Jako by si soudruzi řekli, že k letopočtu "ústavního" komunistického puče, k letopočtu "zákonného" zásahu sovětských okupantů a k letopočtu pendrekového zákona přidají další letopočet v novém tisíciletí.

Nedávno soudruzi a jejich soudně rozpuštění dorostenci oslavovali Vítězný únor. Komunisté prohlásili, že komunistický puč byl ústavní a hlavně se o puč nejednalo, protože ilegálně vyzbrojené Lidové milice nezasáhly silou.

Podle stejných soudruhů byla srpnová okupace v šedesátém osmém zákonná, protože jsme byli součástí Varšavské smlouvy. Měli bychom tedy jásat, že kvůli sovětským okupantům zemřelo jen při prvotním útoku 72 lidí a během celé okupace okolo sto padesáti osob. Naši komunisté brojí proti americkému radaru a schvalují střelbu čínské armády do civilních osob v Tibetu.

Prý by vláda měla vyslyšet přání osmdesáti procent lidí, kteří jsou proti radaru a ještě víc lidí je pro referendum. Tak mě napadá, proč komunisté nevolali po referendu v době, kdy zde naši sovětší bratři (skutečně bratři, protože kamarády si narozdíl od příbuzných vybíráme) rozmisťovaly rakety s jadernými náložemi?

Když jsou komunisté takoví demokraté, proč nevypsali referendum, zda mají na našem území zůstat po zuby ozbrojení sovětší okupanti. Pravda, sovětské desetitisíce vojáků zde byli dočasně a nebýt "plyšáku", byli by na našem území dočasně ještě dnes.

Před týdnem si soudruzi schválili návrat k socialismu. "Je už na čase, aby společnost globálního kapitalismu, který blahobyt menšiny lidí vykupuje bídou ostatních, odešla ze scény. A to dříve, než její úpadkové rysy napáchají nenapravitelné škody".

Chtějí "omezit bezpracné příjmy, příjmy ze spekulací a nepřiměřeně velké rozdíly v odměnách za práci; chceme, aby výše odměn za práci byly přiměřeně diferencované podle náročnosti práce." Rovněž by chtěli nahradit soukromé vlastnictví firem vlastnictvím společenským, tedy opětovným znárodněním.

Nepřímo tím podpořili své dorostence, kteří ale chtějí změny režimu dosáhnout za použití násilí. Možná tím chtějí soudruzi legalizovat své radikální dorostence, ale je hranice, za kterou by neměl být puštěn nikdo. Ani komunistický dorost, ani seniorská zločinecká organizace.

O tomto víkendu se opět soudruzi předvedli. Podle nich je naše země v hluboké politické a ekonomické krizi. Podle agenta STB Falmera ročně "z ČR mizí do zahraničí 100 miliard korun zisků." Soudruh Filip zapomíná na to, že máme uzavřeny smlouvy o dvojím zdanění a že zahraniční firmy investovaly do komunisty zdevastovaného hospodářství nemalé částky a že právě tyto firmy dávají lidem práci.

Koneckonců nic nového pod sluncem. Komunisté na celém světě umí akorát ukrást soukromý majetek zaštiťujíc se sociální spravedlností a rovnostářstvím. Ukradený majetek umí akorát promrhat a přivést hospodářství na buben.

"Nemusíte mít strach, Komunistická strana Čech a Moravy od svého vzniku v roce 1990 se nikdy žádným způsobem neprovinila proti zákonům České republiky a proti ústavě. Jsme nejdemokratičtější a nejmasovější komunistickou stranou." Ano, komunisté se snaží dodržovat zákony a ústavu, ale jen do doby, dokud se nedostanou k moci.

Připomeňme si článek masového vraha Gottwalda v roce 1946 v Živnostenských novinách: "Dnes, před volbami se opět objevuje ve zbrojnici některých stran starý strašák, že prý komunisté jsou nepřátelé živnostníků a obchodníků, že prý je chtějí "znacionalisovat", "združstevnit", "vyvlastnit" atd. ..... Ve vládním programu není tedy ani slovo o "znárodňování" či "združstevňování" živnostníků, nýbrž naopak se tam mluví velmi jasně o podpoře soukromých podnikatelů a živnostníků" (celý text naleznete zde).

Jak to pak dopadlo s podnikateli a živnostníky, jak to bylo z vyvlastňováním a združstevňováním snad netřeba připomínat. Naši nereformovatelní soudruzi by už opět rádi zestátňovali a rozhodovali o osudech lidí a především o jejich majetku. V první řadě ale touží po opětovné moci. Děkuji, podruhé už ne.

Rudí soudruzi začali vystrkovat nikoli růžky, ale pořádné rohy satanů. Pokud se naše země nachází v hluboké politické a ekonomické krizi, tak bychom měli udělat gesto. Dopřát jim jednostranou letenku tam, kde budou mezi svými a kde panuje sockomunistický ráj výdobytků pracujícího lidu. Soudruzi, šťastnou cestu do KLDR a už se nevracejte. Bez vás se určitě vámi zdevastovaný stát postaví na nohy daleko rychleji.

Napsáno pro http://www.blog.idnes.cz