Každý správný “Novák” přece dobře ví, že nejlepší prací prášek je ten, co není běžný, že si někdo pšššál Matoni, že Sportka to má větší než obvykle a taxíky se zásadně zastavují v tankistické kukle. Tak co teď najednou ten národ chce?


 

Na tiskové konferenci o extrémismu a vejcích v podání propagandistické úderky ČSSD jsme se mohli dozvědět několik zásadních věcí:


 

  • Nejoblíbenější politik je sociální demokrat. Bohuslav Sobotka první, Jiří Paroubek druhý a mezi nimi jen nějaký kníže. Hned poté následuje samozřejmě celý oranžový team. Politici ostatních stran se zahambeně krčí na chvostu žebříčku

  • Volební preference stran jsou dle promítaných grafů úplně jiné, než si dovolila publikovat agentura CVVM, která v žoldu ODS předložila konzumentům vzdušných zámků osmiprocentní ztrátu vyjímečné partaje rudých růží.

  • Extrémistické bojůvky již dorazily i na předvolební shromáždění ČSSD. Nejhorší z těchto zaprodanců Jánského vršku se převlékají do kostýmů mimozemských civilizací, v masce učitele ZŠ si před tribunou s hrdiny sociálního boje provokativně poponáší plata slevněných vajíček a ti nejzběsilejší malují transparenty s buržoazními hesly.

  • Předseda je zděšen, Zaorálek je také zděšen a zděšen je i head manager Tvrdík.

Kdo si to dovoluje? Vždyť vše nám oranžoví přátelé předkládají přesně dle dávné definice bolševické moci. Všichni budou mít všechno. Nikdo potom nebude mít nic, ale to se neříká. Předseda rozumí všemu. Předseda ví všechno nejlíp. Pokud předseda něco neví, musí vědět něco na někoho. Na hlupáky být hodný a bodrý. Mít na své straně ukřivděné, ublížené a neschopné! Tak proč létají vzduchem vajíčka?


 

Komu snad nevoní zdanění zbohatlíků? Kdo nechce šrtotovné, porodné, pastelkovné či jánevímjakovné? Komu vadí likvidace vykořisťovatelské podnikatelské třídy a intelektuálních zaměstnaneckých elit?


 

Komu vadí námluvy s komunistickou nevěstou? Komu vadí vytunelování bolševického volebního programu? Komu vadí uplácení celoživotních flákačů?


 

Kdo snad proboha nechce pochopit ideje pernamentně zadluženého sociálního státu směřujícího k bankrotu, ale kde vyšší bytostí osvícený soudruh bude přerozdělovat každému bídu dle jeho potřeb?


 

Kdo se bojí daňové džungle, kde člověka erár obere téměř o celý jeho výdělek, aby měl na malé domů pro svoje lokaje a tučná konta hlavních vůdců?


 

Kdo snad souhlasí se stavbou radarového štítu US Army, když prý KLDR žádné rakety nezkouší a Íránské doletí nejdál do Izraele? Kde chce podporovat naše mise v rámci NATO?


 

Kdo si dovolí říci titánům ducha z Lidového domu, že jim na ten jejich nový socialistický experiment se Sobotkovou ekonomickou tváři, Zaorálkovým marxistickým duchem, Tvrdíkovým “emerickým” pozlátkem, Havlovými stalinistickými poučkami, Škromachovým primitivně- sociálním pohledem, Jandákovou sprostotou a hlavně Paroubkovým mafiánsko-ďuričkovým zastřešujícím rámcem - prostě a jednoduše kálí?


 

Ať si sbalí svoje poblázněné stádo a odejdou chovat létající pečené holuby někam na Kubu či do Venezuely. Normální člověk chce svobodně dýchat a žít. Pamatuje si 40 let podobného pokusu v podání KSČ - staronových nejlepších soudruhů partaje socanů, i jeho konce. Nechce se hrbit se před fízlovskou autokracií a naparujícími se papaláši. I třeba za cenu krve a potu. Někdy prostě musí být vyšším principem rovná páteř a svoboda mysli.


 

Zde je tedy odpověď páni socialisté na vaše zděšení. Pro mne a všechny slušné lidi co znám jste nevolitelnou bandou pokrytců, populistů a demagogů, kteří se neštítí ve své posedlosti mocí drát vzhůru hrou na nejnižší pudy nejhloupějších vrstev společnosti. Pokud spoléháte ve své volební kampani jen na závist a ublíženectví neschopných, nedivte se, že občas vám bude oplaceno stejně hodnotnou mincí. A že by vás ještě měla na příkaz vlády hlídat naše policie, aby vám někdo neumazal sako? Mám dobrou radu pro letního premiéra:


 

Fyšer se na ně!

 

Napsáno pro http://www.blog.idnes.cz