Dlouho očekávaný blog.eurabia.cz spušten: vyhrajte knihu Roberta Spencera!

Autor: Redakce | Publikováno: 5.1.2009 | Rubrika: Ostatní

Vážené a milé čtenářky, vážení a milí čtenáři, server Eurabia.cz přistoupil po více než třech letech své existence k další kvalitativní změně. Splnil svůj slib a od prosince spustil systém blogů, čímž se zařadil k řadě českých zpravodajských serverů. Pro všechny, kdo o islámu, terorismu, přistěhovalectví, multikulturalismu a antisemitismu nechtějí jen číst, ale i psát, je tu tak nyní možnost založit si vlastní blog. Pokud máte co říci ostatním a nechce se Vám své názory psát pouze do komentářů pod články, nyní máte příležitost publikovat snadno vlastní texty. Nejlepší příspěvky pak bude Eurabia.cz uveřejňovat na své hlavní stránce.

Abychom budoucí blogery nalákali, vypsali jsme soutěž o knihu, která by v knihovničce čtenáře Eurabia.cz neměla chybět. První čtyři blogeři, kteří si od této chvíle založí svůj blog a napíší více než čtyři příspěvky za měsíc, vyhrají legendární knihu a současně bestseller spisovatele Roberta Spencera The Politically Incorrect Guide to Islam (and the Crusades).
Eurabia.cz bude i nadále přinášet publicisticky laděné komentáře a zpravodajství ze světa islámu, blog.eurabia.cz je tu jako další nastavba, diskuzní fórum, možnost pro čtenáře, aby se do debaty o islámu více zapojili. Koho problémy probírané na Eurabii.cz zajímají a pravidelně ji čte, ten nejspíše uvítá i možnost své názory formovat ve vlastních textech a ty pak zveřejňovat. Proto se nebojíme toho, že by blog eurabia.cz zel prázdnotou. Blog.eurabia.cz je přesně tím místem, kde můžete ostatním sdělit svůj pohled na věc.
Eurabia.cz nechce být doktrinářským webem, který by zakazoval jiné názory. Přesto při publikování textů přihlížíme k tomu, aby byly ve shodě s dlouhodobým stanoviskem redakce. Blog.eurabia.cz bude otevřenějším fórem, živějším, kde se bude moci do debaty zapojit každý, pokud bude dodržovat patřičná pravidla. Proti těm, kteří je dodržovat nebudou, si budeme počínat rázně.
Blogy na starosti Andrija Mrakovčič, původem Chorvat žijící v Česku. Čtenáři Eurabia.cz ho mohou znát z několika článků, které se věnují především u nás nepříliš známé situaci na Balkáně.
Redakce Eurabia.cz věří, že nikdo nebude blogy zneužívat k prezentaci vulgárních a rasistických myšlenek, takové příspěvky nejenže budou mazány, ale smazán bude i celý blog, který by tímto způsobem porušoval etický kodex blogerů Eurabia.cz.
Vážené čtenářky, vážení čtenáři. Doufám, že se Vám budou blogy líbit. Jejich založení a správa by měla být jednoduchá a intuitivní. Omluvte případné nedostatky při rozjezdu, věřím, že pokud nějaké budou, podaří se nám je hned odstranit. V takovém případě nás kontaktujte zde. (http://www.eurabia.cz/Contact.aspx)
Chtěl bych na tomto místě také poděkovat sponzorům, dárcům a podporovatelům webu Eurabia.cz. Vašich finančních příspěvků si ceníme a jsme rádi, když jimi můžeme tento v českých poměrech ojedinělý server vylepšovat. Pokud chcete podpořit i další projekty Eurabia.cz, klikněte sem. (http://www.eurabia.cz/Contribute.aspx)
Takže pro ty, které myšlenka zaujala - můžete to rovnou vyzkoušet. Dobré nápady a lehké pero (tedy spíše lehkou klávesnici) přeje redakce.
Edvard Steinsky a tým Eurabia.cz

4378 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Klaus ml. se odklonil od ODS. Novotný vyzývající k "utrácení" lidí program reprezentuje? Sociální sítě zaplavily fotky nahaté Kateřiny Bursíkové Jacques. Hodlá se stát českou Cicciolinou a vrátit se do politikyKdyž revoluce začne požírat své dětiPatnáctiletý student Sorosova gymnázia v Praze Jan Ťuhík byl nominován na Nobelovu cenu míru. Kvůli demonstracím za Václava HavlaZa Jakla se vylučuje z ODS?

euPortal.cz

Jak strašlivě hloupý nebo zkorumpovaný musí být člověk, který tvrdí, že máme patřit na takový Západ?Modrý pták chytil ptačí chřipku a zfialověl až do odstínů sTOP 0,9. Předseda, předstírající rozhodného vůdce, slibuje konfliktnost a připomíná z kabelky statečně ječící čivavu s fialovou mašličkou

Eurabia.cz

Konvička: Čučkaři z BIS zatím bojují s "dezinformačními zdroji" a mezitím Muslimskou komunitu v Praze ovládli radikální muslimovéCenzura na internetu zesiluje. Česko-švédská spisovatelka je cenzurovaná kvůli Tommymu Robinsonovi

FreeGlobe.cz

Velká multikulturní rvačka Arabů a Turků (+ video)Senegalec unesl autobus s dětmi a podpálil ho. Nesouhlasil s imigrační politikou italské vlády (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Nadšená Schwarzenbergova chvála Petříčka je nejtěžší obžalobou současné ČSSDMadeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti Kosova

eOdborar.cz

Boj za klima? Ale jděte! Naopak velice dobrý kšeft. Greta Thunberg je pro rodiče slepice snášející zlaté vejcePrivatizace sociálních služeb ve Finsku vede k zhoršení péče a otřesnému zacházení s lidmi

ParlamentniListy.cz

Ondřej Hejma: Klaus ml. je Havel naší doby! A Bendo, pamatuješ, jak to tenkrát bylo?Vodečka, pívo, víno, rumíček, stříček, koktejly… Šéf Sněmovny Vondráček a další svědectví, které jiní novináři radši nevydají
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění