Výhružné SMS

Asi si na to každý dobře vzpomíná. Když někteří poslanci ČSSD odmítli hlasovat tak, jak chtěl Jiří Paroubek, ale chtěli hlasovat tak, jak slíbili svým voličům - podle svého nejlepšího vedomí a svědomí - začaly jim chodit výhrůžné SMS. Až teď ale policie zjistila, kdo je posílal.

 

Porada socialistů s komunisty 
Zaorálek: "Je to špatné, kamarádi. Prověřují ty SMS, za chvíli
nás mají." Filip: "Já poslal jen jednu." Dolejš: "Nechápu. On
ty zprávy že zabijeme jeho ženu nevzal jako legraci?"
(Foto: Novinky.cz)

 


Zastrašování při volbě prezidenta

Volba prezidenta České republiky se zvrhla ve frašku. ČSSD špehovala kdo jak hlasuje, zdržovala a vytvářela nátlak na jednotlivé volitele. To byl obraz obou dnů. Nešlo o lidi, jak se nám někteří socialisté snažili namluvit. Šlo o to, aby se mohla Ústava co nejlépe znásilňovat, aby byla cesta k dosažení politického cíle co nejprůchodnější.

Rath zase vyhrožuje
Rath: "Michale, neblbni. Máš přece rodinu. Zkus to ještě
přehodnotit a hlasovat pro Švejnara. Vzpomeň si, jak dopadl
Mrázek. Vždyť ty's byl vždycky rozumnej kluk." (Foto: Novinky.cz)

Paroubek nabádá Haška
Paroubek: "Snítilý se zdejchl a simuluje psychické vyčerpání.
Nechce hlasovat pro Švejnara. Běž naznačit jeho rodině,
že to nebyl dobrý nápad.". Hašek: "Ja, main Führer."
(Foto: iDnes.cz)


Zadlužená země a Grossovy akcie

Státní dluh, který nám tady po ČSSD zbyl, je asi jedna z nejdiskutovanějších věcí dneška. Náš stát platí desítky miliard na splacení dluhů po ČSSD, místo aby tyhle peníze mohl dát například učitelům nebo důchodcům. Ale zopakujeme si to. Když se ČSSD v roce 1996 dostala k moci, byl státní dluh 100 miliard. Když je po osmi letech lidé vyhnali od koryt, byl státní dluh více než 900 miliard. Zadlužování státu je v pořádku, ale jen v případě, že se to státu vrátí. Což bohužel není náš případ, protože peníze byly vyhozeny oknem. Na pádu ČSSD vydělal snad jen Standa Gross, který ve správnou chvíli investoval do správných akcií. Inu, kdo umí, ten umí.

Porada socialistů s komunisty
Sobotka: "Státní dluh 900 miliard, tolik peněz
jsi ještě pohromadě neviděl, co?". Gross:
"Neviděl. Ale v akciích taky nemám
zrovna málo." (Foto: Absint.cz)

Paroubek gratuluje Sobotkovi k dalšímu zvýšení státního dluhu
Paroubek gratuluje Sobotkovi k dalšímu
zvýšení státního dluhu (Foto: Atlas.cz)


Pět na stole v českých byla kódovaná řeč. Potvrzeno.

Už je tomu rok, co soud rozhodl, že pět českých na stole byla kódovaná řeč, že to nebyla žádost o úplatek, který měl Jiří Paroubek zprostředkovaně nabízet. Celá země si oddechla, Jiří Paroubek i Bohuslav Sobotka, který byl také obviněn, jsou nevinní. Díky této kauze, kdy se oba společně sešli u soudu, jsme se alespoň dozvěděli pár intimností z Bohuslavova života.

Paroubek k Sobotkovi
Paroubek: "Tak jsi prý včera konečně udělal tu zkoušku
z makroekonomie. Napopáté. To gratuluju." Sobotka: "Dík.
Za tři, ale trojka taky dobrá. Můžu být teda zase ministrem?"
(Foto: Novinky.cz)

ČSSD ukazuje, že je neschopnou stranou. Po osmi letech ničení této země se nezmohli na víc, než na zvýšení daní a přerozdělování peněz od poctivě pracujících k potencionálním voličům na pracovních úřadech (romští spoluobčané, kteří nikdy nebudou pracovat), srovnávání naší země s bývalou Jugoslávií (nejsme poslední, protože za námi je ještě Albánie => děláme úspěšnou politiku) a stálé stěžování si, že oni "to" za těch 8 let nestihli, že potřebují další 4 roky (které jim naštěstí tenhle národ už nedal).

Takzvaná levice, ta je potřeba. Dokud ale neodejde diktátor Paroubek, jeho pravá ruka Hašek, ekonomický génius Sobotka a minimálně i syn aktivního agenta STB pan Rath, do té doby není důvod, proč jim dávat svůj hlas.