sobotka640.jpg

A abych nebyl nebyl zase sprostě napadán Lihovým domem placenými i neplacenými ale o to hloupějšími diskutéry madqwerty, farskými a cojanaty, zavolal jsem svého přítele ještě před chvílí příslušného ministra Petra Nečase.  A potvrdilo se mi, že čísla nelžou. Je statisticky prokázáno, že uvedené opatření snížilo nemocenskou o 30%.

To je přece jasné.  Náš český vyčuránek, když se udělá hezky, když potřebuje natřít plot, když potřebuje posekat louku na chatičce, když začnou růst houby, (ostatní důvody, možná i vlastní si dosaďte sami) se hodí marod. Copak ho zajímají nějaké cizí náklady. Ale nadávat na poměry na kterých se takto sám podepisuje, to český vyčuránek umí strašně dobře.

A jen tak na okraj. Při platu 20 000 Kč měsíčně, činí uvedená nemocenská za uvedené 3 dny pouhých 420 Kč. A to by čert na koze jezdil, abych si na ty houby do lesa jezdil za svý. Pěkně se švihnu marod a ještě mi za to zaplatí.

Zdá se, že někdo našel nový hit. Místo 30 Kč Julínkovného se pojedou 400 nemocenské. Copak nějaký státní rozpočet někoho zajímá? Zdroje jsou.

A přidáme další komančské vymoženosti :zdravotnictví a školství zadarmo, milionářská daň 38% a novomanželské půjčky. Prý to zaplatí ČEZ.

Vážení spolubčané, senioři i mládeži. Nenechte se, prosím, dary a sliby ČSSD zblbnout. Vždyť socan  Vám nic nedá. A i kdyby, kde myslíte, že to vezme? Vytahá nám to z kapes jinde a to i Vám.

A takhle by mohla vypadat neschopenka  v novém systému

neschopenka.jpg

 

A zase se  uvolníme.

Napsal Petr Paulczynski  pro http://www.blog.idnes.cz