Ale nebyl by to Rath, aby neřekl poslední slovo…

Jako pomstu soudkyni JUDr. Monice Vackové, která o případu rozhodovala, vymyslel informační tabule, které umístí do lékáren. Bude na nich napsáno telefonní číslo na soud, kde budou moci lidé telefonovat se svými dotazy týkající se tohoto rozhodnutí. Jinak řečeno, David Rath si to představuje tak, že volající lidé v jednom kuse otráví soudu život. Soud se však brání tím, že žádné informace občanům poskytnout nemusí. A jeho argument je logický. Jeho mluvčí Petr Kulawiak pro Idnes.cz uvedl, že je to stejný případ, jako kdyby lidé chtěli vědět důvody rozvodového řízení.

Zkusme si na toto vzpomenout, až nás bude pan Rath poučovat o tom, jak mají být soudy nezávislé a že je nepřípustné, aby na ně byl vyvíjen politický nátlak.

Politika hejtmana Ratha sociální demokracii spíše škodí, než pomáhá. Zachoval se jako zhrzený milenec, který po rozchodu se svou partnerkou zveřejní na internetu její intimní fotografie. Takových případů se stává nespočet. Nedávno se však stal tak tragický, kdy si dotyčná slečna kvůli svým fotografiím na internetu vzala život. Ano, až tam může zajít lidská krutost.

Abych tuto smutnou událost odlehčila, tak poučení z dnešního dne vyplývá následující:

Slečny a ženy si budou více promýšlet, koho pustí do svého soukromí a kdo se stane jejich partnerem a občané České republiky zase budou chodit k volbám s větším svědomím, než s jakým házeli lístky do volebních uren na podzim loňského roku.

V diskusi se můžete věnovat otázce, jestli je David Rath horší hejtman nebo milenec. Vaše subjektivní názory se předpokládají...

Krásný den a všem čtenářům blogů Idnes přeji krásné Velikonoce