Topolánek po CELOU dobu, po kterou je v police, zcela jasně proti komunistům vystupuje a dělá vše možné, aby pokud možno na minimum umenšil jejich vliv. To není o tom, že Prokop nemá rád Paroubka a má rád Topolánka. To jsou tvrdá data a jasná nezpochybnitelná fakta.

 

Faktem nejjasnějším a datem nejtvrdším je v tomto případě pro mě to, že Topolánek má dlouhodobě vynikající vztahy s Konfederací politických vězňů ČR . Kdo si chce ověřit, není nic snadnějšího, než se proklikat příslušnými pasážemi webu vlády, Topolánkova soukromého webu či právě webu KPV.

 

Sociální demokraté se akcí, které každoročně KPV pořádá (jmenujme třeba Jáchymovské peklo, výroční konference, vzpomínka na mrtvé na motolském pohřebišti a další pravidelně se opakující akce), většinou neúčastní a pokud ano, vysílají tam subalterní grázlíky typu Křeček, který tento rok v Motole neváhal dělat při pietním aktu problémy.
 

 

Ovšem styl Paroubkovy kritiky je vpravdě bolševický, třídní. Narodil jsi se v nějaké rodině, proto za to musíš být očerňován, byť konáš tak a ne onak. Se stejnou logikou bych podle něj asi já jako vnuk kulaka, neměl vystudovat vysokou školu a vyjadřovat bych se měl výhradně k očekávané úrodě řepy a to ještě po předchozím písemném povolení. Soudruhu Paroubku – důležité je to, jak se člověk chová a ne to, jestli chodí oblečen jako k táboráku či v pěkných šatech, které něco stojí.

 

Nedělám z Topola světce, ale když už ho chce někdo za něco kritizovat, ať si při tom laskavě kouká do huby. To platí i pro různé fanatiky Klausova kultu, kteří jsou natolik tupí, že nevidí rozdíl v tom, jestli je u vesla Losna nebo Mažňák...

 

Dodatek: Komu uniknul v TV vynikající desetidílný dokument o procesu s Miladou Horákovou a dalšími, doporučuju se podívat na webu ČT, kde je vše pohodlně dostupné ZDE . Kde byl Paroubek, když měli bolševici tu drzost se o Horákovou otírat? Proč naopak nedržel ústa a bránil poslance Křečka, který svou trapností narušoval pietní akt v Motole?