Podejte už hergot tu demisi, Fischere!

Autor: Dušan Streit | Publikováno: 16.12.2009 | Rubrika: Politika
Volby

Kolikrát si necháte ještě nadělat na hlavu? Kolikrát se ztrapníte „zásadovými“ prohlášeními, z nichž rezignujete? Jestli ani po tomto nejstrašnějším rozpočtu nesplníte své hrozby, jste trapný plastelinový paňáca loutkové vlády. 

Věřím jedné věci. Že si udržujete odstup od korupčního prostředí. Jsem ochoten připustit, že to myslíte dobře. Ale to nestačí. Jste takový „státotvorně" se tvářící mudrlant, který je opravdovým politickým žralokům pro srandu.

Kdo si chce připomenout všechny případy, kdy Fischer avizoval pevný postoj, aby později stáhnul ocas mezi nohy, nechť se podívá na můj předvídavě nazvaný článek http://streit.blog.idnes.cz/c/110226/Kdyz-se-Fischer-vzmuzi-Paroubek-slavi.html

Teď už opravdu končí legrace. I já jsem sice upozorňoval, že naše vlády zadlužily už i naše vnuky, ale je to ještě horší! Kolaps hrozí zavalit nás samotné a už velmi záhy. V této krizi mají věci rychlejší spád. A nepůjde už o splátky dluhů, ale o státní bankrot s důsledky, při nichž dnešní předměty sporů v Poslanecké sněmovně budou vypadat jako hádka nad účtem v restauraci z podpalubí Titanicu.

Varovat by nás měly nejen Argentina, Island, Maďarsko a pobaltské republiky, ale nově i Řecko a dokonce Dubaj. Stromy teď nerostou do nebe ani pro nejbohatší. Bavit se nyní o dotacích zemědělcům a třináctém důchodu, považuji za rouhání.

Proboha, vždyť stát neumí rozhodnout ani o tom, jak si půjčit od občanů, které stejně zadlužil každého více než sto tisíci korunami. Je třeba to zastavit, protože už jen složené úrokování a ztráta ratingu učiní své i bez dalších schodků! A další schodek 163 miliard je už naplánován, a to je optimistické očekávání.

Pane premiére, doufám, že zase nenasadíte státotvornou masku někoho, kdo nás zachránil před rozpočtovým provizoriem, i když sám to myslel mnohem lépe. Tedy vlastně - už nedoufám, a proto jsem napsal tuto obžalobu.

Chlap musí umět bouchnout do stolu a myslet to vážně. Jinak je pro srandu králíkům. Ve vašem případě i vazalem levičáckých sebevražedných atentátníků.

Napsáno pro http://www.blog.idnes.cz

7487 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

A tak zme se opět stali pitomcama, jako už mnohokrat, tentokrat ovšem před očima celeho světa...Ale aji ta prostytutka, kera prodava sama sebe, za to dostane jakusik protihodnotuChcete válku s Ruskem? Chcete islamizaci Evropy? Chcete se stát otroky sluníčkářské diktarury?

Eurabia.cz

Akce Vrbětice byla "konzultována" spíše s USA než s EUArgentina spouští výrobu Sputniku

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Generál Šándor: Čuk a Gek ve Vrběticích? Desítky kilo výbušnin. Musel pomoct místní. Info, časy, trasa, to nepíšou v novinách. Ukažte papír, leží u násNátlak z žumpy ČT. Xaverovi bouchly saze a vyhlásil válku
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění