Při plamenných projevech oranžových i ortodoxních komunistů v předcházející diskusi se již jen opravdu těžko dalo rozeznávat, zda se do parlamentu dostali na kandidátce ČSSD nebo KSČM. To absolutní souznění duší, to spiklenecké povzbuzování, to současné kroucení krkem. Už jsem jen čekal na závěrečnou Internacionálu: “Již vzhůru psanci této země ... “


 

Přesně ve smyslu těchto veršů koná Paroubkova partaj již od jeho památného povolebního projevu v roce 2006. Všiměte si paradoxu. Levicoví “intelektuálové” si přiznávají svoji ubohost i v textu komunistické hymny. Čím bude hůře, tím snadněji se my, nýmandi, dostaneme k moci - ... již chví se světa základ vratký, my ničím nejsme, buďme vším !“


 

Na českém politickém dvorku mají nyní soft i hard soudruzi pocit, že vším již jsou. Slabá Topolánkova vláda prakticky ztratila manévrovací prostor a jen ustrašeně sleduje kde a jak si kdekterý opoziční tlučhuba uprdne, či zda jim neuteče další koaliční poslanec. Kdyby byl předseda ODS opravdu chlap s gulema, nikdy by tuto Apokalypsu české pravice nepřipustil a v roce 2006 by vládu nesestavoval i za cenu opakovaných voleb.


 

Zde je příčina současného stavu. Při poměru vládních a opozičních poslanců 100 ku 100, muselo býti i politickému analfabetovi jasné, že prosadit jakoukoliv reformu děsivě se zadlužujícího hospodářství naší vlasti bude prakticky nemožné. Zarputilý Mirek se do toho přeci jen pustil i poté, co mohl vidět Kalouska s Paroubkem pochodujícího s doutníkem míru. Ba co víc, odstavil hlavního konstruktéra reformního programu ODS a na jeho vládní post inplantoval právě lidového kamaráda samojediného Jiřího.


 

Nyní bude celá česká společnost sklízet plody této hazardní hry na vládu z vůle přeběhlíků. Totální rozklad jakés takés pravicové politiky, hloupé handlování s oranžovou mocichtivou partou, vzájemné podrazy v koalici, osobní nevraživost mezi dříve spolupracujícími nositeli reformních myšlenek. Paroubek, Filip a jejich spolustraníci se musí tetelit blahem.


 

A také to dávají řádně najevo. Obzvláště po vyhraných krajských volbách nezná jejich nově oprášené sebevědomí mezí. Špatně skrývaná rudá nevraživost vůči NATO, a hlavně jeho vůdčí síle USA, se projevila při hlasování o prodloužení našich zahraničních armádních misí. Doktor marxleninismu Zaorálek se zajíká blahem. Už nebudeme po boku imperialistických agresorů bojovat proti soudruhům z Talibanu a strany BAAS. Po volbách stejně asi bude nejlepší z tohoto paktu vystoupit. Nebo nás třeba vyhodí sami, když jim teď ukážeme jak umíme plnit naše závazky. Hotové, vyřízené.


 

Tak pracuje uražená ješitnost. Závistivé nuly s Napoleonským komplexem, kterých jsou strany jako ČSSD a KSČM plné. Možná mají nějaký mindrák z mládí, možná je jeich touha po moci tak velká, že jim zatemnila mysl, možná je jejich mysl chorá. Stejně jako u jejich voličů. Proč není možné jim vyhradit nějaké území, kde by svoje “sociální inžynýrství” dovedli k dokonalosti a lidé jiného smýšlení za to nemuseli pykat ?


 

Co nás tedy v nejbližší budoucnosti čeká ? Dle nejnovějšího výzkumu veřejného mínění by měla spojená levice dokonce ústavní většinu. Přijde na pořad dne reinkarnace bývalého režimu ? Zcela jistě, ale v EU balení. Tak to totiž soudruhům vyhovuje. Mohou si křišťálově čistě vydělávat na obchodech s akciemi desítky miliónů, přilepšovat si jako direktoři kakaových firem a ještě se občas někde zkočkovat. Nemusí si hrát na chudáky ve špatně padnoucích tesilových oblecích, kteří se potají ožírají s děvkama v temných zákoutích paláců KV KSČ a nakupují bony od spřátelených veksláků. EU socialismus je to pravé ořechové.


 

Takže jenom zvládnout ten volební maketing. Zajistit dostatek správně nasraných a závislých voličů. Více nebo méně opáleným pobíračům sociálních dávek, kteří jsou již od absolvování ZvŠ v invalidním důchodu - přidat. Nechutným zbohatlíků, pracujícím za více jak 10 000,- čistého sebrat na daních a poplatcích co možno nejvíce. Udělat z nich socky, které budou o svoje peníze žebrat na úřadech, aby byli vděčni za každé pastelkovné. A co s těmi, kteří po státu nic nechtějí z principu a rádi by žili nezávisle ? Zničit, zadupat do země, zesměšnit, zkriminalizovat. Musí zůstat jen ten správný volič.


 

To pak bude konečně ten dokonalý rudý orgasmus !

 

Napsáno pro http://www.blog.idnes.cz