Nikdo jiny to nemohl byt, bo taky sofistykovany utok nemože provest jen tak ledajaky hlupak. To musel byt jakysik baraba, kery se vyzna v ajty architektuře. A takych u nas neni moc. A ti, keři su, obvykle voli ODS, jak potvrdila agentura PVVP (Připravime vysledky na vaše přani).

Tuž ja byt včil členem oranžovych, tak se citim pronasledovany jak za komunystu/nacistu/marťanu (nehodici se škrtněte). To je už utok na samu podstatu strany, cosik takeho se nerobilo ani v unoru čtyrycetosm. Je fakt, že tenkrat ještě mnozi neměli eletryku a proto je logicke, že nemohli mět připojeni na ten fejsbuk.

Co to ti mladi teroristi vlastně zrobili? Tuž mrknite se sami na stranky ČSSD http://www.cssd.cz/ (admini budu mět radost, že tam vubec kdosik přišel) a do vyhledavače zadejte slova Totalita, Zlodějna a Líné hovado. Vysledky vyhledavani kupodivu neukazuju na nikoho z buržoazni pravice, ale směřuju do oranžovych řad. A to, jak jistě uznate, nemože byt dilo jednotlivca, to musela zrobit jedině jakasik vychytrala, organyzovana, sofistykovana skupina.   

Ty, Jura, co řikaš, svolame tiskovku a zrobime kolem teho pořadny randák, ni?

1Linehovado.jpg1Totalita.jpgZlodejna.jpg

 

PS: ...a lidova tvořivost přišla na dalši interesantni kombinace. Prubněte zadat "Nenažrany vepř", "Sociálně demokratická mafie", "Tunelování" nebo "Otroctví"....a krasne je tež "Homosexualita".

 Napsal Ladislav Větvička pro http://www.blog.idnes.cz