Socialistická hysterie stoupá, v jackpotu...

Autor: Rudolf Polanecký | Publikováno: 28.7.2008 | Rubrika: Politika
CSSD_Titanic

...je právě Petr Wolf. Kvůli němu svolávají v Lidovém domě tiskovky, vedení ČSSD si utužuje soudržnost a kdosi mu vykrádá kancelář.

Je zajímavé, s jak stupňující vervou se s každým dalším uprchlíkem z ČSSD pouští předseda a jeho nejbližší oblíbenci do boje za ještě větší očernění "černé ovce". Nehodlám zde řešit, zda se Petr Wolf jakýmkoli způsobem provinil proti našemu právnímu řádu, to je práce policie a orgánů činných v trestném řízení. Spíše je na celé záležitosti zajímavý zcela jiný aspekt, a to chování a rétorika jeho mateřské strany.

Pán Lidového domu svolal spolu se svým "přidrždeštníkem" (jak bývá v různých diskusích označován) a volebním manažerem Jaroslavem Tvrdíkem tiskovku. Jaroslav Tvrdík se zapsal do naší politické historie zatím pětkrát. Poprvé, když se snažil zreformovat armádu, podruhé, když během 24 hodin podal, stáhl a znovu podal demisi, potřetí, když jeho jméno figurovalo společně s Grossovým coby častých telefonujících si s "bordelmamá" Barkovou a počtvrté, když dokázal přivést ČSA málem ke krachu. Pátý zápis se provalil, když vyšlo najevo, že právě on začal jednat s Američany o možném umístění radaru v ČR, i když to ČSSD vehementně popírá.

Tématem tiskovky byl Petr Wolf, který prvnímu socialistovi notně leží v žaludku. Poslanec Paroubek označil ve svém vystoupení Petra Wolfa za zloděje a defraudanta. Silná slova. Že by Paroubkova presumpce viny v praxi? V tom případě by měl Jiří Paroubek trochu probrat svou zaprášenou paměť, zda se náhodou i v jeho případě a osobě nevyskytují možnosti, kdy by mohl sám být takto označován. Co podivné okolnosti za jeho působení na pražském magistrátu v 1. městské?

Jiří Paroubek je s svými soudy vždy hotov dříve, než vůbec začne běžet nějaké vyšetřování. Podle jeho vlastních slov věděl o podivných finančních záležitostech u Petra Wola již nějaký ten pátek. Proč už tehdy nevystoupil a nežádal Wolfův odchod ze sněmovny? Co se tak dramaticky změnilo, že to požaduje dnes?

Dokud Petr Wolf vyl s ČSSD, bylo vše v pořádku a příteli se odpustilo cokoli, hlavně že je poslušná duše a ovce, která hlasuje podle stranického diktátu. V momentě, kdy se z přítele stal nepřítel, ba dokonce socialistický nepřítel číslo jedna, je z něj okamžitě zloděj a defraudant. Jak příznačné. Proč si tedy ČSSD takové osoby dává na kandidátku? Snad proto, že jsou pak vydíratelní a nuceni "držet basu"?

Verbální útoky se s každým dalším uprchlíkem stupňují. Socialistická hysterie s blížícími se volbami nabírá obrátek. V nich jde Paroubkovi o vše. Je jasné, že jeho strana zákonitě musí dopadnout lépe než v posledních krajských volbách, protože hůř už dopadout nemůže. Každé hejtmanské křeslo je pro ČSSD ohromný úspěch a můžeme se vsadit, že zisk byť jediného hejtmanství bude Paroubkem vydáváno za vítězství hodné mistrů světa. Pokud strana neuspěje, bude to s velkou pravděpodobností znamenat Paroubkův konec. 

Poslanec Petr Wolf po svém odchodu prohlásil, že byl přímo Paroubkem vydírán při prezidentské volbě a bylo mu vyhrožováno zveřejněním jeho finančních nesrovnalostí. Tyto nesrovnalosti pak po jeho odchodu z ČSSD byly bleskově dodány tisku a jen velmi neochotně bylo jednou z redakcí přiznáno, že tato zpráva skutečně přišla z ČSSD.

Petr Wolf dále prohlásil, že ČSSD sbírá materiály na své lidi a že za vším stojí právě bývalý ministr a šéf ČSA Tvrdík. Ten na pondělní tiskovce společně se svým předsedou zaútočil na média, která prý chtějí ČSSD před volbami poškodit a jako důkaz rozdal novinářům otázky, které mu po jeho odmítnutí rozhovoru a vzájemné domluvě zaslala redaktorka Krystyna Wanatowiczová.

ČSSD hystericky reaguje na vše, co by mohlo jen trochu naznačit nějaké negativum. Nechci ani domýšlet, jakých forem by dosáhlo Paroubkovo posvícení si na média poté, co by vyhrál volby s podporou komunistů. Už dříve šéf socialistů naznačoval, že se musí přijmout tvrdý tiskový zákon. jak by to asi vypadalo v praxi? Slovenský tiskový zákon by zřejmě byl slabým odvarem.

Ve čtvrtek pak kdosi vykradl kancelář Petra Wolfa a ukradl notebook, na kterém měl mít Wolf zaznamenané výhrůžné sms, které dostává. Nemyslím si, že by za tím stál někdo, kdo by chtěl hodit špinavé podezření na ČSSD, jak se domnívá jeden z kolegů bloggerů. Buď šlo o normální vloupačku, kterých se denně stávají stovky anebo šlo o někoho, koho enormně zajímal obsah Wolfova notebooku. Že by obsah zpráv zajímal ODS?

Spiklenecké teorie o tom, jak chce každý ČSSD poškodit jsou směšné a už v podstatě i trapné. Tato strana si škodí a ubližuje sama tím, co si zvolila do čela. Teprve tehdy, až bude vystřídána osoba předsedy někým rozumnějším a méně mocichtivým, změní se konfrontační styl a ublíženectví, vyhrožování všem, kteří se odváží najít na ČSSD byť chlup a snad přestanou i útěky.

Na závěr malé odlehčení. Astronaut Edgar Mitchell prohlásil, že mimozemšťani nejen existují, ale dokonce několikrát navštívili naši matičku Zemi a vlády jejich přítomnost už šest desetiletí tutlají. Inu, jak řečeno v jednom filmu pohrávající si s myšlenkou mimozemských civilizací, pokud bychom měli být ve vesmíru sami, bylo by to plýtvání místem.

Jiří Paroubek je zřejmě do přítomnosti mimozemšťanů na Zemi plně zasvěcen. Jinak by těžko chtěl vládnout s Marťany. Záhadným způsobem na veřejnost unikla jedna fotografie, která existenci Marťanů potvrzuje. Že by za jejím únikem stála ODS, která chce, jak je jejím zvykem, poškodit ČSSD před blížícími se volbami?

Napsáno pro http://www.blog.idnes.cz

Marťani
 

5867 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Velmi přátelský vztah k Rusku je už po staletí součástí české národní identityChcete válku s Ruskem? Chcete islamizaci Evropy? Chcete se stát otroky sluníčkářské diktarury?

Eurabia.cz

Soud: Porovnávání nákladů na imigranty s důchody je nenávistZápadní mediálni diktatura již cenzuruje i havlisty ...

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

„Naše služby mohly mluvit s Rusy.“ Oheň ve Vrběticích: Generál Šándor dal nové infoNebezpečná Plzeň. Odešel bych hned, nechci umřít, říká Pavel Černý. Šéfovi strážníků zaskočí pivo
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění