Dlouho očekávaný blog.eurabia.cz spušten: vyhrajte knihu Roberta Spencera!

Autor: Redakce | Publikováno: 5.1.2009 | Rubrika: Ostatní

Vážené a milé čtenářky, vážení a milí čtenáři, server Eurabia.cz přistoupil po více než třech letech své existence k další kvalitativní změně. Splnil svůj slib a od prosince spustil systém blogů, čímž se zařadil k řadě českých zpravodajských serverů. Pro všechny, kdo o islámu, terorismu, přistěhovalectví, multikulturalismu a antisemitismu nechtějí jen číst, ale i psát, je tu tak nyní možnost založit si vlastní blog. Pokud máte co říci ostatním a nechce se Vám své názory psát pouze do komentářů pod články, nyní máte příležitost publikovat snadno vlastní texty. Nejlepší příspěvky pak bude Eurabia.cz uveřejňovat na své hlavní stránce.

Abychom budoucí blogery nalákali, vypsali jsme soutěž o knihu, která by v knihovničce čtenáře Eurabia.cz neměla chybět. První čtyři blogeři, kteří si od této chvíle založí svůj blog a napíší více než čtyři příspěvky za měsíc, vyhrají legendární knihu a současně bestseller spisovatele Roberta Spencera The Politically Incorrect Guide to Islam (and the Crusades).
Eurabia.cz bude i nadále přinášet publicisticky laděné komentáře a zpravodajství ze světa islámu, blog.eurabia.cz je tu jako další nastavba, diskuzní fórum, možnost pro čtenáře, aby se do debaty o islámu více zapojili. Koho problémy probírané na Eurabii.cz zajímají a pravidelně ji čte, ten nejspíše uvítá i možnost své názory formovat ve vlastních textech a ty pak zveřejňovat. Proto se nebojíme toho, že by blog eurabia.cz zel prázdnotou. Blog.eurabia.cz je přesně tím místem, kde můžete ostatním sdělit svůj pohled na věc.
Eurabia.cz nechce být doktrinářským webem, který by zakazoval jiné názory. Přesto při publikování textů přihlížíme k tomu, aby byly ve shodě s dlouhodobým stanoviskem redakce. Blog.eurabia.cz bude otevřenějším fórem, živějším, kde se bude moci do debaty zapojit každý, pokud bude dodržovat patřičná pravidla. Proti těm, kteří je dodržovat nebudou, si budeme počínat rázně.
Blogy na starosti Andrija Mrakovčič, původem Chorvat žijící v Česku. Čtenáři Eurabia.cz ho mohou znát z několika článků, které se věnují především u nás nepříliš známé situaci na Balkáně.
Redakce Eurabia.cz věří, že nikdo nebude blogy zneužívat k prezentaci vulgárních a rasistických myšlenek, takové příspěvky nejenže budou mazány, ale smazán bude i celý blog, který by tímto způsobem porušoval etický kodex blogerů Eurabia.cz.
Vážené čtenářky, vážení čtenáři. Doufám, že se Vám budou blogy líbit. Jejich založení a správa by měla být jednoduchá a intuitivní. Omluvte případné nedostatky při rozjezdu, věřím, že pokud nějaké budou, podaří se nám je hned odstranit. V takovém případě nás kontaktujte zde. (http://www.eurabia.cz/Contact.aspx)
Chtěl bych na tomto místě také poděkovat sponzorům, dárcům a podporovatelům webu Eurabia.cz. Vašich finančních příspěvků si ceníme a jsme rádi, když jimi můžeme tento v českých poměrech ojedinělý server vylepšovat. Pokud chcete podpořit i další projekty Eurabia.cz, klikněte sem. (http://www.eurabia.cz/Contribute.aspx)
Takže pro ty, které myšlenka zaujala - můžete to rovnou vyzkoušet. Dobré nápady a lehké pero (tedy spíše lehkou klávesnici) přeje redakce.
Edvard Steinsky a tým Eurabia.cz

4984 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Odporné výsledky zvrácené genderové ideologie...Pašování migrantů neustává

Eurabia.cz

Slavná Anglie. Nejsou důkazy, ale Čech je vinný jen kvůli tomu, že je bělochem ...Švýcarská anketa: Důvěřuješ Astře Zeneca? Ano 6%

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Drsný žert. Covid zabil nacistu. Jenže je to jinak Generál Šándor usadil Petra Fialu: V této zemi neprobíhá zoufalý boj, jestli patříme na Východ, nebo na Západ. Zklidněte hormon!
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění