Skandál: Česko platí pedofilní zvěrstva v Kongu!

Autor: Pavel Křepelka | Publikováno: 3.2.2005 | Rubrika: HotNews

Tak to tu ještě nebylo! OSN, Organizace spojených národů, již platí také čeští daňoví poplatníci, financuje znásilňování žen v africkém Kongu. A není to vtip! Internetové vydaní britského deníku Times uvedlo hrůzostrašnou zprávu: Jistý Francouz, který spolupracoval na mírovém procesu v Kongu, do něhož OSN investuje za jediný rok téměř miliardu dolarů, znásilňoval domorodé ženy, a to včetně dvanáctiletých dívek. A všechno si to natáčel na video! Za tímto účelem proměnil svoji ložnici v Kongu ve speciální místnost se zrcadly na všech stěnách a skrytými kamerami! Policie jej zatkla, právě když se chystal deflorovat malé děvčátko.

Během vyšetřování byli podle deníku Times rovněž odhaleni dva ruští piloti, kteří dívkám a mladým ženám platili za sex marmeládami a majonézami – také z peněz daňových poplatníků.

Tak takhle vypadá „mírový program pod záštitou OSN v praxi“. Organizace, vzývaná humanisty a levičáky celého světa, si najímá úchyláky nejhrubšího ražení a ještě jim financuje ukájení zvrhlých praktik.

Není to tak dávno, co do jedné z vrcholných funkcí ve světové organizaci kandidoval český exministr zahraničí Jan Kavan z ČSSD. Proslýchalo se, že byl estébákem, naboural několik aut v opilosti a jen tak tak unikl obvinění z podílu na vraždě a těžké korupci v Rusku. Čeští daňoví poplatníci zaplatili za jeho kandidátskou kampaň do funkce v OSN na třináct miliónů korun.

Tak teď už víte, kde za vlády levice končí vaše peníze. V rukou zvrhlých pedofilů a „estébáckých“ gaunerů. Ale to neva, vždyť to myslí upřímně.

5426 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Klaus ml. se odklonil od ODS. Novotný vyzývající k "utrácení" lidí program reprezentuje? Sociální sítě zaplavily fotky nahaté Kateřiny Bursíkové Jacques. Hodlá se stát českou Cicciolinou a vrátit se do politikyKdyž revoluce začne požírat své dětiPatnáctiletý student Sorosova gymnázia v Praze Jan Ťuhík byl nominován na Nobelovu cenu míru. Kvůli demonstracím za Václava HavlaZa Jakla se vylučuje z ODS?

euPortal.cz

Muslimští imigranti se pokusili unést ve Finsku autobusy za pokřiku Allahu akbar...Jak strašlivě hloupý nebo zkorumpovaný musí být člověk, který tvrdí, že máme patřit na takový Západ?

Eurabia.cz

Konvička: Čučkaři z BIS zatím bojují s "dezinformačními zdroji" a mezitím Muslimskou komunitu v Praze ovládli radikální muslimovéCenzura na internetu zesiluje. Česko-švédská spisovatelka je cenzurovaná kvůli Tommymu Robinsonovi

FreeGlobe.cz

Velká multikulturní rvačka Arabů a Turků (+ video)Senegalec unesl autobus s dětmi a podpálil ho. Nesouhlasil s imigrační politikou italské vlády (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Kauza V. K. junior po týdnu. Propad ODS do hnojiště. Pestrá skladba lidí typu Petříčka, Bartušky i Bartoše, Pospíšila i Kalouska, teď se k nim přidal i FialaNadšená Schwarzenbergova chvála Petříčka je nejtěžší obžalobou současné ČSSD

eOdborar.cz

Boj za klima? Ale jděte! Naopak velice dobrý kšeft. Greta Thunberg je pro rodiče slepice snášející zlaté vejcePrivatizace sociálních služeb ve Finsku vede k zhoršení péče a otřesnému zacházení s lidmi

ParlamentniListy.cz

„Tak kde jsou tedy ve Francii problémy?“ ptal se Takáč na ČT hosta. A byl zavalen hromadou příkladů, znáte je i vyKonec přijde, jsem o tom pevně přesvědčen. Miroslav Macek probral bolavou ránu Evropy
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění