Volit Jiřího Havla do Evropského parlamentu ? To už raději udělejte kozla zahradníkem !

Autor: Redakce | Publikováno: 22.5.2009 | Rubrika: Politika
Evropská unie

Vážení, doporučujeme Vaší pozornosti webové stránky www.kozelzahradnikem.eu
 
Volit Jiřího Havla do Evropského parlamentu ? To už raději udělejte kozla zahradníkem !
Více na webu www.kozelzahradnikem.eu
 

 

Jiří Havel do Evropského parlamentu?

Letos se ČSSD se svým lídrem ve volbách do Evropského parlamentu opravdu „vytáhla“. Lídrem kandidátky ČSSD se stal do té doby takřka neznámý Jiří Havel.

Vzhledem k tomu, že Jiří Havel možná bude reprezentovat Českou republiku, měli by o něm občané České republiky vědět i informace, které jim sám nesdělí. Není se totiž čemu divit.

Odborník na dluhy

Když v roce 1998 převzala ČSSD vládu, státní dluh činil 173 miliard Kč a každý občan ČR (včetně dětí a kojenců) tedy „dlužil“ asi 17 tisíc Kč. Po 8 letech socialistického vládnutí nabobtnal státní dluh na neuvěřitelných 802 miliard Kč. Každý z nás tedy dlužil již 80 tisíc!!

To vše se událo v době celosvětového hospodářského růstu a navíc socialisté nastavili systém, který zajišťoval nárůst dluhu i do budoucna a zuřivě ničili každou snahu o nápravu tragické situace. Stejně jako dluhy musí platit jednotlivci a rodiny, tak se jednou musí zaplatit i dluh našeho státu! Státní dluh nakonec zaplatí daňoví poplatníci, běžní občané, střední vrstva, my všichni a nejspíš ho ještě budou splácet i naše děti!

Jiří Havel se jako „ekonomický“ expert ČSSD na této nezodpovědné politice aktivně podílel a nese tedy svůj díl viny. V době současné ekonomické krize navíc navrhuje Jiří Havel další nesmyslné plýtvání penězi nás, daňových poplatníků. Jeho nápady na řešení současné ekonomické krize, např. že „13důchody“ zvýší domácí spotřebu apod., patří do říše fantasmagorických hloupostí a nemají s realitou nic společného.

Je vidět, že Jiří Havel nemá o zodpovědném řízení země nejmenší tušení a ani ho nezajímá. Jeho jediné ekonomické krédo se zdá být „po nás potopa“.

 

6015 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Velmi přátelský vztah k Rusku je už po staletí součástí české národní identityChcete válku s Ruskem? Chcete islamizaci Evropy? Chcete se stát otroky sluníčkářské diktarury?

Eurabia.cz

Soud: Porovnávání nákladů na imigranty s důchody je nenávistZápadní mediálni diktatura již cenzuruje i havlisty ...

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

„Naše služby mohly mluvit s Rusy.“ Oheň ve Vrběticích: Generál Šándor dal nové infoNebezpečná Plzeň. Odešel bych hned, nechci umřít, říká Pavel Černý. Šéfovi strážníků zaskočí pivo
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění