Dlouho očekávaný blog.eurabia.cz spušten: vyhrajte knihu Roberta Spencera!

Autor: Redakce | Publikováno: 5.1.2009 | Rubrika: Ostatní

Vážené a milé čtenářky, vážení a milí čtenáři, server Eurabia.cz přistoupil po více než třech letech své existence k další kvalitativní změně. Splnil svůj slib a od prosince spustil systém blogů, čímž se zařadil k řadě českých zpravodajských serverů. Pro všechny, kdo o islámu, terorismu, přistěhovalectví, multikulturalismu a antisemitismu nechtějí jen číst, ale i psát, je tu tak nyní možnost založit si vlastní blog. Pokud máte co říci ostatním a nechce se Vám své názory psát pouze do komentářů pod články, nyní máte příležitost publikovat snadno vlastní texty. Nejlepší příspěvky pak bude Eurabia.cz uveřejňovat na své hlavní stránce.

Abychom budoucí blogery nalákali, vypsali jsme soutěž o knihu, která by v knihovničce čtenáře Eurabia.cz neměla chybět. První čtyři blogeři, kteří si od této chvíle založí svůj blog a napíší více než čtyři příspěvky za měsíc, vyhrají legendární knihu a současně bestseller spisovatele Roberta Spencera The Politically Incorrect Guide to Islam (and the Crusades).
Eurabia.cz bude i nadále přinášet publicisticky laděné komentáře a zpravodajství ze světa islámu, blog.eurabia.cz je tu jako další nastavba, diskuzní fórum, možnost pro čtenáře, aby se do debaty o islámu více zapojili. Koho problémy probírané na Eurabii.cz zajímají a pravidelně ji čte, ten nejspíše uvítá i možnost své názory formovat ve vlastních textech a ty pak zveřejňovat. Proto se nebojíme toho, že by blog eurabia.cz zel prázdnotou. Blog.eurabia.cz je přesně tím místem, kde můžete ostatním sdělit svůj pohled na věc.
Eurabia.cz nechce být doktrinářským webem, který by zakazoval jiné názory. Přesto při publikování textů přihlížíme k tomu, aby byly ve shodě s dlouhodobým stanoviskem redakce. Blog.eurabia.cz bude otevřenějším fórem, živějším, kde se bude moci do debaty zapojit každý, pokud bude dodržovat patřičná pravidla. Proti těm, kteří je dodržovat nebudou, si budeme počínat rázně.
Blogy na starosti Andrija Mrakovčič, původem Chorvat žijící v Česku. Čtenáři Eurabia.cz ho mohou znát z několika článků, které se věnují především u nás nepříliš známé situaci na Balkáně.
Redakce Eurabia.cz věří, že nikdo nebude blogy zneužívat k prezentaci vulgárních a rasistických myšlenek, takové příspěvky nejenže budou mazány, ale smazán bude i celý blog, který by tímto způsobem porušoval etický kodex blogerů Eurabia.cz.
Vážené čtenářky, vážení čtenáři. Doufám, že se Vám budou blogy líbit. Jejich založení a správa by měla být jednoduchá a intuitivní. Omluvte případné nedostatky při rozjezdu, věřím, že pokud nějaké budou, podaří se nám je hned odstranit. V takovém případě nás kontaktujte zde. (http://www.eurabia.cz/Contact.aspx)
Chtěl bych na tomto místě také poděkovat sponzorům, dárcům a podporovatelům webu Eurabia.cz. Vašich finančních příspěvků si ceníme a jsme rádi, když jimi můžeme tento v českých poměrech ojedinělý server vylepšovat. Pokud chcete podpořit i další projekty Eurabia.cz, klikněte sem. (http://www.eurabia.cz/Contribute.aspx)
Takže pro ty, které myšlenka zaujala - můžete to rovnou vyzkoušet. Dobré nápady a lehké pero (tedy spíše lehkou klávesnici) přeje redakce.
Edvard Steinsky a tým Eurabia.cz

4498 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupujeZe zápisníku demonstrantaO co jde v případu Koněv? Veřejná služba? Ne, propaganda!

euPortal.cz

To je fakt padlé na hlavu, k čemu vede zvrácená genderová teorie. V anglickém východním Sussexu přikázali dívkám chodit do školy v kalhotáchPomozte, prosím, bránit Vaše blízké, Vaše domovy a naši vlast

Eurabia.cz

Bičování mužů a žen za nemanželský sex v Indonésií. Brzy i v Evropě? Francouzský stát podporuje islamizaci formou propagace muslimské kultury ...

FreeGlobe.cz

Němečtí vědci tvrdí, že lidské rasy neexistují. Vede je k tomu věda nebo náboženství politické korektnosti?Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Nepříjemný moment pro Babiše. Rok starý dopis. Jak se zachová?Hovado, kokoti! Milion chvilek jde do zbraně. Něco se chystá. Chvilkaři mají pro Zemana různá přání
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění