Promr(h)ali jsme miliony a skutek ? Ten opět utek.

Autor: Odjinud | Publikováno: 2.5.2008 | Rubrika: Politika

Play Off o svržení vlády opět bez překvapení. V mnohdy bezhlavé a mizerně připravené ofenzívě se hochům z Rokovy družiny , ze zálohy notně podporované Falmerovými Reds gardami, nepodařilo vstřelit ani kýžený vyrovnávací gól, natož vítězný. V jejich snaze o destrukci soupeře nepomohla ani místy velmi nečistá hra, množství neviditelných faulíčků, zdržování i simulování. Celá série utkání je zatím 3:0 ve prospěch Blue Birds, Green Poppyheads & Black Crusaders.

 

Poraženými však kromě věčně druhých vítězů zůstává opět občan, kterému tito darmožrouti svým naprosto zbytečným prozpěvováním dokola obehraných písniček nejenže otrávili půl dne, ale zároveň místo nějaké užitečnější práce exhibovali před televizními kamerami za jediným účelem, opět dokazovat národu, jak o jeho blaho dbají a ty hnusné modré straky přivedou k poslušnosti.

O celém výsledku jejich snahy za každou cenu vyškrábat se opět ke korýtkům, lze však pochybovat. Vždyť přeci uši jejich voličstva byly asi v době, když nenechali na panu premiérovi nitku suchou , vzdáleny reproduktorům přijímačů, neboť byli povětšinou v pracovním procesu.

Kdo však mohl, uviděl jen plejádu bývalých konfidentů a straníků střídajících se jedem za druhým jak na orloji, aby vládě vyčetli, že to co dělá je naprosto špatně a nedostatečně a s jediným cílem rozkrást, zdefraudovat, poškodit. Skutečnost, že to byli právě oni, kteří nebyli schopni za 8 let vyprodukovat zhola nic ze svých volebních slibů, zemi propastně zadlužili, je jaksi potichu přehlížená.

Hnát zemi do předčasných voleb chtějí jen z jediného důvodu, příznivých volebních preferencí. Ale jsou opravdu výsledky průzkumů natolik důležité? Vždyť právě socialisté v letech své vlády klesli s preferencemi až na 12-15% a o předčasných volbách nechtěli ani slyšet, to bylo řečí o 4-letém mandátu. Kdo válcoval zemi schvalováním neústavních zákonů s komunisty, proti všem i třeba s Marťany?

Stačí jediné rozhodnutí ústavního soudu a už byl oheň na střeše! Ale že největší díl nemocenské (nejdříve ze 69% na 60%{2004} a pak ze 60% na 25%) zkrátili právě oni ??? Zde je příklad: Při platu 20000 Kč bral nemocný první 3 dny 60% mzdy, tedy přibližně 20000/20 * 60% = 600Kč denně, tj 1800 Kč za tři dny. Po úpravě z pera vyčůraných socánků to bylo pouze 250 Kč denně, tj. 750 Kč za tři dny. Obrali tedy nemocného o více než 1000,-Kč !!! Proč teď najednou tolik humbuku ????

Vyzývat vládu k demisi kvůli každému prdu, navzdory příznivému hodnocení evropských institucí, zdržovat od práce lidi, kteří mají zájem pro tuto zemi něco udělat, není zrovna věc, která by přesvědčila někoho z rozumně uvažujících budoucích voličů.

 

Socialisté na jedné straně agresivně napadají vlastně vše co je modré, ale na straně druhé jako mávnutím nabízejí pakt o neútočení !!! Ale kdo jim to má proboha věřit ?? Po těch všech zkušenostech z uběhlých deseti let, jim já osobně nevěřím ani pozdravení, natož podanou ruku v níž by mohla být růže plná trní……

Napsáno pro http://www.blog.idnes.cz

5764 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Velmi přátelský vztah k Rusku je už po staletí součástí české národní identityChcete válku s Ruskem? Chcete islamizaci Evropy? Chcete se stát otroky sluníčkářské diktarury?

Eurabia.cz

Západní mediálni diktatura již cenzuruje i havlisty ...Doporučujeme: Jak novináři oficiálních medií manipulují

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

„Naše služby mluvily s Rusy.“ Oheň ve Vrběticích: Generál Šándor dal nové infoNeškrtnete si. Diplomat zná odvetu Moskvy za masakr své ambasády
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění