notorického opilce a šéfa EU: Lucembursko? A co ten národ dokázal? Na co může být hrdý?Socialisté s vedením EU otevřeli italské přístavy a již mají úspěšné výsledky: Nový africký uprchlík zneužil desetiletou holčičku

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Plukovník Šlachta promluvil. I o kauze Nagyová. Mnohým se to nebude líbitA Petříček mlčí! Tereza Spencerová žaluje Západ za jatka, o kterých se mlčí. Jde i o Trumpa. A o vás
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění